ارشد آناتومی

m.homa

New member
سلام من ترم هفت رادیولوژی ام میخوام ارشد اناتومی بدم ولی هنوز شروع نکردم نمیدونم باید از کجا شروع کنم میشه یکی به من کمک کنه؟
به نظرتون بسته های آموزشی موسسه معین به درد میخوره یا نه؟
ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه:smilies-azardl (181

saany

New member
سلام من ترم هفت رادیولوژی ام میخوام ارشد اناتومی بدم ولی هنوز شروع نکردم نمیدونم باید از کجا شروع کنم میشه یکی به من کمک کنه؟
به نظرتون بسته های آموزشی موسسه معین به درد میخوره یا نه؟
ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه:smilies-azardl (181

salam. be nazare man aval yek dore kamel ostekhan shenasi ro bekhoon bad boro soraghe tane va badesh andam ro bekhoon va bad boro soraghe saro gardan va bad noroanatomy ro bekhoon age az hamin alan shoro koni ishala hatman ghabool mishi dar zemn zabaneto ghavi kon
manabeye morede ghabule man baraye anatomy:bahram elahi va gerays for student
baraye janin:langman
barayeselooli:ketabe koochike selooi entesharate khosravi
baraye baft:jancuera
baraye zabanam konkoor salaye gozashteye vezarate behdasht
movafagh bashi:a2d3:

leyla-h

New member
سلام، راستش هر کسی برای خوندن شیوه خودشو داره ، به نظر من اگه خودت تصمیم بگیری از کجا شروع کنی و هرطوری که راحتی برنامه ریزی کنی بهتره ،شروع کن ولی اگه به مشکل برخوردی روی کمک من حساب کن. برات آرزوی موفقیت میکنم دوستم

antenyus

Active member
سلام
به نظر من برا درس آناتومی بهتره از کتاب های گری که 3 جلده ( تنه، اندام و سر وگردن) استفاده کنی که اگه انتشارات اندیشه رفیع باشه عالیه + نورو آناتومی سعی کن برا آناتومی همراه با کتاب از اطلس هم استفاده کنی من اطلس نتر رو پیشنهاد میکنم ، فیلمهای تشریح هم خیلی میتونه کمکت کنه_ برا بافت جان کوئیرا ، جنین: لانگمن، برا سلولی همه جا مجد رو معرفی کردن ولی کتاب سنگینیه اگه سلولی مولکولی مجید مهدوی رو پیدا کنی خوبه ، زبان هم بستگی به سطح خودت داره.
امیدوارم همه موفق بشیم اگه سوالی بود در خدمتم :ad54ad::bunnyearsmiley:

akray2008

New member
با سلام...حرفاي دوست بالايي خوبه...
بايد زياد تكرار و تمرين كني...آناتومي درس فراريه

x_ray89

New member
salam bacheha khubin???man mikham anatomy bekhunma mishe komakam konin???? yeki behem bege az che darsi shoru konam :(

anayta

New member
سلام،من میخوام از نیمه آذر ماه شروع کنم به خوندن،یه سری جزوم واسه آناتومی پیدا کردم،یکم استرس دارم به نظرم وقتم کمه،میشه کمکم کنی که چه جوری بخونم یا شروع کنم؟

Scatter

New member
چرا هیچکس جواب نمیده خوب ؟؟؟!!!
پس ما که می خوایم آناتومی بخونیم از کی مشاوره بگیریم ؟؟

raven

Member
سلام به نظر شما اگر کسی از بهمن شروع کنه امیدی به قبولیش هست؟؟؟؟:dadad4::dadad4::wacsmiley:

joojoo :)

New member
سلام به نظر شما اگر کسی از بهمن شروع کنه امیدی به قبولیش هست؟؟؟؟:dadad4::dadad4::wacsmiley:

