مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mikhak s

New member
سلام بچه ها. بياييد اينجا گزارش درس خوندنمو و اينكه چند ساعت درس خونديمو چه كتابايي رو اينجا بزاريم. اگه كسي هم توي درسا سوالي داشت همينجا مطرح كنه تا به جوابش برسه . ممنون:riz304:

skafild

New member
سلام
براي چي ميخواي سم بدي دانشگاه آزاد همه جا را به گند كشيده سه جا ورميداره هر كدوم حداقل 45 نفر .سم با ظرفيت دولتي همشون بيكار بودن ببين دانشگاه آزادم اضافه شده

آخرین ویرایش:

skafild

New member
سلام
اگه كسي را ميشناسين كه در واحد علوم دارويي تهران سم ميخونه برا من بگين مشكل خيلي فوري برام پش اومده لطفا با دوستان خودم در ميان بگذاريد شايد اونا كسي را بشناسن

آخرین ویرایش:

mikhak s

New member
سلام
براي چي ميخواي سم بدي دانشگاه آزاد همه جا را به گند كشيده سه جا ورميداره هر كدوم حداقل 45 نفر .سم با ظرفيت دولتي همشون بيكار بودن ببين دانشگاه آزادم اضافه شده

مگه خودت سم قبول نشدي؟ اگه بخوام از آينده كاريش صرفه نظر كنم به خاطر علاقه خودم ميخوام اين رشته رو بخونم. علاوه براون سم آيندش از رشته كارشناسي من خيلي بهتره براي همني رشته خودمو شركت نميكنم.

dana20

New member
بچه ها روحیه ی همدیگه رو خراب نکنید:smiliess (11):
این دوره زمونه تو این وضعیت جامعه دیگه فرقی نمیکنه چی بخونی اکثر رشته ها همینطورن فقط باید سعی کنی بهترین باشی
شروع کنید بخونید ما هم که قبول شدیم هر کاری از دستمون برمیاد براتون انجام میدیم
راهنمایی! رفع اشکال ،انگیزه دادن
همه جوره رو ما حساب کنید:rose:
البته اگه زنده باشیم و لایق باشیم.....
از بقیه خصوصا کاربران محترم نیکدل و حسینی هم خواهش میکنم بیان اینجا ومثل همیشه با راهنماییهای کاملشون به بچه هایی که وضعیت پارسال ما رو دارن کمک کنن
پس یا علی بگید و شروع کنید.........ماهم در خدمتیم
بسم الله.......

Fatemehy

New member
سلام
اگه كسي را ميشناسين كه در واحد علوم دارويي تهران سم ميخونه برا من بگين مشكل خيلي فوري برام پش اومده لطفا با دوستان خودم در ميان بگذاريد شايد اونا كسي را بشناسن
salam azizam,che moshkeli dari?:(50):shayad betoonam komaket konam.man sam e oloom darooi miram

Fatemehy

New member
سلام
salame mojadad.inbox e shoma por shode,vase hamin pm e man ro daryaf nakardin

mikhak s

New member
پس كجا رفتين؟ يعني اينجا كسي نميخواد براي سال ديگه سم شركت كنه؟:sad: من گزارش كار نزارم؟:smiliess (7):

mahtab khanom

New member
سلام بچه ها من هستم باهاتون در حال حاضر دانشجوي ترم 7 هستم :thumbsupsmileyanim:

mahtab khanom

New member
من امروز شروع كردم 504 رو بخونم ولي همه ميگن زبان عمومي سخته زبان اختصاصي راحتتره پايه ي خوبي هم ندارم چيكار كنم به نظرتون؟در نظر دارم روزي 2 ساعت زبان بخونم

mikhak s

New member
من امروز شروع كردم 504 رو بخونم ولي همه ميگن زبان عمومي سخته زبان اختصاصي راحتتره پايه ي خوبي هم ندارم چيكار كنم به نظرتون؟در نظر دارم روزي 2 ساعت زبان بخونم

سلام عزيزم ، زبان اختصاصي منظورت دقيقا چه كتابيه؟ كلا با سطح لغاتتو بالا ببري، بچه ها كلا كتاب لزگي و 504 رو معرفي كردن.چون ميگي پايت خوب نيست همين ساعت برات كافيت

sanazmohandes

New member
من ازاد علوم دارویی تهران قبول شدم به هتون میگم من کل لغات تافلو 504 . ایلسو و .... حفظ بودم خیلی اشتباه کردم که وقتمو بر زبان گذاشتم اخرشم 10 درصد زدم اگه درصدای کسایی که دانشگاه های معتبر قبول شدنو ببینی اکثرشون زبان صفر زدن یا نزدن به نظر من وقتتو بزار بیوشیمی بخون جواب میده تا زبان

mikhak s

New member
من ازاد علوم دارویی تهران قبول شدم به هتون میگم من کل لغات تافلو 504 . ایلسو و .... حفظ بودم خیلی اشتباه کردم که وقتمو بر زبان گذاشتم اخرشم 10 درصد زدم اگه درصدای کسایی که دانشگاه های معتبر قبول شدنو ببینی اکثرشون زبان صفر زدن یا نزدن به نظر من وقتتو بزار بیوشیمی بخون جواب میده تا زبان

مباركه خانمي. عزيزم من اين حرفتو قبول ندارم بستگي به پايه طرف هم داره .خيليا پايه زبانشون ضعيفه براي همين نميخونن و وقتشون ميزارن روي بقيه درسا. من امسال زبان نخوندم ولي 10 درصد زدم ،

sanazmohandes

New member
مباركه خانمي. عزيزم من اين حرفتو قبول ندارم بستگي به پايه طرف هم داره .خيليا پايه زبانشون ضعيفه براي همين نميخونن و وقتشون ميزارن روي بقيه درسا. من امسال زبان نخوندم ولي 10 درصد زدم ،
شما رتبه و درصداتو میگی ؟

mikhak s

New member
شما رتبه و درصداتو میگی ؟

درصدام اصلا جالب نيستن ولي چون خواستي چشم: بيوشيمي 12 زيست 5 شيمي 10 زبان 10 :smiliess (12):

ولي بايد بگم طوري كه من خوندم با اين درصدا به سال ديگه خيلي اميدوارم. چون زبان نخونده بودم . بيوشيمي خيلي خيلي كم خونده بودم و...:shocked:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا