بهترین فیلم یا سریالی که تاحال دیدی؟

AWWA

New member
سلام
بعضی فیلما وسریالا هستن که خیلی روی آدم تأثیر میذارن. تا مدتها ذهن آدمو مشغول می کنن وحتی به زندگی آدم مسیر جدیدی میدن. کدوم فیلم همچین اثری روی شما گذاشته ؟ یا اونقدر خنده دار و جالب بوده باعث شادی شما شده. موضوع ونوعش مهم نیست: کمدی، مذهبی،ایرانی، خارجی......

خوشحال میشم با نظر و سلیقتون تو این مورد آشنا بشم.بیشتر از یکی هم گفتین اشکال نداره.
ممنون.

shima.p

New member
خوب اینم که خیلی زیاده
اما من در حال حاضر بهترین سریالم خاطرات یک خون آشام وکلا عاشق ومپایرهام.
بهترین فیلم سینمایی تا الان بادبادک باز

najma

New member
من فیلمای معنا گرا دوست دارم خیلی . ولی یه فیلمی هست که هر موقع خیلی دلم میشکنه میبینم و آروم میشم :
خیلی دور ... خیلی نزدیک ...
توی یه جایی از فیلم دکتر عالم (پدر پسری که سرطان داره ) در حای که چشماش پر از اشکه و بغضش داره میترکه میگه :
خدا چرا به من کمک نمیکنه ؟

8521413

New member
خوب اینم که خیلی زیاده
اما من در حال حاضر بهترین سریالم خاطرات یک خون آشام وکلا عاشق ومپایرهام.
بهترین فیلم سینمایی تا الان بادبادک باز

من هم با سریال خاطرات یک خون آشام کاملا موافقم...
سریال بسیار زیبایی هست...
البته بر خلاف اسمش که به نظر میرسه ژانر وحشت باشه... به هیچ عنوان فیلم ترسناکی نیست و میشه فیلم رو به عنوان یک فیلم درام در نظر گرفت که بسیار معناگرا بوده و حرفهای زیادی برای گفتن داره
تا الان سه فصل 22 قسمتی به طور کامل پخش شده و فصل چهارم نیز در حال پخشه که تا الان 8 قسمتش پخش شده... همچنان منتظر قسمتهای بعدی هستم تا ببینم سرانجام داستان به کجا میرسه و بتونم به یک جمع بندی کامل از فیلم برسم... به همه ی دوستان توصیه میکنم این سریال رو ببینن!

شهاب

New member
سلام.یکی از سریالایی که من خیلی ازش خوشم میومد سریال ایرانی ((نابرده رنج)) بود.دیگه یه فیلم محصول کانادا به اسم ((هیچ)).دیگه سریال ((افسانه شجاعان)).فیلم((پاپیون)).فیلم((مکعب هم 1 و هم 2)).بازم هست ولی اسمش یادم نیست یادم اومد میگم.

najma

New member
توی ژانر عشقولانه هم این فیلم :
The Princess and the Warrior

AWWA

New member
کنجکاو شدم "خاطرات یک خون آشامو" ببینم. منم عاشق فیلمای معنا گرام. فیلم آواتار (منهای بعد فراماسونریش) یکی از بهترین فیلماییه که تا حال دیدم. چه کیفیت ساخت وچه داستان.
اما فیلمایی که خیلی روم تأثیر گذاشتن"فرار از شائو شنگ" و "سوفی شل" بودن.

آخرین ویرایش:

ZOT

New member
فیلم های
ذهن زیبا
مسیر سبز
نمایش ترومن

سریال کلاه پهلوی
و یه عالمه فیلم دیگه که اسمشون الان یادم نیست!

AWWA

New member
آره zot. مسیر سبز و ذهن زیبام خیلی خوب بودن. من خیلی وقتا یاد جان نش" اون ریاضیدانه" میفتم، شاید چون ماجراش واقعی بود تو ذهنا مونده.

شهاب

New member
آو.آره توی فیلم مسیر سبز یه حرفی که تام هنکس زد برام خیلی جالب بود و تو ذهنم موند.تو اون صحنه که داشتن اعدام شدنو نمایش میدادن و میخندیدن.

najma

New member
فیلم های
ذهن زیبا
مسیر سبز
نمایش ترومن

سریال کلاه پهلوی
و یه عالمه فیلم دیگه که اسمشون الان یادم نیست!

منم عاشق فیلم ذهن زیبا هستم و یه فیلمی توی اون مایه ها بنام ندای درون . ولی از مسیر سبز و اعدام هاشون میترسم .
راستی یک فیلم معنا گرای دیگه هم هست : فیلم یک راز بزرگ (سرگذشت اسپرانزا مالاگون )که فوق العاده قشنگه .
و البته فیلمی که هیچوقت ازش سیر نمیشم و الان یادم افتاد : برباد رفته ه ه ه ه ه ه ه
توی فیلم های معمایی هم فیلم کاراگاه که یه ورژن قدیمی داره و یه ورژن جدید : سرگذشت دو رقیب عشقی پیر و جوان هست که همدیگه رو بازی میدن و مغلوب میکنن .... خیلی جالبه به خصوص ورژن قدیمیش و البته برای بار اول که میبینی واقعا گیج کنندس . و فیلم North by Northwest اثر آلفرد هیچکاک

AWWA

New member
برباد رفته وتایتانیک رمانتیکو قشنگن. اگه عاشق سریالای رمانتیک وعشقی هستین توصیه می کنم" پسران بهتر از گل" رو ببینین. هرکی دیده عاشقش شده.

merinos

New member
من که فعلا الان عاشق سریال kuzey Guney هستم یعنی اونقد که به این فیلم علاقه دارم به درس علاقه داشته باشم باور کنید پزشک میشدم:tonguesmiley:

TUMS

Well-known member
من سریال game of throne و camelot و یه سریال خفن دیگه!!!!!!
فیلم exam و چندتا فیلم خفن . . . . .!!!!

raha 24

New member
سریال در برابر آینده که خیلی سال پیش می داد. فیلم کانادایی که خیلی دوسش داشتم . من اون موقع 10 یا 11 ساله بودم اما هنوزم دوست دارم دوباره پخش بشه. و فیلم پرستاران

farshad25

New member
من عاشق فیلم اره{saw} هستم یک تا هفت امیدوارم هرچه زودتر هشت هم بیاد.................

AWWA

New member
آو.آره توی فیلم مسیر سبز یه حرفی که تام هنکس زد برام خیلی جالب بود و تو ذهنم موند.تو اون صحنه که داشتن اعدام شدنو نمایش میدادن و میخندیدن.

اونجا چی گفته که برات جالب بوده؟

بالا