سلام بله بستگی داره دقیقا بدونی چی باید بخونی کتاب سه جلدی اناتومی گری
بافت جانکوئیرا
جنین لانگمن
سلولی لودیش(البته به نظر من لودیش زیاده اگه نمونه سوال بخونی و در کنارش یه کتاب سلولی سبکتر مثل مجد بهتره) فقط بخشای سلولی رو بخونید از مولکولی سوال نمیاد
زبان هم نمونه سوالات ده سال اخیر رو حتما خوب بخونید بیشتر کلمات از متنهای سالهای اخیره
حداقل تا اخر اسفند مطالب رو کامل بخونید و از فروردین مرور وتست زنی رو به طور جدی شروع کنید
حتما حتما علاوه بر تستای ارشد تستای علوم پایه ی پزشکی (امتحان جامع ) رو حتما بخونید
اینطوری میتونید جمع بندی کامل داشته باشید برای اناتومی کار مهم مهم مهم خیلی مهم فقط مروره
ایشالله موفق باشید من امسال سال سومی هست که میخام برای کنکور اناتومی شرکت کنم فقط بخاطر اینکه واقعا علاقه دارم و هدفم قبولی در دانشگاه خوبه اگر علاقه دارید ادامه میدید چون مباحث احتیاج به انگیزه برای خوندن داره اینها هم حاصل تجربه های خودم و مشورت با دوستانی که قبول شدند بود
موفق باشید دوست خوبم اگر باز هم سوالی داشتید بفرمایید...

آخرین ویرایش:

raven

Member
سلام بله بستگی داره دقیقا بدونی چی باید بخونی کتاب سه جلدی اناتومی گری
بافت جانکوئیرا
جنین لانگمن
سلولی لودیش(البته به نظر من لودیش زیاده اگه نمونه سوال بخونی و در کنارش یه کتاب سلولی سبکتر مثل مجد بهتره) فقط بخشای سلولی رو بخونید از مولکولی سوال نمیاد
زبان هم نمونه سوالات ده سال اخیر رو حتما خوب بخونید بیشتر کلمات از متنهای سالهای اخیره
حداقل تا اخر اسفند مطالب رو کامل بخونید و از فروردین مرور وتست زنی رو به طور جدی شروع کنید
حتما حتما علاوه بر تستای ارشد تستای علوم پایه ی پزشکی (امتحان جامع ) رو حتما بخونید
اینطوری میتونید جمع بندی کامل داشته باشید برای اناتومی کار مهم مهم مهم خیلی مهم فقط مروره
ایشالله موفق باشید من امسال سال سومی هست که میخام برای کنکور اناتومی شرکت کنم فقط بخاطر اینکه واقعا علاقه دارم و هدفم قبولی در دانشگاه خوبه اگر علاقه دارید ادامه میدید چون مباحث احتیاج به انگیزه برای خوندن داره اینها هم حاصل تجربه های خودم و مشورت با دوستانی که قبول شدند بود
موفق باشید دوست خوبم اگر باز هم سوالی داشتید بفرمایید...

من واقعیتش منابع رو از بچه ها پرسیدم همین منابع شما رو معرفی کردند فقط به این دلیل که ترم آخر بودم و دانشجوی شهرستان تا الان هیچی نخوندم..
ببخشید من شنیدم که متقاضی این رشته خیلی کم هست و قبولی توش راحت شما سال های پیش هم زیاد خوندیدو نتیجه نگرفتید؟
من چون رشته ام زیست شناسی هست اصلا 1 واحد هم آناتومی پاس نکردم نمیدونم تو یه ماه میشه مسلط شد کامل رو مطالب و بقیه رو تست زد؟؟
انقدر نگرانم نمیدونم باید چیکار کنم خیلی ام دوست داشتم امسال قبول میشدم :sadsmiley::dadad4::dadad4::sad:

arezou.mehrabi

New member
یه توصیه دارم واستون روند درس خوندنتون پیوسته باشه تحت هیچ شرایطی حتی شده یه هفته فاصله نندازین بعد عید خیلی مهمه ک بتونین ساعت مطالعتونو زیاد کنید رتبه من 24 شد اشتباهمم نخوندن درس زیست بود اشتباه منو تکرار نکنین اگه وقتشو دارین حتما بخونین رشته منم رادیولوژیه از مهر شروع کردم ترم 7 و 8 خیلی فرصته خوبیه ازش استفاده کنین

mahsarasouli90

New member
سلام‌دوستان من رشته بیوشیمی هستم باتوجه ب علاقم‌ امسال اناتومی دادم چون هیچ کدوم از دروس رو‌پاس نکرده بودم و ترم اخر بودم تقریبا از بهمن شروع ب خوندن کردم تاحدودی موفق بودم ولی چپن زبان و زیست کم زدم درنیومدم متاسفانه ولی بجاش رتبه ۵بافت شدم از دانشگاه تبریز

بالا