قرارداد ماما با بیمه

lmama

New member
سلام دوستان چیکار کنیم که بیمه با ماما های مهربون قرداد ببندن اصلا چرا کسی به فکر ما نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11)::smiliess (11)::smiliess (11)::smiliess (11):

sss

New member
سلام نباید به وعده وعید مسولان نظام پزشکی دلخوش کرد چون اونا هر سال تو روزماما قول میدن که این مشکل حل بشه اما خبری نمیشه . من از زمان فارغ التحصیلی تا الان (هشت سا پیش) هر سال تو وزماما این وعده رو میشنوم اما دریغ از پیگیری . باید هه ماماها باهم متحد بشن

lmama

New member
آره وعده وعید زیاد بهمون میدن منظورم اینه که خودمون چیکار کنیم؟

mamayi87

New member
سلام نباید به وعده وعید مسولان نظام پزشکی دلخوش کرد چون اونا هر سال تو روزماما قول میدن که این مشکل حل بشه اما خبری نمیشه . من از زمان فارغ التحصیلی تا الان (هشت سا پیش) هر سال تو وزماما این وعده رو میشنوم اما دریغ از پیگیری . باید هه ماماها باهم متحد بشن

تو جماعتی که همه زن باشن بیشتر از این نمیشه انتظار داشت!

من یه خاطره بد از این قرارداد با بیمه ماماها دارم بگم براتون....
یه ماه بعد از فارغ التحصیلیم یه روز مامانم خیلی دلش درد گرفت و من با تشخیص شکم حاد تندی دفترچه شو برداشتم و با پرستیژ نسخه نویسی نوشم همکار محترم سونوگرافی لطفا سونوگرافی کامل شکم و لگن...بعد هم امضا و مهر..
بعد با شوهرم مامانمو بردیم بیمارستان...خانومه گفت باید نرخ آزادو بدید.....گفتم چرا؟گفت ماما نوشته سونو رو...آقا ما رو میگی آی جلو آقامون خیت شدیم که بیا و ببین...تازه عقد هم کرده بودیم:1dco2x0p1lilzhfpg1t
شوهرم هم میخواست بگه حالا توری نیست بدبخت که من ناراحت نشم...هههههه:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بالا