روانشناسان آینده ... تبرییییک!

persona

Member
بچه ها من واقعا خجالت زده شدم از این وضعیت ... و از اینهمه خود خواهی ... و حقیقتش اومدم اعتراف کنم(اینجا کشیش نداریم؟؟:smiliess (3):)!
حقیقتش بعد از اومدن نتایج من انقدر غرق غم و غصه های خودم بودم (خدا رحم کرده می دونستم قبول نمی شم!!!) که به کل فراموش کردم دوستای خوبم توی این انجمن توی بهترین دانشگاه های ایران پذیرفته شدند و الان دارن یکی از شادترین و شیرین ترین روزهای زندگی شون رو تجربه می کنند ... بچه ها واقعا شرمنده ... این جور وقت هاست که دوستی های واقعی خودشون رو نشون می دن ... ومن حس می کنم توی این امتحان هم مثل کنکور رد شدم!!!:14:

بنا براین با تأخیر فراوان همینجا تو انجمن خودمون یه جشن کوچولو به افتخارشون می گیریم ... و البته شیرینی هم ازشون می گیریم!!!(که اصولا این مهمترین انگیزه مونه اصلا!!!:25r30wi:)

بارون یه لطف بزرگی به من کرد و همه قبول شده های روانشناسی انجمن رو مو به مو برام تعریف کرد ... ولی از اونجایی که تو دوره افسردگی آدم حافظه اش تحلیل می ره ، روانشناسان عزیز یه لطفی بکنین و افتخار بدین بیاین اینجا یه بار دیگه اعلام حضور بکنین ، و بگین :
1 . کجا قبول شدین ؟
2. وقتی کارنامه عملتون(!؟) رو دیدین و فهمیدین کجا قبول شدین ... تو اولین لحظات چه حسی داشتین؟
3.به جوونای هم سن و سال خودتون چه توصیه ای دارین ؟ :)25r30wi:این یکی شوخی بود!!!)
4. هرچه می خواهد دل تنگت بگو ..!

در پایان هم همه رو دعوت می کنم به صرف شیرینی و شام که پای قبول شده هاست...!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

persona

Member
خودم اولین شرکت کننده این جشنم ... پس فعلا میکروفون دست خودمه ..:

تبريك ميگم به رها, مرتضی ، سهرابی ، مهرنگ و دیگرانی که دانشگاه تهران قبول شدن و همه امسال همكلاسی هستند ... برید حالشو ببرید!نوش جونتون...!:rose: ولی وای به حالتون اگه برین دیگه پشت سرتونم نگاه نکنید ...

وبعد هم به همه ی قبول شده های گروهمون ، صمیمانه تبریک میگم ... آزاد ، سراسری ، بهداشت ، شبانه ، روزانه ، هرجای ایران ، هر نقطه کشور که قبول شدین ... تبریک .. دست مریزاد!کمر کنکورو شکستید ...دستتون رو سرِ ما!!!(ببخشید بابت این تبریک کلی ... گفتم ... بارون جان بهم گفت کی کجا قبول شده ولی دقیقا یادم نیست...شرمنده!):rose:

... امیدوارم خبر قبولی دکترا تون رو یه روز همینجا از خودتون بشنوم ... یعنی همه مون بشنویم ....برای همه تون به شدت آرزوی موفقیت می کنم دوستان!

من اینجا تو پرانتز یه تشکر هم از بارون بکنم به خاطر تقلب هایی که به من رسوند و گفت کی کجا قبول شده .. ممنون بارون جان!

خب .. دوستان .. دیگه یواش یواش بفرمایید اون طرف سالن برای پذیرایی ...!:4d564ad6:

آخرین ویرایش:

YekRaha

New member
بچه ها من واقعا خجالت زده شدم از این وضعیت ... و از اینهمه خود خواهی ... و حقیقتش اومدم اعتراف کنم(اینجا کشیش نداریم؟؟:smiliess (3):)!
حقیقتش بعد از اومدن نتایج من انقدر غرق غم و غصه های خودم بودم (خدا رحم کرده می دونستم قبول نمی شم!!!) که به کل فراموش کردم دوستای خوبم توی این انجمن توی بهترین دانشگاه های ایران پذیرفته شدند و الان دارن یکی از شادترین و شیرین ترین روزهای زندگی شون رو تجربه می کنند ... بچه ها واقعا شرمنده ... این جور وقت هاست که دوستی های واقعی خودشون رو نشون می دن ... ومن حس می کنم توی این امتحان هم مثل کنکور رد شدم!!!:14:

بنا براین با تأخیر فراوان همینجا تو انجمن خودمون یه جشن کوچولو به افتخارشون می گیریم ... و البته شیرینی هم ازشون می گیریم!!!(که اصولا این مهمترین انگیزه مونه اصلا!!!:25r30wi:)

