درد و دلهای یک ماما ( پاتوق بچه هایی مامایی)

mw.ashel

New member
سلام به همه ی دوستان و همکارای گل رشته مامایی.

اینجا ههمون دور هم جمع میشیم و هر درد و دلی در مورد درس خوندن و ارشد و آیندمون و تنبلی هایی که میکنیم و .... ،که باعث میشیم از هدفمون عقب میفتیم ، یا به خاطر اینکه امسال خیلی تلاش کردیم و نتونستیم قبول بشیم و الان نا امید هستیم و به یکی نیاز داریم کمکمون کنه و اگه سال اوله که تو آزمون شرکت میکنید و سر در گم اید و یا استرس دارید، مطرح میکنیم و سعی میکنیم تا کمک حال هم باشیم وبا پیشنهاد ها و همفکریایی که میکنیم بهم کمک کنیم تا سال آینده هممون دانشجوی ارشدی بشیم .
و از اینجا همه ی دوستان ارشدی رو دعوت میکنم که اگه میخوان واسه دکترا بخونن ، خوشحال میشیم که اونا رو هم تو جمع خودمون ببینیم .
:smilies-azardl (113

برای تمام دوستای درسخون این انجمن و به خصوص ، مامایی ها آرزوی موفقیت و کامیابی میکنم.
:rose:

mw.ashel

New member
بچه ها همیشه اینو به یاد داشته باشین که نگراني؛ هرگز از غصه فردا چيزي رو کم نمیکنه ، بلکه فقط شادي امروز رو از بين مي بره.پس فکر و ذهنتون رو بدید به درس خوندن و بقیه چیزا رو فراموش کنید که زمان خیلی زود میگذره .:4d564ad6:

zohre67

New member
دستور العمل

سلام بر بچه های مامایی
امیدورم همتون خوب باشین و اگه پشت کنکور ارشد هستین خدا قوتتون بده
امیدوارم اینجا بتونیم به همدیگه کمک کنیم
بچه ها من برا به دست اوردن دستورالعمل ها مشکل دارم و تو نت نتونستم پیداشون کنم آیا کسی میدونه تو کدوم سایت میتونم دستورالعمل ها رو پیدا کنم؟

mw.ashel

New member

سلام بر بچه های مامایی
امیدورم همتون خوب باشین و اگه پشت کنکور ارشد هستین خدا قوتتون بده
امیدوارم اینجا بتونیم به همدیگه کمک کنیم
بچه ها من برا به دست اوردن دستورالعمل ها مشکل دارم و تو نت نتونستم پیداشون کنم آیا کسی میدونه تو کدوم سایت میتونم دستورالعمل ها رو پیدا کنم؟

سلام زهره جون.به جمع ما خوش اومدی .من تا جایی که میدونم تو وبلاگ تولد که متعلق به یکی از دوستای مامایی هستش برای دانلود گذاشته شده

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
دریا جون به جمع ما خوش اومدی و تا جایی که من شما رو شناختم و میدونم که اگه بخوای از پس همه چیز بر میای و به درست میرسی و خوبه که زبانتم قوی هس و از خیلی ها در این مورد جلویی .پس بدون که میتونی. :28:

mahsa.

New member
به من چه من مامایی نیستم ولی میام این تاپیک
بیرونم میکنین؟

parnia

New member
بیرونم میکنین؟
بیرونت کنیم؟؟؟؟؟؟ اونم تو رو؟؟؟؟؟ حرفشم نزن....ما ی روز کیمیا رو تو ی تاپیک نبینیم دلمون تنگ میشه....
664813_bighug.gif

mw.ashel

New member
شیوا جون دوست خوبم، تنبلی نکنیا، ببین اینجا دارن همه میخونن و کسی موفق میشه که تلاش کنه و قصدم این نست که خدای ناکرده ناراحتت کنم و بهت استرس وارد کنم ولی الان برو بشین بخون و آخر شب میام و گزارشاتو میبینم.

