آمادگی برای آزمون ارشد آموزش بهداشت92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

laleh20

New member
آموزش بهداشت

سلام در مورد تستها و منابع خلاصه شده ومفید راهنمایی میخوام

ناصح

New member
سلام در مورد تستها و منابع خلاصه شده ومفید راهنمایی میخوام
.سلام من هم میخوام امسال اموزش بهداشت بخونم .در این رشته کسی رو نمیشناسم اگه اشکالی نداره درباره ازمون این رشته باهم در ارتباط باشیم.با تشکر قادری09187778500.ایمیل nasehghadri2711@yahoo.com

bita

New member
سلام.منم امسال برای اولین بارازمون ارشداموزش بهداشت شرکت کردم.ازجزوه های سنااستفاده کردم بنظرخودم امتحانم روبدندادم.

mahsa.

New member
سلام دوستان دیگه ناراحتی برا قبول نشدن بسه برا سال92 یا علی بگید شروع کنید به خوندن
من از دانشگاه تهرانم دوست دارم اگه رفرنسی در صدی مشکلی و..... ما در خدمتیم
یا علی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

hiva6747

New member
بچه ها کسی میدونه واسه تکمیل ظرفیت آیا باید کار خاصی کنیم یا خود سنجش پی همه رو تو تکمیل ظرفیت حساب میکنه؟

mahsa.

New member
بچه ها کسی میدونه واسه تکمیل ظرفیت آیا باید کار خاصی کنیم یا خود سنجش پی همه رو تو تکمیل ظرفیت حساب میکنه؟
به نظرم تو تاپیک سرگرمی بحث آزاد یه موضوع با عنوان تکمیل ظرفیت باز کن سوالتو بپرس بهتر جواب میگیری.

jajool

New member
سلام..من میخوام ان شالله ارشد آموزش بهداشت شرکت کنم،سال اولیم.راستش می خواستم بدونم اگه از الان شروع کنم امیدی هست؟
واسه زیست چی بخونم؟

Persian-Masoud

New member
سلام.
منم امسال انشالله شرکت میکنم. منم سال اولم که ارشد شرکت میکنم.
الانم ترم آخر پرستاری هستم.
میدونم کمی سعی خودمونو بکنیم قبول میشیم زیاد سخت نیست!
فقط در ابتدا 2 سوال دارم!
1. دوستانی که کنکور قبلی قبول شدن لطف میکنن درصد هاشونو بگن؟ چون خیلی کمک کننده هست! + کجا قبول شدن؟
2. منابعی که خود وزارت بهداشت داده رو بخونیم یا منابع بهتری سراغ دارین؟ آیا واقعا شما تمام اون منابع وزارت بهداشت رو مطالعه کردین؟ مصلا کتاب های پارک رو همشو خوندین؟ ممنون میشم اینو توضیح بدین.

yasuj

New member
سلام دوستان. کسی اطلاع نداره کارنامه نهایی (درصد ها و رتبه ) آزمون امسال رو کی میزنن؟ اصلا میزنن یا نه؟

mahsa.

New member
رتبه من 14
نمرم 165
زیست 56
جامعه 36
روانشناسی51
بهداشت عمومی41
زبان 6
تبریز قبول شدم

Persian-Masoud

New member
رتبه من 14
نمرم 165
زیست 56
جامعه 36
روانشناسی51
بهداشت عمومی41
زبان 6
تبریز قبول شدم

ممنون از شما مهسای عزیز.
یکی از اساتید بنده دکترای آموزش بهداشت هستند برای دکترا میتونم ازشون کمک بگیرم اما چون مدرک ارشد ایشون پرستاری هست زیاد نمیتونن در این مورد بهم کمک کنند.
میدونید درصد های نفر آخر قبولی چند بوده؟
و اینکه میتونم در مورد کتاب هایی که خوندید ازتون کمک بگیرم؟ فقط میخوام بدونم منابعتون برای درس ها چی بودن؟
اگه کمکم کنید تا آخر عمر مدیونتون میشم!

mahsa.

New member

ممنون از شما مهسای عزیز.
یکی از اساتید بنده دکترای آموزش بهداشت هستند برای دکترا میتونم ازشون کمک بگیرم اما چون مدرک ارشد ایشون پرستاری هست زیاد نمیتونن در این مورد بهم کمک کنند.
میدونید درصد های نفر آخر قبولی چند بوده؟
و اینکه میتونم در مورد کتاب هایی که خوندید ازتون کمک بگیرم؟ فقط میخوام بدونم منابعتون برای درس ها چی بودن؟
اگه کمکم کنید تا آخر عمر مدیونتون میشم!

