طرح -آینده شغلی-منابع-درصدهای کارنامه-دانشگاه

nazanin2045

New member
:)سلام به همه عزیزان.میخواستم خواهش کنم در مورد آینده شغلی انگل شناسی مرا راهنمایی کنیدکه آیا آینده شغلی مناسبی دارد؟و اینکه ارشد انگل طرح دارد؟ممنون میشم اگر کسی اینجا ارشد انگل میخواند هم درصدای آزمونش را بگذارد و هم منابع که استفاده میکند یا استفاده کرده است.و منبع خوبی برای زبان معرفی کنید . واینکه از بین دانشگاه شهید بهشتی و تهران کدام دانشگاه بهتر است؟با تشکر

آخرین ویرایش:

Anesthesia

Member
با سلام
نازنین جون منظورت این بوده
دانشگاه شهید بهشتی و تهران!

krismas

New member
سلام.میخواستم بدونم آزمون های استخدامی وزارت بهداشت با شرط معدل برگزار می شوند؟واینکه آیا ارشد بهداشت محیط هم طرح داره؟ممنون از پاسخگوییتون.

nazanin2045

New member
سلام مطمئنم که در آزمون وزارت بهداشت معدل هیچ تاثیری نداره.مطمئن باش چون این مطلب دقیقا جایی خوندم که معدل تاثیر نداره.در مورد سوال دومتونم متاسفانه اطلاعی ندارم که طرح داره یا نه شرمنده.

krismas

New member
پیام تشکر

ممنون از پاسخگوییت نازنین جان.منو از نگرانی درآوردی.موفق باشی.

nazanin2045

New member
خواهش میکنم جواب بدید

چرا هیچکس پاسخی به من نمیده؟؟؟؟:weirdsmiley::(:wacsmiley:

mortaza

New member
نازنین خانم یرای زبان فقط زبان لزگی بسه من امسال 67/81 درصد زبان زدم و ارشد بیوتک تبریز قبول شدم.

khob

New member
سلام معدل تاثیر نداره > طرح رشته های بهداشت اختیاریه می تونی طرح نری.

samy

New member
:)سلام به همه عزیزان.میخواستم خواهش کنم در مورد آینده شغلی انگل شناسی مرا راهنمایی کنیدکه آیا آینده شغلی مناسبی دارد؟و اینکه ارشد انگل طرح دارد؟ممنون میشم اگر کسی اینجا ارشد انگل میخواند هم درصدای آزمونش را بگذارد و هم منابع که استفاده میکند یا استفاده کرده است.و منبع خوبی برای زبان معرفی کنید . واینکه از بین دانشگاه شهید بهشتی و تهران کدام دانشگاه بهتر است؟با تشکر
salam man shenidam angal asuntarin reshtas vase qabul shudan.
bazare karesham ziad tarifi nadare.
va yahtamel uni teh az beheshti behtare
vase zabanm 2 qesmat dare: vocab k mamolan essential words for the toefl mikhunn va vase readingsh expanding va developing reading skills mikhunnalbat lezgiam hatman bayd bkhunin
baqie soaleto nmidunm

آخرین ویرایش:

nazanin2045

New member
[مرسی از همتون.مرسی .از همه ممنون.پس یعنی انگل رشته آینده داری نیست نخونم؟؟؟بعد بچه ها میدونید با چه رشته ای میشه آزمایشگاه زد؟؟؟

رامین50

New member
[مرسی از همتون.مرسی .از همه ممنون.پس یعنی انگل رشته آینده داری نیست نخونم؟؟؟بعد بچه ها میدونید با چه رشته ای میشه آزمایشگاه زد؟؟؟[/QUOTE
اتفاقااین رشته نسبت به سایر رشته های علوم پایه پزشکی کاربرد بیشتری داره تازه از6بیماری شایع دردنیا 5تاش انگلیه
درحال حاضر دارندگان ph.dانگل شناسی میتوانند آزمایشگاه بزنند ومسوولیت فنی قسمت انگل شناسی برعهده بگیرند

