دامپزشكي

varia

Well-known member
اميدوارم واسه اونايي كه دامپرشكي خوندن و ميخونن يه زمينه ارتباطي خوب تو اين انجمن ايجاد بشه. با تشكر از آدمين خان:rose:

golnaz

New member
یه خورده نگران ازمون دکترای تخصصیشم میترسمممممممممممممم:14:

varia

Well-known member
میگن قبول شدن توش سخته تازه بد دکتراش معلوم نیس صد در صد بری سر کار

واللا حقیقتش به نظر من وضع بازار کار خیلی از رشته ها حتی ادامه تحصیلشون تضمینی نداره، ماها فقط میتونیم سبک سنگین کنیم و اونی که بهتره رو انتخاب کنیم. phdبهداشت مواد غذایی از نظر تعریف کار خیلی خوبه ولی رشته های مجاور به اون مثل مهندسی صنایع غذایی(کشاورزی)،صنایع غذایی(کنترل کیفی)، علوم تغذیه،بهداشت بازرسی گوشت و ایمنی مواد غذایی و ... زمینه رو واسه این رشته تنگ کردن ولی با این وجود یه رشته خوبی هست که هم بعضی از دانشگاهها به عنوان هیئت علمی و هم خیلی از مراکز و پژوهشکده ها که در زمینه مواد غذایی (و تا حدودی دارویی) فعالیت دارن بهش نیاز دارن.این جوری بهتون بگم اگه تخصص این رشته رو بگیری بدترین حالتش تدریس تو دانشگاه آزاد یا پیام نوره(ولی اینم بگم فعلا وضع اینجوره ها!!) ولی کلا به نظرم یکی از بهترین گرایشهای علوم بهداشت هست!

koala

New member
سلام
توی کنکور وزارت علوم رشتههای دامپزشکی مثلا انگلشناسی دامپرشکی به عنوان شناور بود میشه لطفا دربارشون توضیح بدین
مرسی:bunnyearsmiley:

varia

Well-known member
سلام
توی کنکور وزارت علوم رشتههای دامپزشکی مثلا انگلشناسی دامپرشکی به عنوان شناور بود میشه لطفا دربارشون توضیح بدین
!!VALLA TA JAI ke man khabar daram shenavar nabud va az ye seri rashteha sabtenam surat migereft. bazam ye tahgigi mikonam.

varia

Well-known member
سلام

من دفترچه دکتری 92 رومطالعه کردم ولی مثل سالهای پیش واسه انگل شناسی دامپزشکی یک سری رشته معرفی کرده بودن! نمیدونم منظورتون از شناور بودن چیه!!!

koala

New member
سلام خیلی ببخشید من
منظورم ارشد بودمیدونم اینجا نباید پیام بذارم ولی شرمنده کسی جوابمو نداد
:sadsmiley:من کارشناسی ام و میخواستم بدونم از از حالابه بعد میتونم وارد دامپزشکی بشم یا باید ازاول از کارشناسی بیام

varia

Well-known member
سلام خیلی ببخشید من
منظورم ارشد بودمیدونم اینجا نباید پیام بذارم ولی شرمنده کسی جوابمو نداد
:sadsmiley:من کارشناسی ام و میخواستم بدونم از از حالابه بعد میتونم وارد دامپزشکی بشم یا باید ازاول از کارشناسی بیام

آهان.ببخشید من متوجه نشدم. تو ارشد وزارت علوم بله شناور هستن.
و لی ارشدها کلا با دکتری حرفه ای این رشته فرق میکنن ها. اگه ارشد گرفتی دامپزشک نمیشی مگه این که بخوای با مدرکت تو phdشرکت کنی که از این لحاظ خوبه چون قبولی تو ارشدهای دامپزشکی راحتن!

بالا