به نظرتون چطور میشه زندگی رو جذاب تر کرد !!؟؟

ZOT

New member
بچه ها به نظرتون چطور میشه زندگی رو جذاب تر کرد و بهش شور و حال بخشید !!؟

a_67

New member
اگه دید هر کس به زندگی عوض بشه، این کار شدنی هست.

mw.ashel

New member
یک ساعت/روزم که شده از خودت بیای بیرون و کارهای عجیب غریب انجام بدی و البته کسی پیشت نباشه تا مسخرت کنه ،مثلا بلند بخندی، نقاشی بکشی،یا هر کار باور نکردنی و بچه گانه که در درونته ،یه جورایی به بچه ی درونت اجازه بدی خودشو نشون بده:painting::smiliess (8):

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3
عشق که در دل ایجاد بشه زندگی شور و حال خاصی پیدا میکنه. البته عشق و ما شدن به معنای واقعی کلمه...

reza.n

New member
منم نظرم روو کاراییه که همیشه یه عامل درونی یا بیرونی جلوتو میگیره از انجام دادنشون.مثلا اینکه بگی فلان کارو کنم بقیه چی میگن.هرکسی یه سری از این محدودیت ها داره توو ذهنش.وقتی به فکر و نظر بقیه راجع به خودت اهمیتی ندی همه چی خیلی جالب تره.یه بارم که شده این کارو بکن.من چند بار اینکارو کردم همه چی عالی تره.انگار خورشید روشن تر میشه.:motat:

نگاه

New member
نظرات دوستان +

آدم باید به همه چیز عاشقانه نگاه کنه..همه چیز به نگاه آدم هاست..

اگه کسی طرز فکرش این باشه از هر موقعیتی برای رسیدن به آرامش استفاده میکنه.. و حتی سختی ها هم براش تجربه ای میشه برای رسیدن به آرامش..

فقط آرامشه که زندگی رو جذاب میکنه.. همین..

mohana

Well-known member
یک ساعت/روزم که شده از خودت بیای بیرون و کارهای عجیب غریب انجام بدی و البته کسی پیشت نباشه تا مسخرت کنه ،مثلا بلند بخندی، نقاشی بکشی،یا هر کار باور نکردنی و بچه گانه که در درونته ،یه جورایی به بچه ی درونت اجازه بدی خودشو نشون بده:painting::smiliess (8):

برا من که کودک درونم همیشه خودشو نشون میده!!!!!:painting:

من که زیادی کودک درونم بیرونه!!! باید یکم پنهانش کنم. دیگه بزرگ شدیم باید بریم سر کار!!!ولی موافقم زندگی به حس آدمه. بعضی ها در یک اتاق کوچک احساس عشق و خوشبختی میکنن ولی بعضی ها در قصر هرگز اون احساس زیبا رو ندارن.و به نظر من همه اینا به عشق واقعی برمیگرده.

mino90

New member
اگر یاد بگیریم هرروزشکرگذار خدا باشیم....یادآوری این همه نعمت در طول روز یه احساس خوشبختی عجیبی به آدم میده....

waria

New member
اگه آدم کارایی رو انجام بده که خودش دوست داره،نه کارهایی رو که صرفا برحسب عادت یا وظیفه یا...انجام میده و از انجام دادنشم هیچ لذتی نمیبره...اونموقع هست که واقعا زندگی شیرین میشه .مثل دوران بچگیمون. یعنی در یه جمله:کودک درونمونو بیدار نگه داریم....همین:riz304:

laeya

New member
همه حرفهای دوستان درسته ولی بعضی اوقات هر کاری می کنی اصلاً احساس خوشبختی نمی کنی و هر وقت احساس می کنی زندگی بر وفق مرادته مشکلات پشت سرهم جلوت سبز میشن.

