آینده کاری رشته فیزیولوژی پزشکی؟

laeya

New member
سلام به همه فیزیولوژیست ها
لطفاً اگه کسی در مورد بازار کار و آینده کاری رشته فیزیولوژی پزشکی چیزی می دونه به ما هم بگه. مرسی:riz303:

miler

New member
رفرنس بدم؟؟؟؟دکتر بابایی استادیار دانشگاه گیلان:21:
خودمم تو ی سایتی خوندم یادم نیس کجا بود:21:

miler

New member
آره منم تدریس را دوس میدارم اما درامدش کمه نسبت به بالین:dadad4:

mbamari

Member
درامدش کمه ولی خب در شراط فعلی این هم غنیمته درسته.هی روزگار:dadad4:

آیسان

New member
سلام بچه ها میشه دقیقان بگینئ یک فیزیو لوزیست چه کارهایی میکنه؟خیلی ممنون

Mohsen_labbaf

New member
12-21-2013 6-53-42 PM.jpg12-21-2013 6-53-56 PM.jpg12-21-2013 6-54-08 PM.jpg12-21-2013 6-54-25 PM.jpg

همچنین کشور ایران از کمبود مدرس فیزیولوژِی در تمام مقاطع رنج می بره

منبع ؛ دانشگاه علوم پزشکی تهران

parastoo1

New member
miler دکتر بابایی استادمونه ولی راجب اینکه میشه مطب زد چیزی به ما نگفتند! خیلی دوست دارم بدونم یه فیزیولوژیست مطب چی می تونه بزنه؟؟!!!! لطفا راهنمایی م کن miler:smiliess (11):

varia

Well-known member
دوستان حقیقت اینه که اکثر رشته های علوم پایه پزشکی دارند اشباع میشند، حالا درسته از لحاظ برخی معیار های آموزشی نیاز به جذب مدرس و هیئت علمی هست ولی دولت و دانشگاهها قصد استخدام و جذب نداره.
خیلی از دوستانی که قصد شرکت در آزمون علوم پایه پزشکی رو دارند به فکر لینک کردن خد و رشتشون با بالین هستند ولی حقیقت اینه که جز معدود رشته ههایی ایت امر محقق نمیشه و رسالت علوم پایه پزشکی درمان نیست.
امید هست در آینده دولت سیاستهای در جهت بالا بردن کیفیت آموزش پیاده کنه تا راه برای جذب هیئت علمی در دانشگاهها باز بشه.

سلام
به نظر من درس خوندن تو رشته های علوم پایه فقط وقت تلف کردنه!
کاش زمان به عقب برمیگشت و پامو تو این مسیر نمیذاشتم که الان بعد 6 سال درس خوندن ور دل مامانم بشینمو وقتمو با جارو کشیدن و ظرف شستن پر کنم، همه اونایی که این حرف منو تایید نمیکنن احتمالا یا اصلا برای کار درس نخوندن یا یه پارتی درست حسابی پشتشونه که نگران آینده کاریشون نیستن!!!
من موندم وقتی کار نیست چرا اینهمه دانشجو تو مقطع دکترا و ارشد میگیرن!! بخدا ظلمه که یه جوون بهترین سالهای عمرشو بذاره واسه درس خوندن و آخرش به چه کنم چه کنم بیفته!!!!!!!!!!!!!!!

digoxin

New member
سلام
به نظر من درس خوندن تو رشته های علوم پایه فقط وقت تلف کردنه!
کاش زمان به عقب برمیگشت و پامو تو این مسیر نمیذاشتم که الان بعد 6 سال درس خوندن ور دل مامانم بشینمو وقتمو با جارو کشیدن و ظرف شستن پر کنم، همه اونایی که این حرف منو تایید نمیکنن احتمالا یا اصلا برای کار درس نخوندن یا یه پارتی درست حسابی پشتشونه که نگران آینده کاریشون نیستن!!!
من موندم وقتی کار نیست چرا اینهمه دانشجو تو مقطع دکترا و ارشد میگیرن!! بخدا ظلمه که یه جوون بهترین سالهای عمرشو بذاره واسه درس خوندن و آخرش به چه کنم چه کنم بیفته!!!!!!!!!!!!!!!

فیزیولوژِی بازار کار نداره ولی میتونی به صورت حق التدریسی بری توی دانشگاه های آزاد و پیام نور و غیر انتفاعی درس بدی . من نمیدونم پسری یا دختری ولی با عرض معذرت کسی که بی عرضست بیکار میشه

mahsa khanum

New member
عزیزم تهش بیکاریست
ترو تو این رشته

جناب دیگوکسین میشه بفرمایین شما با عرضتون چیکار کردید؟؟؟؟؟
فرض کن ما بی عرضه
هر جیزی ک تهش به تدریس ختم میشه باید بفهمی که اینده نداره

بالا