بهترین منابع ارشدبهداشت حرفه ای

saharandishe

New member
سلام,ازهمه دوستانی که اطلاعاتی دراین زمینه دارندخواهش میکنم مشارکت کنند.به خصوص تازه ارشدی های عزیز.
بهترین منابعی که برای ارشداین رشته مناسب هستند,و
پراهمیت ترین ازنظروقت گذاری بیشتر,به نظرتون کدوم هاهستند؟

aohm

New member
سلام سحر جان..من يه فايل پي دي اف ازش داشتم كه نشد آپلودش كنم(كلا من هيچوقت موفق نشدم اينجا چيزي آپلود كنم!!نميدونم مشكل از خودمه يا از سايت؟؟!:smiliess (12):).به آدرسي كه ميدم مراجعه كن حتما جواب سوالت رو پيدا ميكني..يا اينكه ايميلت رو بده واست بفرستم
سايت: SKLF.IR
به بچه هاي بهداشت حرفه اي اميد نداشته باش عزيزم...اين انجمن خالي از سكنه ست!!! من يه بار پست گذاشتم،هنوز بعد از چندين ماه آخرين پست خودمم..هيشكي جواب نداده!:65d6a5d6s:

refoda

New member
سه سال بعد.....:New (6):
هنوز هیچکس نظر نذاشته....
سحر اگه یه وقت گذرت اینجا افتاد ندا بده تا منابعو بهت بدم....

refoda

New member
زبان:504
سم شناسی: نقاب وشاه طاهری و 88 ص اول کتاب شاه طاهری
پرتو: نصیری
صداوارتعاش: گلمحمدی ....فصل کنترل صدا و صدا و محیط زیست و کنترل ارتعاش حذف
تهویه: جعفری
آلاینده: جلد 1 و 2 و3 بهرامی.... هرسال از فصل اندازه گیری آزبست(جلد 3 ) سوال میاد...آزمایشاتو نخون...انواع قطر ها رو هم خوب یاد بگیر
ارگونومی: ارمکی...چارلز چاکا..ارزیابی پوسچر چبینه
ایمنی محمد فام.... فقط یادت نره اعدادو خوب حفظ کنی..+ 100 ص اول حریق گلمحمدی..
تنش های حرارتی... به خصوص قسمت شاخص ها_ گرمایی، سرمایی، راحتی)... قسمت شاخص ها رو بیشتر بخون مهمتره...
ریاضی، فیزیک، شیمی همون دبیرستان رو بخون از سرش زیادیه... اونمنه همه ی مباحثشو...

fariba88

New member
به به سلام چ عجب یه فعالیتی از بروبچ بهداشت حرفه ای هم دیدیم. کسی پایه هست از مهر باهم برای کنکور بخونیم؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

tabestan

New member
سلام من کتاب لزگی پیشنهاد میدم برای کنکور من با خوندنش 44 درصد زدم

refoda

New member
خیلی ممنون بابت زحمتی که کشیدین ومنابع رواینجاقراردادین,حقیقتااطلاعات به دردبه خوروکاربردی هستند,امیدوارم دوستانی که قصدارشداین رشته رودارندازاین اطلاعات بهره کاافی روببرند.
خواهش... كاري نكردم... فقط اميدوارم به دردتون بخوره....

refoda

New member
به به سلام چ عجب یه فعالیتی از بروبچ بهداشت حرفه ای هم دیدیم. کسی پایه هست از مهر باهم برای کنکور بخونیم؟؟؟؟؟؟؟
من میخام تاستون زبان بخونم اما نمیدونم چی بخونم!!!!!!!!!!
سلام مهندس...من و تابستان كه كنكور داديم... با خانوم انديشه بشين بخون...

khoudaei

New member
سلام من پایه ام و قصد دارم از اول مرداد یا شهریور بخونم
خیلی دوس دارم باهم بخونیم

refoda

New member
سلام انگیزتون براخوندن قابل تحسینه,ومن زمانی که این تاپیک روفعال کردم متاسفانه هیچکدوم ازدوستان برای فعالیت اعلام حضورنمی کردن وحالاکه من قصدم برای ارشدتغییرکرده,البته حدود6-7ماهی هست که تصمیم گرفتم حرفه ای امتحان ندم,دوستان فعال شدند!!!البته درصورتی که بخوایین مطالعه گروهی داشته باشیم (هرکسی تورشته مدنظرخودش)همراهتون مطالعه خواهم کردالبته الان من برنامم روشروع کردم.
خانوم اندیشه شما چه رشته ای می خواین کنکور بدین؟ و چی شد که بهداشت حرفه ای شرکت نمیکنین؟

refoda

New member
خانوم اندیشه شما چه رشته ای می خواین کنکور بدین؟ و چی شد که بهداشت حرفه ای شرکت نمیکنین؟[/QUO

قطعاخودتون بهترمیدونیدکه این یک رشته مردونه هست,وبرای آقایون واقعارشته خیلی مناسب وخوبی هست، باپتانسیل های بالا,من ازاول هم بااحساساتم کلی کلنجاررفتم که قبول کنم رشته ای که توش قبول شدم ،این ماهیت روداره,بااینکه فکرصنعت وکارگرا و...باعث رنجشم می شد,وحتی خواستم خودم روفداکنم وبه خاطرتعصب ب رشته ، وادمای بزرگ بهداشت حرفه ای، که دوروبرم بودن وراحت پیداکردن کا،رهمین روادامه بدم,ولی بعدازکلی کلنجار،وقتی حقیقت روبررسی کردم دیدم که این رشته رودوست ندارم وفقط دارم ادا درمیارمو3سال هست که هیچ لذتی اززندگیم نمیبرم,،واصلابرای این کارساخته نشدم وهستندکسایی که خیلی بهترازمن میتونن این کارروانجام بدن،پس موقعیت روازاونهاسلب نمیکنم,وبالاخره تصمیم گرفتم به خاطر4سال خوندن این رشته مجبورنیستم 40سال آینده زندگیم روبه خاطرشغلم ناشادزندگی کنم،شایدمن درظاهریک انسان موفق بودم بااین رشته،ولی مثل خیلی ازخانومایی که خودشون عملااضهارکردند،چیزهایی روازدست میدادم که نمی ارزه،مثلااحساسات لطیف و....خیلی چیزهای دیگه ....واینهاواقعیتهایی هستندکه وجوددارندوتوهم هایی برخاسته ازذهن من نیستند!!! وبااینکه سخت بود ولی شروع کردم اول بیوتک انتخابم بودکه بازهم به دلایلی خودم روبه فیزیوعلاقه مندتردیدم,وباامیدوتوکل به خداشروع کردم که تاحالاهم شکرخداخوب پیش رفتم وخیلی راضی ام واززندگیم لذت میبرم.البته این یه پاراگراف نوشته، حاصل مشاوره وتفکروپرس وجو،تجربه وتحقیق3ساله من هست
واین مساله ازابتدای ورودم به دانشگاه بزرگترین دغدغه زندگیم بوده.وقطعااگریک آقابودم تاپایان همین روباپشتکارتمام,ادامه میدادم,والان هم ظاهراکنارمیکشم,ولی نه ازخودرشته ازمحیط کاریش,قطعااطلاعات وتحقیقاتم رودرزمینه احقاق اهداف این رشته به کارخواهم گرفت ودرگروه پشتیبانی,مساءل ونیازهای اون رودنبال خواهم کردکه البته مجال توضیح بیشتر ازاین نیست.!

امیدوارم خیلی ناامیدانه صحبت نکرده باشم،
ودرآخر:
دعامیکنم همه توی صراط مستقیمی که به صلاحشون هست قراربگیرند...ویک دنیا ،شادی ونشاط وسربلندی براتون آرزومی کنم...
اللهی آمین
.
خيلي عالي بود... دمت گرم...

horijoon

New member
بچه ها من یه خانومم و به رشته ام خیلی علاقه دارم...
ولی اصلا از زمانی که که کار میکنم تا الان احساس بدی نداشتم ولی میدونم اکثر خانوما اینجورین یعنی احساس بدی نسب به کار تو این رشته دارن!!

horijoon

New member
الانم میخوام ارشد ارگو یا حرفه ای بخونم اما چون حرفه ای تو تبریز نیست مجبورم ارگو بخونم و در ضمن 3 ساله که تبریزم قبلا کرج بودم با خانوادم الان چون ازدواج کردم اینجام ولی ناراحتم که نمیتونم حرفه ای بخونم!! به نظرتون چیکار کنم ارگو یا حرفه ای؟؟

horijoon

New member
من میخام تاستون زبان بخونم اما نمیدونم چی بخونم!!!!!!!!!!

خانومی بالاخره شروع کردی؟؟ منم پایه ام ها؟؟

بالا