پیرامون دانشجویان ارشد آمار زیستی

biosta

Well-known member
سوالتان را درمورد خوابگاه بپرسید چه بسا از بچه ها کسی اطلاعات داشته باشد و پاسخ گو باشند

sh_amar

New member
سلام دوستان
ما برو بچ شهيد بهشتي رفتيم ثبت نام كرديم و يازده واحد هم بهمون دادن:smiliess (3):
روش هاي آمار زيستي 1
اصول و روشهاي اپيدميولوژي
استنباط آمار زيستي
كليات پزشكي
دوستان ديگه واحد هاشون بهشون ارائه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميشه اگه شده اينجا بنويسن ببينيم فرقي هست يا نه

biosta

Well-known member
سلام دوستان ارشد :smilies-azardl (113 ( آمار زیستی )

به علت این که مطالب هر موضوع در انجمن آمار با عنوان موضوع متناسب باشد
در این تاپیک می توانید در مورد مواردی همچون خوابگاه - ثبت نام - دروس ارائه شده - برگزاری کلاس ها و... به گفتگو بپردازید​

.

biosta

Well-known member
پاسخ

سلام دوستان
ما برو بچ شهيد بهشتي رفتيم ثبت نام كرديم و يازده واحد هم بهمون دادن:smiliess (3):
روش هاي آمار زيستي 1
اصول و روشهاي اپيدميولوژي
استنباط آمار زيستي
كليات پزشكي
دوستان ديگه واحد هاشون بهشون ارائه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميشه اگه شده اينجا بنويسن ببينيم فرقي هست يا نه

سلااااااام
برای دانشجویان آمار زیستی ترم یک همان دروسی که بیان کردید ارائه شده به علاوه ی یک واحد درس سیستم های اطلاع رسانی
پس جمعا" برای دانشجویان مشهد 12 واحد ارائه شده

.

mm2000

New member
سلام بچه ها خوش به حالتون دانشگاه ما هنوز زمان تحویل مدارکم نزده کسی از دانشگاه بوعلی خبر نداره زمان تحویل مدارک کیه؟

biosta

Well-known member
سلام بچه ها خوش به حالتون دانشگاه ما هنوز زمان تحویل مدارکم نزده کسی از دانشگاه بوعلی خبر نداره زمان تحویل مدارک کیه؟

شاید لازم باشد حضورا" بروید و در این رابطه اطلاعات کسب کنید

bumin

New member
منم از همدان قبول شدم اما نه خبري از انتخاب واحد هست نه خبري از تحويل مدارك و نه خبري از خوابگاه؟ نميدونم ميشه همدان خونه گير آورد يا يك ماه بايد دنبال خونه باشيم با اجاره سنگينش

samina

New member
salam bacheha
kasi has shiraaaaaaaaaaaaaaaz ghabol shode bashe???????
lotfan age etelaii az madarek va khabgah darin begin

h-hf

New member
فعلا خوابگاه شهید بهشتی هم مغلوم نیست فقط اسممونو نوشت گفت دهم مهر بیایین پیگیری کنید

biosta

Well-known member
salam dostan .

dar rabeta ba khabgah pey giri konid va be nazare man nagooid dar jaii sabet mesle manzele aghvam eghamat darid kolan begoiid ke jaii baraye mandan nadarid.

mm2000

New member
سلام دوستان من امروز رفتم دانشگاه علوم پزشکی همدان گفتند تاریخ انتخاب واحد از طریق سایت اعلام می شه

habib.eslami88

New member
من تازه فهمیدم که دانشکده هامون هم معلوم شده، دانشکده بهداشت (دانشگاه تهران) هفت نفر گرفته؛ دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی (دانشگاه ایران) هم 5 نفر.

daneshkadeye behdasht 8 nafar ,esme yekio on paeen neveshte bood

112016937518

New member
سلااااااام
برای دانشجویان آمار زیستی ترم یک همان دروسی که بیان کردید ارائه شده به علاوه ی یک واحد درس سیستم های اطلاع رسانی

سلام بچه ها
برا ما هم همون درهاست با این تفاوت که روشهای آمار زیستی (2) ارائه شده است.

biosta

Well-known member
سلاااااااااااااااام

سلااااااام

سلام بچه ها
برا ما هم همون درهاست با این تفاوت که روشهای آمار زیستی (2) ارائه شده است.

سلام
لطفا" دوباره بفرمایید که دانشجوی کدام دانشکاه هستید.
پاره ای از دانشکده ها آمار زیستی یک را که جزو دروس پیش نیاز هست را ارایه نمی دهند که عالی هست چون مباحثش تکرار واضحات هست .
لازم به ذکر هست که دروس اختیاری برای رشته ی آمار زیستی در دانشگاه های مختلف همان 6 واحد هست اما دروسی متفاوت هست .

آخرین ویرایش:

yekta_63

New member
سلام بیو. 4روز در هفته کلاس دارین چقدر زیاد... با این حساب کسی کارمندباشه عمرا بتونه شهردیگه ای بره. منظورم اینه که برا کلاسا بره وبرگرده...

biosta

Well-known member
سلام بیو. 4روز در هفته کلاس دارین چقدر زیاد... با این حساب کسی کارمندباشه عمرا بتونه شهردیگه ای بره. منظورم اینه که برا کلاسا بره وبرگرده...

سلام
تحصیل در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کاری تمام وقت هست که همان اول هنگام ثبت نام سعی می کنند بفهمند که مشغول به کار هستی یا نه و در رابطه با عدم اشتغال به کار تعهدی نیز گرفته می شود .
بهر حال چندان مهم نیست که 4 روز یا 2 روز در هفته کلاس باشد چرا که توقعتات اسایتد و زمانی که دروس می گیرد جهت یاد گیری به گونه ایی هست که وقت هفته را پر خواهد کرد .
کارشناسی ارشد آمار زیستی را نمی توان بدین گونه که برای آخر ترم ( همچون دوره ی کارشناسی ! ) فقط درس خواند .

sh_amar

New member

سلام
بله دقيقا براي كسي كه كارمند واقعا مشكل
الان من به همين مشكل برخورد كردم
چون كارمند بودم و حسابي درگير با سختي خوندم براي كنكور و حالا هم كه قبول شدم حسابي به مشكل خوردم برام دعا كنيد برنامه هام درست بشه

بالا