آیا پذیرش دانشجو دوره شبانه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 91 شامل همه میشود؟

ellena

New member
آیا داوطلبینی که در آزمون ارشد 91 رشته اپیدمیلوژی را انتخاب نموده و پذیرفته نشده اند هم می توانند انتخاب محل تحصیل در کارشناسی ارشد شبانه داشته باشند؟

nocerino

New member
بله دوست من همه ی رشته ها میتونند فقط باید ببینیم ظرفیت شهر ها برای رشته های مختلف چقدر هست.پس تا امدن اطلاعیه بهداشت صبور باشید

parnia

New member
سلام.من فکر میکنم حقم ضایع شده..همه درصدام بالای 60 بوده جز زبان که 15 بود.هیجا قبول نشدم..

darya63

New member
دوست خوبم میتونم نمره ورتبه تونو بدونم؟منم درصدام بالا بودن اما...حتما شما همه شهرارو انتخاب نکرده بودین؟!!!!
سلام.من فکر میکنم حقم ضایع شده..همه درصدام بالای 60 بوده جز زبان که 15 بود.هیجا قبول نشدم..

ariya.21

New member
dustan haghe kasi zaye nashode harki haghesh bude roozane ghabul shode unaiam ke hagheshun ghabuli arshad nabude beran pool bedan vase shabane

midwifry

New member
50]سلام دریاجون! نمرم 224 رتبم 260[/quote]
دوست عزیزم منم وضعیت شما رو داشتم(نمرم226 رتبم240)،رقابت تو رشته ما بالاست یا سال به سال بدتر میشه،دوستم پارسال زبانش و40 زده بود من11 ولی سایر دروس من بهتر بودم،دانشگاه تهران قبول شد و ماامسال جایی قبول نشدیم

بچه ها من نفهمیدم بالاخره رشته ما شبانه هم داره یا نه و اگه داره چه شهرهایی ؟

اگر کسی میدونه دقیق بگه لطفا

بالا