ارشد آناتومی

m.homa

New member
سلام ممنون از راهنماییتون ولی من بازم سوال دارم ( ارشد آناتومی )
باید تمام آناتومی را بخونم یعنی همه عضله ها و عملکرد و شریان و ورید و عصبی که به عضله میرن ؟ (خیلی زیاد)
خیلی خوندنش سخته تازه اصلا برای ما کسی آناتومی سر و گردن و نیامد درس بده فقط عملی آنم جمجه ( تو 4 جلسه) برای بار اول میخوام سر و گردن بخونم فکر می کنم خیلی سخت میشه یکی منو راهنمایی کنه ممنون میشم

leyla-h

New member
سلام. آره تقریبا باید همه رو بلد باشی البته اگه برات مهمه که کدوم دانشگاه قبول بشی، اگه سوالات سال های قبل رو بخونی بیشتر دستت میاد که کجاها مهم تره،
تقریبا همه کسایی که ارشد آناتومی میدن بدون اینکه تو کلاسای دروس شرکت کنن درسارو میخونن زیاد استرس نگیر همه رقیبات بالاخره تو یکی دو تا از درسا ضعف دارن، منم خیلی از درسارو بدون این که کسی بهم درس بده خودم خوندم ولی موفق شدم حتما تو هم میتونی، من کتاب حجازی رو خوندم ، ولی دکتر اکبری از اساتید دانشگاه تهرانه که کتاب سرو گردن داره مخوای این دوتا کتابو ببین هر کدومو ترجیح میدی بخون

ahmadali

New member
سلام......من از استادا و کارشناس ارشد آناتومی پرسیدم که ارشدش زیاد کاربردی نداره و باید دکتراشو بگیری...و گفتن تا زمانی که من دکترا اناتومی رو بگیرم ظرفیتا پر میشه و انتظار خاصی نباید از آناتومی داشته باشی............آیا واقعا اینجوریه؟ یعنی آناتومی یا شاخه های دکترای آناتومی مثل مهندسی بافت یا بیولوژِ تولید مثل بازار کار خوبی نداره؟

hirkania

New member
سلام دوستان من دارم برا آناتومی میخونم بیاین اینجا پیام بزارین و اگه چیزی راجب خوندن آناتومی میدونین بگین لطفا ممنون

hirkania

New member
پس این بچه های آناتومی کجان؟؟؟؟چرا هیچکی نظری حرفی نمیزنه؟؟؟؟؟؟؟؟

mheibati

New member
:smiliess (9)::auizz3ffy9vla57584xسلام منم هستم . ولی فقط 2 ماه میخوام بخونم.

hirkania

New member
سلام خوبین؟؟؟؟؟چه عجب یه نفر امد سمته آناتومی ........منم زیاد نخوندم.....انشالا موفق باشین

hirkania

New member
آره خب ظرفیتش تقریبا 130 نفر میشه .....تعداد شرکت کنندهاش 446 نفر تقریبا از هر 4نفر 1نفر قبول میشه
فکرکنم امیدی هست

hirkania

New member
خداروشکر بد نبود......انشالا به شماهم خوش گذشته باشه.....درسارو به کجا رسوندین؟؟؟؟؟؟؟؟این آناتومی چقد فراره!!!!!!!!!!!

hirkania

New member
سلام ممنون شما هم موفق باشین.....میشه درصداتونو بگین و رتبتون و شهری که قبول شدینو بگین ؟؟؟؟و اگه آمارشو دارین آخرین نفر درصداش چند بوده؟؟؟ممنون میشم

mheibati

New member
خداروشکر بد نبود......انشالا به شماهم خوش گذشته باشه.....درسارو به کجا رسوندین؟؟؟؟؟؟؟؟این آناتومی چقد فراره!!!!!!!!!!!

زیست رو فقط 3 فصل خوندم. باقیشونو یه دور زدم . ولی فررارند" حافظه ی تصویری قوی میخاد.:smilies-azardl (181

elmira68

New member
منم اناتومی دوس دارم ولی از ایندهش می ترسم که بیکار بمونم

بالا