بارون یه لطف بزرگی به من کرد و همه قبول شده های روانشناسی انجمن رو مو به مو برام تعریف کرد ... ولی از اونجایی که تو دوره افسردگی آدم حافظه اش تحلیل می ره ، روانشناسان عزیز یه لطفی بکنین و افتخار بدین بیاین اینجا یه بار دیگه اعلام حضور بکنین ، و بگین :
1 . کجا قبول شدین ؟
2. وقتی کارنامه عملتون(!؟) رو دیدین و فهمیدین کجا قبول شدین ... تو اولین لحظات چه حسی داشتین؟
3.به جوونای هم سن و سال خودتون چه توصیه ای دارین ؟ :)25r30wi:این یکی شوخی بود!!!)
4. هرچه می خواهد دل تنگت بگو ..!

در پایان هم همه رو دعوت می کنم به صرف شیرینی و شام که پای قبول شده هاست...!!!

ممنون پرسونا جان. بابت همه چیز... من تمام تلاشم رو می کنم تا از عهده ی مدیریت اینجا به خوبی بر بیام و قول می دم هر وقت نتونستم ادامه بدم با پای خودم بکشم کنار!!!...
خوب بی مقدمه برم سراغ سوالاتت!!

1- وزارت علوم:دانشگاه فردوسی مشهد(رشته ی علوم شناختی) + وزارت بهداشت : روانشناسی بالینی ، دانشگاه علوم پزشکی تهران

2- یک وضعیت هیجان انگیز غیر قابل وصف!..خوشحالی از بابت اینکه بالاخره جواب تلاشهایم را گرفتم....

3- جوانها از توصیه بدشون میاد!!!!!!/ در یک فرصت مناسب و پس از آمدن کارنامه ها با دوستانم در اینجا مطالبی رو در میان خواهم گذاشت(که اون هم هرگز نمیشه بهش گفت توصیه بلکه یک نوع به اشتراک گذاشتن تجربه هاست)...

4: ورود به مقطع کارشناسی ارشد تنها آغاز یک راه طولانی است ، راهی که من دوست دارم هرگز پایانی نداشته باشد ، چرا که نه تلاشهای علمی هرگز پایان خواهد یافت و نه تلاش برای ارتقای سطح سلامت روان در جامعه و التیام دردهای نوع بشر...
یادمان نرود که رسالت بزرگی به دوش ماست و وظیفه ی ما بسیار سنگین و دشوار است! هر کس که پا در این مسیر می گذارد ، بدون شک ، مسیر پر سنگلاخی را ، پیش رو خواهد داشت... امیدوارم که به کمک همدیگر ، به خوبی از عهده ی وطایفمان بر بیاییم تا شاید سهم کوچکی در التیام دردها و رنج های بشری داشته باشیم...

آخرین ویرایش:

baroon90

New member
سلام دوستای خوبم و قبول شدگان کنکور
به همه تبریک میگم:و از قبولی همه خوشحال شدم مخصوصا اقا مرتضی(همشهریم)واقعا و قتی گفت تهران داشتم از ذوق میمردم انگار خودم قبول شدم دوست خوبم مینا جان که بهزیستی قبول شد و عضو اینجا نیست (البته اینجا رو بهش معرفی کردم انشالله عضو میشه)بعد اقا رها و اقای سهرابی که گفتن تهران بازم خیلی از قبولیش خوشحال شدم:riz304::riz304:
و راحله جون عزیزم که در وزارت علوم سمنان قبول شد:riz304:
در کل خیلی خوشحال بودم اما اون شب خیلی نگران پرسونای عزیز بودم و واقعا از ته دلم براش دعا کردم مطمئنم لیاقتشو داره و انشالله سال بعد دانشگاه بهزیستی اون دانشگاهی که خودش دوست داره قبول بشه:a2d3:
از اشناییتون خوشحال شدم و شیرینی قبولی شما ترک نکردن اینجا و دلگرمی به ما
برای من جالب بودکه هرکس فک میکرد یک جا قبول میشه اما همه همکلاسی شدن
مبارکتون باشه و انشالله از این دو سال استفاده ی مفید رو ببرید

آخرین ویرایش:

aylinn

New member
سلام
من هم از صمیم قلب به تمام پذیرفته شده ها تبریک میگم فقط چند تا درخواست داشتم اول اینکه اونایی که قبول شدن لطف کنن بعد از اومدن کارنامه ها درصدا یا کارنامشون رو روی سایت قرار بدن ودوم اینکه در مورد نحوه مطالعشون مخصوصا کسانی که علوم پزشکی تهران قبول شدن بیشتر برامون توضیح بدن.
مرسی

aylinn

New member
با توجه به اینکه تا وقتی که کارنامه ها بیان کلاسا شروع میشن و مطمئنا پذیرفته شده ها هم وقت کمتری خواهند داشت و کمتر به این سایت سر خواهند زد لطف کنید قبل از شروع کلاساتون در مورد نحوه مطالعتون ما رو راهنمایی کنید.

