آزاد دندانپزشکی

ahmadali

New member
بهنظرتون کسایی که آزاد دندانپزشکی میخونن.........با کسایی که سراسری میخونن از نظر بازار کار فرقی داره...........یعنی به دندانپزشکان سراسری بهتر کار میرسه؟
من که لیسانس دارم اگه بخوام آزاد دندانپزشکی بدم...به نظر شما کار اشتباهیه.....چون درسته شهریه بالایی داره ولی چون درآمد خیلی خوبی داره از آخر جبران میشه کرد.......لطفا راهنمایی کنید

varia

Well-known member
آره بابا،هیچ فرقی نداره برو بخون(البته اگه وضع مالیت خوبه!!) و اینکه قبولیش یه کمی سخته ها حتی آزادش

DNA.2013

New member
حوصله داری بشینی بخونی واسه کنکورش؟؟؟؟!!گیریم قبولم شدی 7سال باید بخونی تازه میشی عمومی !!بعد میمونه تخصص!!به نظر من برو فوق یه رشته که بهش علاقه داری و بازار کارش خوبه اینجوری زودتر به نتیجه میرسی!!!البته دوست منم تغذیه خوند امسال رفت دندون ازاد ولی به نظرم واسه ماها که یه سنی ازمون گذشته این کار یکم دیره و جوونیمون به درس خوندن میرهههههههه:p

ali_ah

New member
حوصله داری بشینی بخونی واسه کنکورش؟؟؟؟!!گیریم قبولم شدی 7سال باید بخونی تازه میشی عمومی !!بعد میمونه تخصص!!به نظر من برو فوق یه رشته که بهش علاقه داری و بازار کارش خوبه اینجوری زودتر به نتیجه میرسی!!!البته دوست منم تغذیه خوند امسال رفت دندون ازاد ولی به نظرم واسه ماها که یه سنی ازمون گذشته این کار یکم دیره و جوونیمون به درس خوندن میرهههههههه:p

گفتید دوستتون امسال قبول شده ازاد دندان پزشکی
میشه یه لطفی بکنید و شهریه رو ازشون بپرسید چقدره
اخه من دارم میخونم که امسال کنکور بدم
اما اطلاع دقیق از شهریش ندارم
ممنون

eellaahhee

New member
به نظر من بسته به موقعیت زندگیت داره اگه درس خوندنت باعث میشه که از برنامه های زندگیت مثل ازدواج و مسولیت هایی که درقبال همسر و فرزندت داری و تفریح و آرامشت بزنی هیچ رشته ای حتی دندونپزشکی ارزش خوندن نداره . اموزشش رو نمی دونم ولی از نظر مدرک آزاد و ملی فرقی ندارن . منتها رشته ی ما رشته ی پرخرجیه !!

Irin

New member
شرکت واسه دندان آزاد از مقطع لیسانس
شرایط خاصی داره؟
منظورم مث محدودیت سنی وا رشته تحصیلی لیسانس و ...

mj1919

New member
اگه 3 تا چیز رو دارید:
1- پولشو
2- وقت شو
3- حوصله شو

شک نکنید که دندون پزشکی به لحاظ:
1- مالی
2- شان اجتماعی
3- آینده

از رشته های بسیار موفق توی کشور ما هست.

pary

New member
منظورتون شرکت در ازمون ازاد دندان از لیسانس چیه مگه میشه از لیسانس برای دندون امتحان داد
یا منظورتون اینه که از اول بشینید ریاضی و ادبیات و عربی را بخونید!!!!

pary

New member
به نظرتون کار درستیه نزدیک به ده سال دیگه مشغول درس خوندن باشیم؟

avenger.1992

New member
اتفقا فکر خوبیه اگه پولشو داری حتی لحظه ای درنگ نکن
یکی از آشناها بعد لیسانس پرستاری و چند سال کار کردن رفت دندون....الانم راضیه

a_67

New member
منظورتون شرکت در ازمون ازاد دندان از لیسانس چیه مگه میشه از لیسانس برای دندون امتحان داد
یا منظورتون اینه که از اول بشینید ریاضی و ادبیات و عربی را بخونید!!!!
با سلام
در حال حاضر از لیسانس میشه پزشکی رفت(کنکور لیسانس به پزشکی علوم پزشکی تهران)....امسال 10 نفر برداشت...میتونید در موردش توی تاپیکای مرتبط جستجو کنید و مطلع بشید.
گویا گفتن که قراره دانشگاه علوم پزشکی تهران بیاد از لیسانس، داروسازی هم پذیرش کنه برای یه سری از لیسانس ها نه همه ی لیسانس ها... که خب هنوز چیزی نگفتن.
برای دندانپزشکی هم حقیقتش من آزمونی نشنیدم که از لیسانس بیاد پذیرش کنه.
برا این رشته ها با دانش آموزان پیش دانشگاهی باید کنکور سراسری یا آزاد شرکت کرد.
با تشکر

dr.leader

New member
با سلام
در حال حاضر از لیسانس میشه پزشکی رفت(کنکور لیسانس به پزشکی علوم پزشکی تهران)....امسال 10 نفر برداشت...میتونید در موردش توی تاپیکای مرتبط جستجو کنید و مطلع بشید.
گویا گفتن که قراره دانشگاه علوم پزشکی تهران بیاد از لیسانس، داروسازی هم پذیرش کنه برای یه سری از لیسانس ها نه همه ی لیسانس ها... که خب هنوز چیزی نگفتن.
برای دندانپزشکی هم حقیقتش من آزمونی نشنیدم که از لیسانس بیاد پذیرش کنه.
برا این رشته ها با دانش آموزان پیش دانشگاهی باید کنکور سراسری یا آزاد شرکت کرد.
با تشکر

بله منم راجع به ازمون لیسانس به داروسازی شنیدم

pary

New member
همون لیسانس به پزشکیی که اینقدز شرط و شرو داره که کمتر کسی همه ی شراطشو داره حالا برای دارو دندان هم حتما شرط معدل والدین هم میزارن
من که دوستداشتم برای ادامه از لیسانس شرکت کنم اماشرایط سنی فکر کنم داشته باشهبرای ماهاکه دیگه پیر شدیم نمیشهشرط معدلشم که دیگه....

mahshid19

New member
سلام من امسال میخوام انتخاب رشته کنم میشه کمکم کنید شیرازیم و بین رادیولوزی شیراز علوم ازمایشگاهی شیراز وروانشناسی شیراز وتغذیه بوشهر موندم میشه بگید کدوم بهتره همش هم دولتی هس

ali_ah

New member
سلام من امسال میخوام انتخاب رشته کنم میشه کمکم کنید شیرازیم و بین رادیولوزی شیراز علوم ازمایشگاهی شیراز وروانشناسی شیراز وتغذیه بوشهر موندم میشه بگید کدوم بهتره همش هم دولتی هس

اینجور نمیشه دوست عزیز یه تاپیک جدا باز کن تا افراد هر رشته بیان خوبی بدیشو بگن و خودت هم باید توضیح بدی شرایطت رروو علاقه مندی و .. و نیاز به کار و ...

Mahsa_Sh

New member
سلام دوستان
من ترم 6 دندان آزاد تهران هستم
اگه سوالی داشتید میتونید بپرسید
خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم:smiliess (1):

بالا