خزر

New member
اگه سعی کنیم که هر روزمون مثل دیروزمون تکراری نباشه و سعی کنیم چیزایی که باعث ارامش و راحتی ما میشه رو فراهم کنیم . با هدایت فکر هم میتونیم جذابیت ایجاد کنیم .فکر کردن به چیزهای خوب هم میتونه کمک کننده باشه:painting:

n.b.m

New member
بله همینطوره خجالتیه ...خجالتی بودنش هم همیشه کار دستش میده!!!:dadad4:

mohana خیلی عکس آواتارت ناز و دوست داشتنیه، من انقدر دوسش دارم که نگو، خیلی معصومه. حتما خودتم خیلی گلی، از روی آواتارو و نوشته ها می شه شخصیت بچه ها رو حدس زد.....

mohana

Well-known member
mohana خیلی عکس آواتارت ناز و دوست داشتنیه، من انقدر دوسش دارم که نگو، خیلی معصومه. حتما خودتم خیلی گلی، از روی آواتارو و نوشته ها می شه شخصیت بچه ها رو حدس زد.....

مرسی عزیز دلم...خیلی ممنون
شما لطف داری
:riz304:

Marc0p0lo

New member
1- به تماشاي غروب آفتاب بنشينيد.
2- بيشتر بخنديد.
3- كمتر گله كنيد.
4- با تلفن كردن به يك دوست قديمي، او را غافلگير كنيد.
5- هديه*هايي كه گرفته*ايد را بيرون بياوريد و تماشا كنيد. شايد برايتان قابل استفاده باشند.
6- دعا كنيد.
7- در داخل آسانسور با آدمها صحبت كنيد.
8- هر از گاهي نفس عميق بكشيد.
9- لذت عطسه كردن را حس كنيد.
10- قدر اين كه پايتان نشكسته است را بدانيد.
11- زير دوش آواز بخوانيد.
12- با بقيه فرق داشته باشيد.
13- كفشهايتان را عوضي پايتان كنيد و به خودتان بخنديد.
14- به دنياي بالاي سرتان خيره شويد.
15- با حيوانات بازي كنيد.
16- كارهاي برنامه*ريزي نشده انجام دهيد. براي انجام آن در همين آخر هفته برنامه*ريزي كنيد!
17- براي كاري برنامه*ريزي كنيد و آن را درست طبق برنامه انجام دهيد. البته كار مشكلي است!
18- از تناقضات لذت ببريد.
19- دستان خود را در آسمان تكان دهيد.
20- در حوض يا استخري كه ماهي دارد شنا كنيد، كنار آنها.
21- از درخت بالا برويد.
22- در حال رفتن به كلاس، يكبار دور خودتان بچرخيد.
23- به ديگران بگوئيد كه خوشگل شده*اند.
24- مجموعه*اي از يك چيز (تمبر، برگ، سنگ، جغد، …) براي خودتان جمع*آوري كنيد.
25- هر وقت كه امكانش وجود داشت پابرهنه راه برويد.
26- آدم برفي يا خانه ماسه*اي بسازيد.
27- بدون آن كه مقصد خاصي داشته باشيد پياده روي كنيد.
28- وقتي تمام امتحاناتتان تمام شد، براي خودتان يك بستني بخريد و با لذت بخوريد.
29- جلوي آينه شكلك در بياوريد و خودتان را سرگرم كنيد.
30- فقط نشنويد، سعي كنيد گوش كنيد.
31- رنگهاي اصلي را بشناسيد و از آنها لذت ببريد.
32- وقتي از خواب بيدار مي*شويد، زنده بودنتان را حس كنيد.
33- زير باران راه برويد.
34- تا جايي كه مي*توانيد بالا بپريد.
35- برقصيد. حتي در تختخواب.
36- كمتر حرف بزنيد و بيشتر بگوئيد.
37- قبل از آن كه مجبور به رژيم گرفتن بشويد، حركات ورزشي انجام دهيد.
38- بازي شطرنج را ياد بگيريد.
39- كنار رودخانه يا دريا بنشينيد و در سكوت به صداي آب گوش كنيد.
40- هرگز شوخ طبعي خود را از دست ندهيد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Leyenda
بالا