دعوت به همکاری :آیا دانشجوهای ارشد پرستاری پشتیبان ما کنکوری ها می شوند؟؟؟

zohreh22

New member
سلام دوستای گلم
از اونجایی که مقوله تحصیلات تکمیلی یه کم حساسه بنده و شاید دیگر دوستان نیازمند لطف بی دریغ شما هستیم در صورت تمایل به این تایپیک سر بزنید و ما رو مستفیض کنید

من به شخصه خیلی با درس خوندنم مشکل دارم و نیاز به کمک فوری شما گلها

آیا لطف شما شامل حال ما کنکوری ها میشه؟؟؟؟؟

پیشاپیش اجرتون با خود خدا و البته تشکر ناچیز ما.
یا علی
ببینیم کی اولین چراغ رو روشن می کنه؟؟؟؟

komeil

New member
سلام........من دانشجوی کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تربیت مدرس هستم، اگر کمکی خواستید، در خدمتم و خوشحال میشم که تجارب خودم و بقیه همکلاسیهام رو در اختیار شما بزارم.

zohreh22

New member
سلام........من دانشجوی کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تربیت مدرس هستم، اگر کمکی خواستید، در خدمتم و خوشحال میشم که تجارب خودم و بقیه همکلاسیهام رو در اختیار شما بزارم.

ممنون جناب کمیل لطفتون مستدام

zohreh22

New member
فکر کنم تا اخر این تایپیک خودم فقط بست بذارم
.
.
.
.
ای خدا............................................................

mehran35

New member
سلام شما اول در تاپیک ما انگیزه ادامه تحصیلوایجاد کنید تا بعد بگردیم دنبال پشتیبان!
یه نصیحت دوستانه اولین کسی که میتونه به آدم کمک کنه خودشه!

be hope

New member
سلام من امسال می خواستم ارشد شرکت کنم ولی متاسفانه به خاطر ضعف در زبان ارشد امسال قبول نشدم البته نوزادان شرکت کردم وفاصله با نفر اخر 10 نفر بود می خوام امسال ویژه شرکت نکنم میشه ببه من بګید اګه از ابان شرکت کنم وروزی 4 ساعت درس بخونم موفق میشم

zohreh22

New member
سلام من امسال می خواستم ارشد شرکت کنم ولی متاسفانه به خاطر ضعف در زبان ارشد امسال قبول نشدم البته نوزادان شرکت کردم وفاصله با نفر اخر 10 نفر بود می خوام امسال ویژه شرکت نکنم میشه ببه من بګید اګه از ابان شرکت کنم وروزی 4 ساعت درس بخونم موفق میشم

سلام دوستم انگار کسی نمیخواد راهنمایی کنه منم که تجربه اولمه متاسفم که نمی تونم کمکی بکنم.

نفس

New member

باتوجه به اینکه تجربه سال گذشته رو دارین با 4ساعت هم میشه قبول شد اگر که مفید بخونی ودقیف...آرزوی موفقیت دارم برات...زبان رو بشکل لایتنر بخون حتما...اول 504وبعد تافل ودرآخر لزگی:thumbsupsmileyanim:

be hope

New member
باتوجه به اینکه تجربه سال گذشته رو دارین با 4ساعت هم میشه قبول شد اگر که مفید بخونی ودقیف...آرزوی موفقیت دارم برات...زبان رو بشکل لایتنر بخون حتما...اول 504وبعد تافل ودرآخر لزگی:thumbsupsmileyanim:

از راهنماییت ممنونم.

nazanin s

New member
ببخشید بچه هایی که ارشد دادن میگن اول امتحان میدن بعد ترم دو مشخص میشه که گرایششون چیه و اینو از طرف دانشگاه انتخاب میکنن ولی بعضی بچه ها میگن مثلا ویژه شرکت کردم پس چه جوری میشه؟بالاخره اول و قبل کنکور گرایش مشخص میشه یا نه؟ببخشید من اصلا تجربه کنکور ارشد ندارم !دفترچه اش کی میاد؟من خیلی استرس دارم که جا بمونم!:sad:

kasraa

New member
ببخشید بچه هایی که ارشد دادن میگن اول امتحان میدن بعد ترم دو مشخص میشه که گرایششون چیه و اینو از طرف دانشگاه انتخاب میکنن ولی بعضی بچه ها میگن مثلا ویژه شرکت کردم پس چه جوری میشه؟بالاخره اول و قبل کنکور گرایش مشخص میشه یا نه؟ببخشید من اصلا تجربه کنکور ارشد ندارم !دفترچه اش کی میاد؟من خیلی استرس دارم که جا بمونم!:sad:

سلام این چیزی که شما میگین مربوط به کارشناس ارشد ها ی آموزش پرستاری هست اینکه بچه ها ی آموزش پرستاری چه گرایشی می خوان برن ابتدا به علاقه ی خودشون بر میگرده . گاها ممکنه متقاضی برای یک گرایش مثلا داخلی و جراحی بیشتر باشه تو این موارد دانشگاها متفاوت عمل می کنن ولی جیزی که بیشتر شایع هست در نظر گرفتن درصد های دانشجو ها توی کنکور ارشد هست البته بازم میگم دانشگاه به دانشگاه متفاوته

زمان ثبت نام معمولا بهمن ماه و زمان آزمون اواخر خرداد یا اوایل تیر ماه هست

nazanin s

New member
سلام این چیزی که شما میگین مربوط به کارشناس ارشد ها ی آموزش پرستاری هست اینکه بچه ها ی آموزش پرستاری چه گرایشی می خوان برن ابتدا به علاقه ی خودشون بر میگرده . گاها ممکنه متقاضی برای یک گرایش مثلا داخلی و جراحی بیشتر باشه تو این موارد دانشگاها متفاوت عمل می کنن ولی جیزی که بیشتر شایع هست در نظر گرفتن درصد های دانشجو ها توی کنکور ارشد هست البته بازم میگم دانشگاه به دانشگاه متفاوته

زمان ثبت نام معمولا بهمن ماه و زمان آزمون اواخر خرداد یا اوایل تیر ماه هست

خیلی خیلی ممنونم :rose:

dooste_u

New member

دوستانه پیشنهاد میکنم حداقل 5 ساعت مفید بخونین
ذره ای جای ریسک توی قبولیتون نذارین

بالا