حضور و غیاب برای شناسایی اعضای آنلاین انگل شناسی

donyabekam

New member
سلام لطفا متقاضیان انگل شناسی که آنلاین می شوند یک پیام بدهند تا همدیگر را بشناسیم و بهتر ارتباط برقرار کنیم

با تشکر

cnidaria_cnida19

New member
سلام.من ترم آخر انگل شناسی هستم . دارم رو پایان نامه ام کار میکنم . بعدشم اگر خدا بخواد دکترا

rojiin

New member
سلام.منم مسخوام واسه انكل بخونم خيلي خيلي كم ميخونم اما اكه خدا بخواد و اين تنبلي اجازه بده ميخوام حسابي بخونم.بجه ها شماها جقدر خوندين؟

s861276

New member
نمیدونم چرا ولی اصلا امیدی به امسال ندارم :sadsmiley:
احساس میکنم هر چی میخونم هیچی تو ذهنم نمیمونه :33:
شاید واسه امسال دیگه نخونم

rojiin

New member
s86 سلام>ا. بس خونچی اینجوری فکر میکنی>من که تا.ه شروع کررم.امیوارم

s861276

New member
s86 سلام>ا. بس خونچی اینجوری فکر میکنی>من که تا.ه شروع کررم.امیوارم
سلام روژین جان :ad54ad:
ایشالا قبول بشی عزیزم :a2d3:
قارچ خیلی سخته نمیدونم چه کارش کنم . آخه تو دانشگاه هم نداشتیم پاس نکردم دارم قاط میزنم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

rojiin

New member
سلام روژین جان :ad54ad:
ایشالا قبول بشی عزیزم :a2d3:
قارچ خیلی سخته نمیدونم چه کارش کنم . آخه تو دانشگاه هم نداشتیم پاس نکردم دارم قاط میزنم :1dco2x0p1lilzhfpg1t
من که میخوام قارج ایشالله خلاصه بخونم.شما حتما خیلی با حوصله میخونین.واسه منم میکروب سخته.من امرو. قارج و .بان خون.م.ببخش صفحه کلیرم خرابه اشتباه تایب میشه:smilies:

سلام بچه هایی که انگل میخونید سلام.من تازه شروع کردم.چه درسهایی رو بخونم که خیلی مهمه؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون
:smiliess (11):

سلام بچه هایی که انگل میخونید.من تازه شروع کردم.چه درسهایی رو بخونم که خیلی مهمه؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

donyabekam

New member
وقتم کم هست وگرنه توضیح کامل را می دادم ولی اگر خواستید در ارسالهایی که کردم مطالب مورد نظر شما هم هست

rojiin

New member
سلام کzhال.من برنامه خیلی خاصی نرارم .همینجوری کم کم میخونم.

s861276

New member
سلام بچه هایی که انگل میخونید سلام.من تازه شروع کردم.چه درسهایی رو بخونم که خیلی مهمه؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون
سلام :ad54ad:
والا همه درسای که واسه خودش مهمه ولی خب این چند سال اخیر موارد امتحانی انگل خیلی تغییر کرده من پیشنهاد میکنم تا زمانی که دفترچه ثبت نام بیاد انگل و ایمنی رو بخونی . من از بچه هایی که امسال قبول شدن پرسیدم گفتن واسه باکتری و قارچ و ویروس کتابای برای کنکور خیلی خوبه . واسه ایمنی 4 استاد . واسه زیست کتابای دبیرستان و کتاب تست مریم خالصی . واسه انگل هم اول مارکل بعدش نوا و براون اگه بتونی دو تاشو بخونی خیلی خوبه آخه مارکل بالینی گفته ولی نوا و براون رو موروفولوژی تاکید بیشتری کرده .
موفق باشی :rose:

s861276

New member
سلام.منم انگل میخوام بخونم.تازه شروع کردم.به من برنامه میدید لطفا؟
برنامه ریزی رو که شما خودت با توجه به ساعت هایی که میتونی بخونی باید انجام بدی
ولی سعی کن پروتو و کرم و زبان رو هر روز بخونی یه روز در میون هم میکروب و ایمنی رو بخون
زیست هم ما که خودمون رشتمون زیست بوده نیازی نداریم روش زیاد وقت بذاریم
:sarma:

آخرین ویرایش:

s861276

New member
بچه ها خیلی خوبه که اینجا به هم کمک میکنیم راستش با وجود شماها چند روزه دپرسیتم برطرف شده و انگیزه خوندن پیدا کردم مرسی از همتون
بیاین همین جوری به هم کمک کنیم و هر اطلاعاتی داریم به هم بدیم تا ایشالا هممون قبول شیم
موفق باشین :bunnyearsmiley:

sefidrooze

New member
من میکروبم 15 تا سوال انگل دارم.اول مارکل بخونم یا نوا برون؟؟؟؟کدوم کامل ترن؟؟؟؟؟

s861276

New member
شما فقط پروتو داری دیگه ؟
والا واسه پروتو فکر میکنم مارکل بهتر گفته مخصوصا مالاریا و تک یاخته های خونی و بافتی ولی خب همون طوری که قبلا گفتم نوا و براون رو مورفولوژی خیلی بهتر تاکید کرده . :21:
چرا خلاصه نمیخونی ؟ برای کنکور میگن خوبه هر دو تا کتابو شامل میشه

بالا