رامین50

New member
درکل بازارکاررشته های علوم پزشکی پایه خوب نیست.
درارشدرشته های علوم پایه پزشکی طرح ندارند انگل شناسی هم جز رشته های علوم پایه پزشکی است.
دانشگاه علوم تهران درصدره بهترینه

رامین50

New member
samyعزیز دلیل اینکه قبول شدن تواین رشته راحته چون ازهر6یا8 نفری که کنکوره انگله میدن 1نفرقبوله.ولی سوالاش اونجوریم آسون نیست.استقبال ازاین رشته به خاطراین کمه که بیشتر روی مدفوع کارمیکنه.

آخرین ویرایش:

رامین50

New member
نازنین جان یادم رفت بگم بهترین منبع انگل شناسی مارکل هست که هم به تک یاخته ها وهم به کرم ها پرداخته
باتوجه به این که درحال حاظرضریب تک یاخته ها3.5شده کتاب بیماری های انگلی درایران(تک یاختگان)-جلد1-نوشته دکتراسماعیل صایبی (انتشارات آییژ)مرجع خوب ومنبع خیلی خوبی برای آزمون انگل شناسی پزشکی هست

m imeni

New member
بچه ها خواهشا فینگیلیش تایپ نکنید چون خوندش کلی حوصله سربر و سخته
ضمننا آقا شهرام شما چه جور روانشناسی هستی که اینقدر نا امیدی ؟ و همه ی رشته ها رو جمع میبندی و راجع به همه ی رشته ها اینطوری جواب میدی، اگر خدا نخواد بهترین آدم با بهترین شرایط و رشته ی تحصیلی اونورم زندگی مالی ایده آلی نخواهد داشت و ممکنه یکی با همون شرایط ولی تو ایران خیلی هم شرایطش بهتر باشه

factorVIII

Member
از اونجایی که دانشگاه تهران با ایران ادغام شده الان بعضی رشته ها که انگل هم یکیشونه پذیرفته شدگان دانشگاه تهران یا میرن دانشکده پزشکی دانشگاه ایران سابق(پردیس همت) یا دانشکده بهداشت دانشگاه تهران .. که دانشکده بهداشت از نظر کارهای تحقیقاتی و ارائه مقاله قوی ترینه و who ایران با اون میشناسه!! تموم کارهای مربوط به واکسن و کنترل بیماری های عفونی و اپیدمیولوژی زیر نظر این دانشکده است و استادای سطح بالایی که کلی مقاله isi دارن...

آخرین ویرایش:

رامین50

New member
به نظرمن انگل شناسی رشته ای هست که توش خیلی میشه مانورداد.طبق آمار سازمان بهداشت جهانی کاربردی ترین رشته علوم پزشکی انگل شناسی چون که از6بیماری همه گیر تودنیا5تاش انگلین

donyabekam

New member
به نام خدا

رشته انگل شناسی چند مزیت نسبت به سایر رشته ها دارد

1.دوره کارشناسی برای دانشگاه آزاد ندارد که شلوغ بشود که بسیاری داوطلب ها معمولا در رشته ی کارشناسی هر رشته ای باشند همان را ادامه می دهند
2.از چند استاد دانشگاه پرسیدم و گفتند این رشته خوبی هست و آینده کاری خوبی دارد
3.اسم قشنگی ندارد و به همین دلیل خیلی ها وارد این رشته نمی شوند
4.قبولی در خارج از کشور برای این رشته راحت هست
5.نام انگل ها قابل فهم تر از نام اسم باکتری و ویروس ها هست که اگر ارشد قبول شدید راحت تر هستید چون در مرحله کنکور باید همه اش را خواند
6.دوسال پیش 584 داوطلب و 111 قبولی داشته هست که فقط دانشگاه دولتی می پذیرد فکر می کنم کافی هست حد نمره کافی برای ورود به دانشگاه را بیاورید

این چیزهایی که ما نوشتیم معمولا کسی جایی نمی نویسد برای میکروب شناسی مواد غذایی هم حرف های خوبی زدم

آخرین ویرایش:
بالا