mw.ashel

New member
بچه ها ا چرا روزای تعطیل نمیشه زیاد درس خونددد؟؟؟؟؟؟
چشمک جون خودت جوابشو دادای که، از رو اسمش که معلومه روز تعطیل، یعنی اونایی که تو روزهای هفته وقت آزاد دارن و مدام دارن میخونن این روز رو کلا به خودشون استراحت بدن و درس رو تعطیل کنن و اون کسایی هم که مثل من تو کل روزهای هفته مشغولن ، فقط 2روز آخر هفته رو وقت دارن خوب بخونن.

cheshmak

New member
بچه ها اگه انشالا ارشد قبول شدید بعد از درستون دوس دارید کجا کارکنید؟؟؟؟

mw.ashel

New member
بیرونم میکنین؟

مهسا جون ، قدمت روی چشم.ما خوشحال میشیم که شما رو هم اینجا ببینیم و شما یکی از گلهای سر سبد انجمن مایی.:smilies-azardl (113

mw.ashel

New member
بچه ها اگه انشالا ارشد قبول شدید بعد از درستون دوس دارید کجا کارکنید؟؟؟؟

من که عاشق تدریس و مشاوره هستم و سعی میکنم که بعد اینکه ارشدی شدم و خدا اجازه داد ، یه کلینیک مشاوره جنسی بزنم و خدمات مشاوره ارائه بدم و با اینکه الانم مشاوره میدم ولی اونوقت یه فرد کار کشته شدم و از اینکه میتونم زندگی یه خانواده رو که به دلیل برخی از مشکلات و ناآگاهی هاشون از هم میپاشه درست کنم خیلی خوشحال میشم.
در کل تنها کاری که میتونه منو خوشحال کنه ، اینه که بتونم به کسی کمک کنم و خوشحالش کنم.

mw.ashel

New member
امروز حس درس خوندن دارم و هر چی رو که میخونم ، فوری ملکه ذهنم میشه و کاش روزهای آینده هم این حسو داشته باشم:sad:

cheshmak

New member
خیلی خوبه آشل جون!ولی میدونی من همش دچار دو دلی میشم!!نمیدونم چیکارکنم!!من عاشق کار بالینم !!و واقعا نمیدونم اگه ارشد قبول شدم بعد از ارشدم چکارکنم!!البته میدونی الان چنتا پیشنهاد کاری داشتم ولی ردشون کردم که برسم بیشتر درس بخونم ولی نمیدونم کار درستی کردم یا نه؟؟؟

mw.ashel

New member
ممنونم چشمک جون.من شرایطم فرق میکرد و بعد اعلام نتایج خیلی نا امید شده بودم و منتظر یه شوک قوی بودم که منو به زندگی برگردونه که این اتفاق افتاد و تونستم با کمک دوست خوبم که الان ارشدی هستن به زندگی برگردم و با اینکه دیگه چند وقتیه ازش خبری نیست و سرگرم درس و مشقش شده ولی خیلی کمکم کرد(امیدوارم که هر کجا هستن همیشه موفق باشن) و بعد اینکه از هم دور شدیم یه کسای دیگه ای وارد زندگیم شدن که واسم مثل یه دستگاه شوک عمل کردن و باعث شدن که زودی به خودم بیام و الانم به خاطر اینکه خودم رو خسته نکنم و بتونم درس بخونم طرحم رو انداختم عقب ولی خدا رو شکر تو یه جایی مشغول فعالیت شدم که کلا افراد اطرافم خیلی با سواد هستن و در بین اونا فقط من کارشناسم و بهم کمک میکنن و این باعث میشه که منم از اونا سرمشق بگیرم و هم کار کنم و هم تحصیل.

در مورد کار کردن و تحصیل ، این به خود فرد بستگی داره که میخواد چیکار کنه و آیا میتونه به دوتاشونم برسه یا نه؟ الان افراد زیادی رو از پسرا دیدم که در حین کار کردن تونستن بخونن و ارشد قبول شن و یا از خانما با شرایط متاهل بودن و خونه داری و بچه داری، الان دانشجوی ارشد هستن.

mw.ashel

New member
سلام به همه ی دوستان مامایی،

بچه ها میخونید یا نه؟؟؟؟؟

زمان داره میگذره
:dadad4:و من هنوز اونجور که باید بخونم ، نخوندم:13: و همش برنامه ریزیم میریزه بهم.:14:

بالا