آیا از بازار کار روانشناسی رضایت دارید؟!!

parvizp

New member
دوستان یکی از دغدغه های هر کسی داشتن درآمد خوب یا حداقل داشتن درآمد هستُ از درامد های رشته روانشناسی بخصوص کار های بالینی اطلاع دارید؟
چه پیشنهاد هایی برای حل مشکل کار رشته ما دارید؟

hoorsa

New member
والله یکی از آشناهای ما که روان بالینی خونده اصلا هم راضی نیست (ینی اصن سر کار نی که بخواد راضی باشه)*و با فروشندگی چرخ زندگیشو می چرخونه
طفلک شبا با بچه هاش میره فوتبال تا مشکلاتشو فراموش کنه ( متاهلم هست :14:، هنوز تو کف اعتماد به نفسشم )

a.sohrab

New member
به نظر میرسه کار برای این شاخه در حد اون پرستیژ و ذهنیتی که در جامعه نسبت به این رشته وجود داره ،نیست ،به طور کلی در این شاخه درآمد زایی چندانی وجود نداره و بازار کار متوسط و متوسط به پایینی داره (البته کار بستگی به استعداد و بار علمی فرد داره ) دلایل زیادی هم مسبب این امر هستش یکی دخالت شاخه های دیگه در کار روانشناسان بالینی هستش و دیگر ضعف سازمان نظام روانشناسی ، و خروجی های (بدون فیلتر) کثیر فارق تحصیل دانشگاه آزاد و اشباه شدن رشته و و .....
اما نکته مثبت این شاخه در محتوا و خود رشته هستش که به مسائل اقتصادیش میچربه ،اگه کسی به این شاخه علاقه داره و استعدادش هم داشته باشه فرد موفقی خواهد بود .....

atena.j

New member
به نظر میرسه کار برای این شاخه در حد اون پرستیژ و ذهنیتی که در جامعه نسبت به این رشته وجود داره ،نیست ،به طور کلی در این شاخه درآمد زایی چندانی وجود نداره و بازار کار متوسط و متوسط به پایینی داره (البته کار بستگی به استعداد و بار علمی فرد داره ) دلایل زیادی هم مسبب این امر هستش یکی دخالت شاخه های دیگه در کار روانشناسان بالینی هستش و دیگر ضعف سازمان نظام روانشناسی ، و خروجی های (بدون فیلتر) کثیر فارق تحصیل دانشگاه آزاد و اشباه شدن رشته و و .....
اما نکته مثبت این شاخه در محتوا و خود رشته هستش که به مسائل اقتصادیش میچربه ،اگه کسی به این شاخه علاقه داره و استعدادش هم داشته باشه فرد موفقی خواهد بود .....

من هم موافقم

hoorsa

New member
هورسا خانم خوب فامیلتون باید بره دنبال کار!!!!!!!

داریم مردم؟اصن کار داریم که بره دنبالش؟
ولی خب حتما یه چرخی زده دیگه...اما کلا آدم بی خیالیه
حالا دیگه بحثو به انحراف نمی کشونم تا از مسیر اصلی خارج نشه

z*a*h*r*a

New member
والا من ترم اول روانشناسی بالینی هستم دو هفته رفتم دانشگاه اومدن بم پیشنهاد کار دادن...به نظر من هر رشته ای که خونده باشی دنبال کار باشی برات پیدا میشه

شفيع

New member
بازار کار داره اما اگه این غول پیکرهای پنتونی که چنبره انداختن روی روانشناسی ایران اجازه ورود روانشناسان تازه کارو بدن.حتی در شهرستانها هم ژنرال ها حکومت رو به دست گرفتن و بجز خودشون هیشکی رو قبول ندارن غافل از اینکه هیچیم نمیدونن.فقط جو فرهنگی و انحصاری دوران قبلی اونارو به اینجا رسونده.حساب کنید استادی که در استرالیا دکترا شو گرفته میپرسم nlpرو توضیح بدین میگه جلسه بعد تحقیق میکنم جوابتو میدم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا اساتیدی ک من دیدم خیلی پربار نیستن.

بالا