همکاری

oranus

New member
سلام ادمین جان منم مایلم به نمایندگی همه فیزیولوژیستای اینده با شما همکاری کنم به امید این که اینجا واقعا یه انجمن فیزیو راه بیوفته که این قد سخت نباشه پیدا کردن همدیگه مرسی

arman_nataj

New member
salam

salam.
man daneshjuye arshade phisiology hastam
dar daneshgahe tarbiat modares
age komaki khstin va dar tavanam bud dar khedmatam

oranus

New member
سلام من ارشد فیزیولوژی دانشگاه تهران هستم دوستان در خدمتم

jeghele68

New member
سلام دوستان.میشه به من کمک کنید برای برنامه و زمان بندی درس خوندن
انگیزه دارم برای قبولی

میخواستم بدونم شما از کی دزس خوندین؟از چند ساعت مطالعه رو شروع کردید و و در نهایت به چند ساعت رسید؟شما میتونید یه برنامه درسی بدید؟:smilies-azardl (181:j58r36j3gcr4suxymup:sad::33:

من میخوام سال دیگه با رتبه عالی فیزیولوژِی پزشکی قبول بشم.عاشق این رشتم

آخرین ویرایش:

abzedta

New member
سلام من ارشد فیزیولوژی دانشگاه تهران هستم دوستان در خدمتم

سلام-دوستاي گلم، من كارشناس بهداشت حرفه اي هستم! دوست دارم فيزيولوژي امتحان بدم امسال! الان اواسط دي ماه هست! آيا ميتونم قبول شم؟ فكر كنم بايد از صفر شروع كنم!

fereshte706

New member
سلام.لطفا کسایی که فیزیولوژی میخونین کتابهای خوب رو واسه همه درسها بگین.ایا لازمه کل گایتون و گانونگ خونده بشه.میشه فصول مهم یا اگر کتاب مفیدی هست معرفی کنید.ممنون میشم.

sara77

New member
سلام ادمین جان منم مایلم به نمایندگی همه فیزیولوژیستای اینده با شما همکاری کنم به امید این که اینجا واقعا یه انجمن فیزیو راه بیوفته که این قد سخت نباشه پیدا کردن همدیگه مرسی

مرسی از اینکه تاپیک راه انداختین.من تو اینکه ارشد چی بخونم مشکل دارم بین فیزیو هماتو و ایمنی البته هماتو رو که یکم برا ما که زیستیم کار سختیه ولی میخام بدونم چطور رشته ایی هست این فیزیو کارش چطوره؟

mina.np

New member

سلام خسته نباشید
این ایمیل منه
من به شدت نیاز دارم به کسی که ارشد فیزیولوژی پزشکی خونده باشه و بهم کمک کنه
میشه به ایمیلم پیام بدین ؟
واقعا ازتون ممنون میشم
Mina.np.1996@gmail.com

بالا