دوست عزیز من منابع اعلام شده رو خونده بودم نمره نفر آخر قبولی 103ولی رتبشو نمیدونم.
درضمن راماچاندان وجلد 2و3جی پارک خیلی مهم

Persian-Masoud

New member
دوست عزیز من منابع اعلام شده رو خونده بودم نمره نفر آخر قبولی 103ولی رتبشو نمیدونم.
درضمن راماچاندان وجلد 2و3جی پارک خیلی مهم

برای روانشناسی چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟
به نظر میرسه کمتر کسی هیلگارد رو خونده باشه! تعداد از دوستان که در روانشناسی درصد های خوبی زده بودن این منبع رو پیشنهاد کردن: " درسنامه پرستاري بيماريهاي روان : واقعي و كوشان " نظر شما چیه؟

سارا8

New member
با عرض سلام خدمت دوستان برا زبان ارشد وزارت بهداشت چه کتابی بخونم؟

Persian-Masoud

New member
نمیدونم کسی توی این سایت آموزش بهداشت شرکت میکنه یا نه! احساس میکنم کلا 3 یا 4 نفریم! :New (6):
به هر حال امسال ظرفیت پذیرش 117 بود! نمره آخر نفر قبولی هم 103 بوده!
اما برای سال آینده ظرفیت به 185 نفر رسیده. یعنی رشدی خیلی خوب داشته و شانس قبولی رو به مراتب افزایش میده.

mahsa.

New member
برای روانشناسی چه منبعی رو پیشنهاد میکنید؟
به نظر میرسه کمتر کسی هیلگارد رو خونده باشه! تعداد از دوستان که در روانشناسی درصد های خوبی زده بودن این منبع رو پیشنهاد کردن: " درسنامه پرستاري بيماريهاي روان : واقعي و كوشان " نظر شما چیه؟
به نطر من هیلگارد کافیه
بیشتر رو جامعه شناسی مانور بده امسال هیچی از رفرنس نیومده بود

Persian-Masoud

New member
به نطر من هیلگارد کافیه
بیشتر رو جامعه شناسی مانور بده امسال هیچی از رفرنس نیومده بود

ادم این هیلگارد رو میبینه وحشت میکنه! چقدر بزرگه لامصب!
ممنون از راهنماییت. پس همین هیلگارد رو میخونم!
راستش من الان توی عرصه هستم و هر روز از 7:30 تا 2 توی بیمارستان کار میکنم. اما بعدش وقتم آزاد هست! درضمن چون بهمن ماه تموم میشم اون 4 ماه بعدی کلا بیکارم و میتونم بخونم!
وقت مناسبی دارم برای خوندن. اما بیشتر مانورم روی بهداشت و بعدش جامعه شناسی خواهد بود. زبان رو هم که تقریبا بلدم و میتونم حرف بزنم اما باید کمی قواعد رو مرور کنم.
روان هم همین هیلگارد رو یه مروری میکنم. چون اونطوری که متوجه شدم سوالاتش زیاد پیچیده نمیاد.
زیست شناسی هم زیست دوم دبیرستان کاملا برای درصدهای تا 60 جواب میده!
راستی برای زیست شما هر سه منبع معرفی شده رو خوندین؟ همون زیست عمومی هیئت مئلفان کافی نیست؟

mahsa.

New member

ادم این هیلگارد رو میبینه وحشت میکنه! چقدر بزرگه لامصب!
ممنون از راهنماییت. پس همین هیلگارد رو میخونم!
راستش من الان توی عرصه هستم و هر روز از 7:30 تا 2 توی بیمارستان کار میکنم. اما بعدش وقتم آزاد هست! درضمن چون بهمن ماه تموم میشم اون 4 ماه بعدی کلا بیکارم و میتونم بخونم!
وقت مناسبی دارم برای خوندن. اما بیشتر مانورم روی بهداشت و بعدش جامعه شناسی خواهد بود. زبان رو هم که تقریبا بلدم و میتونم حرف بزنم اما باید کمی قواعد رو مرور کنم.
روان هم همین هیلگارد رو یه مروری میکنم. چون اونطوری که متوجه شدم سوالاتش زیاد پیچیده نمیاد.
زیست شناسی هم زیست دوم دبیرستان کاملا برای درصدهای تا 60 جواب میده!
راستی برای زیست شما هر سه منبع معرفی شده رو خوندین؟ همون زیست عمومی هیئت مئلفان کافی نیست؟

من زیست دبیرستانو خوندم با تستای فیزیولوری

Persian-Masoud

New member
من زیست دبیرستانو خوندم با تستای فیزیولوری

منم به خوندم زیست دوم دبیرستان و زیست شناسی عمومی (هیئت مئلفان) بسنده میکنم!
پذیرش نهایی امسال 185 نفر بود.
برای سال آینده ممکنه تا 220 نفر هم افزایش پیدا کنه.
کسی میدونه تعداد شرکت کننده امسال چقدر بوده؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا