مدت زمان طرح بعد از ارشد وزارت بهداشت

aram ft

New member
بچه ها قضیه ی طرح انقدر مبهمه که من واسم خیلی سوال پیش اومده
اول این که من علوم ازمایشگاهی که طرح نرفتم حالا ارشد هماتو قبول شدم بعد ارشدم چند سال باید برم طرح؟
از یکی شنیدم سه سال. ولی روز ثبت نام یه برگه دادند که به اندازه ی طول تحصیل باید بریم طرح. یعنی دو سال ...؟!
دوم این که اگه یه سال برم طرح می تونم کنکور دکترا بدم یا حتما باید طرحم تا آخر تموم بشه بعد
سوم این که می شه همزمان با ارشد طرح گذروند؟ مثلا من اهواز قبول شدم. می تونم اونجا برم طرح؟ بعد اونوقت تابستون هم باید اهواز بمونم...؟ :-?
لطفا اگه خبر دارید جوابمو بدید

globe

New member
اول این که من علوم ازمایشگاهی که طرح نرفتم حالا ارشد هماتو قبول شدم بعد ارشدم چند سال باید برم طرح؟
از یکی شنیدم سه سال. ولی روز ثبت نام یه برگه دادند که به اندازه ی طول تحصیل باید بریم طرح. یعنی دو سال ...؟!
دوم این که اگه یه سال برم طرح می تونم کنکور دکترا بدم یا حتما باید طرحم تا آخر تموم بشه بعد
سوم این که می شه همزمان با ارشد طرح گذروند؟ مثلا من اهواز قبول شدم. می تونم اونجا برم طرح؟ بعد اونوقت تابستون هم باید اهواز بمونم...؟ :-?

سلام تبریک میگم منم هماتو تبریز قبول شدم و مشکل شمارو دارم امیدوارم اونجور که شما میگی نباشه یا خدا:14:

kh.ghojoghi

New member
دو شرط شرکت در آزمون دکترا:
اولی داشتن پایان طرح و دومی مدرک زبان
طبق شرایط فعلی باید 3سال برین طرح: 2سال واسه کارشناسی و 1سال هم واسه ارشد.
اگه قبل از قبولی توی طرح بودین میتونستین هم طرحتون رو ادامه بدین و هم ارشد.
ولی حالا باید از ارشد فارغ التحصیل بشین بعد واسه طرح اقدام کنین.
بابت قبولی هم تبریک.

aram ft

New member
بابت قبولی هم تبریک.
ممنون از راهنماییتون. ولی از یکی شنیدم همزمان با ارشد، طرح رفته. شاید به قول شما قبل قبولی اقدام کرده

bikas

New member
سلام دوستان
نياز به كمك دارم فارغ التحصيل شدم واس ارشد ثبت نام كردم بچه شهرستانم،ميخوام واسه طرح هم ثبت نام كنم كه اگه قبول نشدم برم طرح از تابستون، حالا موندم همون استان خودمون ثبت نام كنم يا برم سايت علوم پزشكي تهران واسه تهران ثبت نام كنم موندم بين دو راهي كسي طرح بيمارستان هاي تهران هست ميشه بگين ماهيانه (حقوق)رو چقدر ميتونم حساب باز كنم،طرح دانشكده هاي علوم ژزشكي تهران هم ميشه ثبت نام كرد اونجا حقوقش چجوريه؟!بچه هاي شهرستانم اگه طرح ميرن، بگن چقدر ميگيرن؟( با اضافه كار و مزايا و ....!)
خواهش ميكنم كمك كنيد!!:wacsmiley:

Anesthesia

Member
سلام.من رشتم بیهوشی هست.ترم آخر کارشناسی بیهوشی هستم.با توجه ب اینکه رشته ی من ارشد نداره واسه ارشد پرستاری داخلی جراحی شرکت کردم.
میدونم سوالم تکراریه..ولی میخوام بدونم منکه ارشدم مطابق با رشته ی کارشناسیم نیست بعد از ارشد چندسال باید برم طرح؟
و اینکه اگه قبول نشم دیگه نمیتونم تو طول طرح ,آزمون ارشد شرکت کنم؟

helena

New member

سلام عزیزم.ارشد اصلا طرح نداره،من نمیدونم چرا بعضیها میگن ارشد طرح داره.
من سه ماه بعد از قبولی ارشدم طرحمو در شهر خودمان شروع کردم و برای حضور در کلاسام امدورفت میکنم.
اگه بتونی طرح و درس را با هم برداری و به درسات لطمه نخوری خوبه ولی من ترم یک راحت بودم اما حالا ک ترم دو شدم به خاطر واحدهای عملیم دارم اذیت میشم و شاید بعد از عید تا پایان ترمم را مرخصی بدون حقوق بگیرم.برای دکترا هم همین قوانین ارشد هست یعنی ترم اخر و قبل از شروع طرح فقط یکبار میتونی کنکور بدی مشابه با قوانین تخصص پزشکیها.....
موفق باشی عزیزم

ahmadkhan

New member
آز

سلام دوستان
نياز به كمك دارم فارغ التحصيل شدم واس ارشد ثبت نام كردم بچه شهرستانم،ميخوام واسه طرح هم ثبت نام كنم كه اگه قبول نشدم برم طرح از تابستون، حالا موندم همون استان خودمون ثبت نام كنم يا برم سايت علوم پزشكي تهران واسه تهران ثبت نام كنم موندم بين دو راهي كسي طرح بيمارستان هاي تهران هست ميشه بگين ماهيانه (حقوق)رو چقدر ميتونم حساب باز كنم،طرح دانشكده هاي علوم ژزشكي تهران هم ميشه ثبت نام كرد اونجا حقوقش چجوريه؟!بچه هاي شهرستانم اگه طرح ميرن، بگن چقدر ميگيرن؟( با اضافه كار و مزايا و ....!)
خواهش ميكنم كمك كنيد!!:wacsmiley:[/QUOTE

طبق جدیدترین مصوبه فقط بچه های منطقه یک میتونن طرحشونو در تهران بگذرونن.

کارولین

New member
اگه تو کنکور سراسری سهمیه قبولیت منطقه 1 باشه میتونی طرحتو تهران بگذرونی اما حومه تهران باشی باید به اداره بهداشت و درمان منطقه تون مراجعه کنی

sepid71

New member
بابت قبولی هم تبریک.

اینو مطمئنین ؟ منبعی دارید برا حرفتون ؟

بالا