پذیرفته شدگان ارشددانشگاه تهران شماره دانشجویی شما صادر شده؟

samar.sh

New member
سلام دوستان برا ثبت نام خوابگاه چکار کردید؟کی شماره دانشجویی ها صادر میشه؟گفتن 25 هنوز که خبری نیست؟

kevin1982

New member
متاسفانه تا حالا خبری از شماره دانشجویی نشده...3 روز بیشتر تا پایان درخواست واسه خوابگاه باقی نمونده...شاید این ترم بی خوابگاه باقی بمونیم

samar.sh

New member
خدا رو شکر هیچکدوم از شماره هاشونم جواب نمیدن.ولی من الان به امور دانشجویی زنگ زدم گفت نگران نباشید تا اخر هفته وقت هست.

jupiter_sps

New member
بچه ها واسه من هنوز زده نقص مدارک واسه تعهد مهضری!!!!!! یعناگه الان 2 باره بفرستم ی تا 48 ساعت دیگه دوباره بررسی کنن که وقتی واسه ثبت نام خوابگاهم نمیمونه!!!!!!
شما همچین مشکلی نداری؟
:ph34r-smiley:

biochem

New member
بچه ها واسه من هنوز زده نقص مدارک واسه تعهد مهضری!!!!!! یعناگه الان 2 باره بفرستم ی تا 48 ساعت دیگه دوباره بررسی کنن که وقتی واسه ثبت نام خوابگاهم نمیمونه!!!!!!
شما همچین مشکلی نداری؟
:ph34r-smiley:
مگه توضیح نداده مشکل از کجاست؟

jupiter_sps

New member
تازه امروز که چک کردم درست راهنمایی کرده بود!!!! دفعه قبلی که دوباره می خواستم بفرستم اجازه نمیداد چون توضیحشون درست نبود!!! یعنی باید تا 48 ساعت دیگه منتظر بمونم؟

khomein

New member
سلام بچه ها.من زنگ زدم دانشگاه گفتن امروز یا فردا شماره دانشجوییارو میدن واسه خوابگاهم از دوستم شنیدم که به احتمال زیاد تمدید میشه.

samar.sh

New member
تازه امروز که چک کردم درست راهنمایی کرده بود!!!! دفعه قبلی که دوباره می خواستم بفرستم اجازه نمیداد چون توضیحشون درست نبود!!! یعنی باید تا 48 ساعت دیگه منتظر بمونم؟
نه خیلی زودتر بررسی میشه من 12ثبتنام کردم نیم ساعت بعدش پیام ثبتنام انجام شد اومد

jupiter_sps

New member
نه خیلی زودتر بررسی میشه من 12ثبتنام کردم نیم ساعت بعدش پیام ثبتنام انجام شد اومد

ممنمون ثمر جان! ولی اخه اینیکی باید بررسی بشه! نمیدونم! فکر کنم اون پیام رو شاید فقط واسه دریافت مدارک زدن و کفتن 24 یا 48 ساعت دیگه دوباره چک کنید تا از نقص مدارک اگاه شید(بعد ار بررسی)!
.
.
.
من الان دوباره مدرک رو فرستادم خدا کنه زود تر از اینا بررسی کنن و شماره دانشجویی منم همراه بقیه بیاد!!!

fateme1990

New member

ممنمون ثمر جان! ولی اخه اینیکی باید بررسی بشه! نمیدونم! فکر کنم اون پیام رو شاید فقط واسه دریافت مدارک زدن و کفتن 24 یا 48 ساعت دیگه دوباره چک کنید تا از نقص مدارک اگاه شید(بعد ار بررسی)!
.
.
.
من الان دوباره مدرک رو فرستادم خدا کنه زود تر از اینا بررسی کنن و شماره دانشجویی منم همراه بقیه بیاد!!!

گفتن واسه تعهد محضری تا 27 ام تمدید شده. ولی شماره دانشجوییتو با بقیه میدن دیگه کاری به تعهد ندارن.

mehrang67

New member
سلام دوستان برا ثبت نام خوابگاه چکار کردید؟کی شماره دانشجویی ها صادر میشه؟گفتن 25 هنوز که خبری نیست؟[/QUOTE
سلام من زنگ زدم امور خوابگاه ها گفتن که شماره دانشجوییتون تا 28 میاد ، نگران نباشد....

manizheh.h

New member
واسه من پیام ثبت نام انجام شد نیومده ولی تو پروفایلم زده اطلاعات ثبت نام تکمیل است.چرا نگفته ثبت نام انجام شد؟یعنی ثبت نام نشدم؟

fateme1990

New member
واسه من پیام ثبت نام انجام شد نیومده ولی تو پروفایلم زده اطلاعات ثبت نام تکمیل است.چرا نگفته ثبت نام انجام شد؟یعنی ثبت نام نشدم؟

میگه :
اطلاعات فرایند ثبت نام تکمیل می باشد

اطلاعات مدارک ارسالی شما تکمیل می باشد

این 2 تا پیغامو بده حله دیگه

8521413

New member
سلام دوستان!
شماره دانشجویی من هم هنوز صادر نشده!!!
از اطلاع رسانی تون ممنون!
امیدوارم هرچه زودتر شماره دانشجویی ها صادر بشه و بتونیم واسه خوابگاه اقدام کنیم... ایشالا به همه خوابگاه برسه!!!

بالا