morteza

New member
با سلام خدمت دوستای خوبم...
تشکر ویژه از پرسونای عزیز که این پست رو زد و از بارون جان به خاطر ابراز احساساتش و از همۀ دوستان دیگه که تبریک گفتن، منم به همۀ دوستانی که قبول شدن تبریک میگم..
من علوم پزشکی تهران قبول شدم و به جرأت میتونم بگم این بهترین اتفاق زندگیم بود و چیزی بود که از ترم اول آرزوش رو داشتم!! میزان خوشحالیم غیر قابل وصفه!!! خوب میدونم که وقتی دارید این کلماتو میخونید چه حسی دارید، و از خودتون میپرسید یعنی میشه سال بعد اینا حرفایِ دل من باشه؟! چون منم دقیقأ پارسال زمانی که قبول نشدم همینجا داشتم کامنتایِ قبولیا رو میخوندم و پر بودم از آرزو و اندکی حسرت! من برای این کنکور خیلی زحمت کشیدم اما امروز خوشحالم از اینکه نتیجه گرفتم، امیدوارم حرفام بوی خود پسندی نده.. تنها هدفم اینه که دوستان رو ترغیب کنم در فرصتِ باقی مونده تمام تلاششون رو بکنن و شک نکنن که نتیجه میگیرن...!!!! من تا جایی که بتونم به این سایت سر میزنم و کمترین کاری که حتماً انجام خواهم داد اینه که درصدهامو به سایت اعلام کنم..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

psychology123

New member
سلام سلام و عرض تبــــــــــــریک

اول سلام خدمت تمام دوستان پذیرفته شده مخصوصا" آقا مرتــــضی و آقا رهـــــا.تبریک می گم یه تبــــــــــــــــــــــــــــریک بزرگ

سلام دومم خدمت پرسونا و بارون عزیز. و تمام دوستانی که می خوان خودشون رو با انگیزه و قدرت برای کنکور آینده آماده کنن.

شنیدن قبولی دوستان باعث دل گرمی و انگیزه بیشتر می شه.و این جمله توی ذهن تداعی می شه که خواستن توانستن است....

با آرزوی شادی و سلامتی و موفقیت برای تمامی دوستان
در پناه خدا

abcbahar

New member
سلام دوستان
اول میخوام تبریک بگم به همه ی اونایی که قبول شدن،وافعا حس خوبیه وقتی جایی که آرزوشو داری قبول بشی
الان که شور و حال بچه هارو میبینم یاد پارسالم افتادم و دلم خواست دوباره قبول می شدم واقعا مبارکتون باشه
اما دوستانی که قبول نشدن یادتون باشه سال دیگه منتظرتونیم،قول میدم هرکی بخونه قبوله
خوب قبول شدگان عزیز کی و کجا باید شیرینی بخوریم؟ ما منتظریم

persona

Member
اول اینکه : اِ اِ اِ ....!! همین جوری پا برهنه اومدم پست زدم ... شرمنده ... انقدر وجدان درد داشتم احتمالا که یادم رفته بگم سلام به همگی!

در ثانی : خواهش میشه مرتضی جان ... کاری نکردیم که ... شرمنده که بیش از این از دستمون بر نمیومد! و شرمنده تر از همگی به خاطر تأخیر! ( خودمونیما ... حس می کنم استعدادت تو پیچوندن و نیومدن بد نیست مرتضی جون ... نمی دونم چرا؟؟!!:smiliess (3):)

ثالثا :از مزایای اینکه همه برو بچه ها همکلاسی از آب دراومدن اینه که کافیه ما حواسمون به رها باشه که فرار نکنه (شما گوشتو بگیر دکتر جان!) اون می تونه گوش بقیه رو بگیره زورکی هم که شده بیاره انجمن .. دیگه توانایی های مدیریتیه دیگه!

در ضمن ...

پس کو شیرینی تون...؟؟؟
زیرآبی .... ؟؟؟
داشتیم ....؟؟؟

آخرین ویرایش:

persona

Member
سلام دوستان
اول میخوام تبریک بگم به همه ی اونایی که قبول شدن،وافعا حس خوبیه وقتی جایی که آرزوشو داری قبول بشی
الان که شور و حال بچه هارو میبینم یاد پارسالم افتادم و دلم خواست دوباره قبول می شدم واقعا مبارکتون باشه
اما دوستانی که قبول نشدن یادتون باشه سال دیگه منتظرتونیم،قول میدم هرکی بخونه قبوله
خوب قبول شدگان عزیز کی و کجا باید شیرینی بخوریم؟ ما منتظریم
بزن به افتخارش
کفو برو تو کارش
....!!!
بالاخره یکی حرف دل ما رو زد!

بهار منتظرمون باش ...(چه حس خوبیه که یکی منتظر آدم باشه دوستان ... موافقین؟)
فقط حیف که دانشگاه تهرانی ... من نمی بینمت سال دیگه!

آخرین ویرایش:

shiva_ra

New member
سلام به همه منم به همه دوستانی که قبول شدن رها مرتضی سهراب ثنا ... تبریک میگم واستون ارزوی موفقیت های بیشتر دارم انشالا دکتری قبول بشید. با قبولیتون ما رو (بچه هایی که قبول نشدن رو) کلی امیدوار کردید انگیزه پیدا کردیم واسه کنکور بعدی تلاش کنیم ... و اینکه شیرینی ما یادتون نره به جای شیرینی کارنامه هاتونو حتما رو سایت بذارید

sepidh gh

New member
قبولی همه روان شناسان عزیز رو تبریک می گم .... هالا آقا رها تهرانی می شه یا مشهدی ؟؟؟؟؟

hamidreza131

New member
سلام به همه دوستان مخصوصاااااا پرسونا جان ورهای عزیز-به همه کسانی که قبول شدند تبریک میگم و براشون ارزوی موفقیت میکنم-واقعا وقتی متوجه شدم کسانی مثل اقای سهرابی-رهاجان-اقامرتضی و ...تهران قبول شدند خیلیییییییییییییییییییییی خوشحال شدم-راستی میخواستم به اقا مرتضی بگم اصلا توضیحاتی که در مورد تلاش و درس خوندنتون نوشتید دلیل بر خود پسندی نیست-شما زحمت کشیدید و حقتون بود قبول بشید -این نکته را عرض کردم که دوستانی که قبول شدند بیاند و در مورد اینکه چقدر درس خوندند و زحمت کشیدند و حتی در مورد درصد هاشون صحبت کنند-این خودش یه کمک بزرگه به ما که میخوایم امسال ازمون بدیم- من از دیدن قبولی های دوستامون خیلی خوشحالم و این نکته را هم میخواستم بگم تمام کسانی که قبول شدند اول لطف خدا بوده و بعد زحمات خودشون چون خدا هییییچ وقت حق کسی را ضایع نمیکنه و مطمئنا هرکس تلاش کنه قبول میشه و قبول شدن دوستانمون نتیجه تمام سختی ها و زحماتی بوده که متحمل شدند نه از روی شانس و بخت و اقبال و از این حرفا-بازهم در اخر میخوام بهشون بگم خسته نباشید و خوشحالم که مزد زحماتتون را گرفتی[/size][/b]د[/size][/size]:28:

mehrang67

New member
سلام دوستای گلم خییییلی ممنونم از همه تون ، ایشالا بتونم تبریکاتتون رو یه جوری نه با حرف بلکه با عمل جبران کنم ،
منم دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شدم ...وزارت علوم هم رتبم230 شد و انتخاب رشته نکردم
لحظه ی اولی که نتیجه مو دیدم شوکه شدم چند بار برگشتم و دوباره کد رهگیریمو زدم ببینم درسته یا نه؟!! بعد 10 دقیقه در حالی که می ترسیدم به خانوادم گفتم ( مامانم رشته ی منو دوست نداره و اینکه دلش می خواست حداقل شیراز قبول شم) با این وجود همه خوشحال شدن بهم تبریک گفتن!!!
در عین نا امیدی مدت کمی قبل از کنکور شروع به درس خوندن کردم ، و در عین ناباوری به کمک راهنمایی ها، نصیحت ها و انگیزه دادن های دوستام تونستم قبول شم ... ایشالا منم بتونم تجربیاتم رو در اختیار شما دوستای مهربونم بذارم...
خیییییلی خوشحالم... ایشالا دوستای گلم که امسال نتیجه نگرفتن، سال دیگه حس الان منو تجربه کنن
موففففق باشید:thanks:

abcbahar

New member
بزن به افتخارش
کفو برو تو کارش
....!!!
بالاخره یکی حرف دل ما رو زد!

بهار منتظرمون باش ...(چه حس خوبیه که یکی منتظر آدم باشه دوستان ... موافقین؟)
فقط حیف که دانشگاه تهرانی ... من نمی بینمت سال دیگه!

من موقعی که واسه بهداشت شروع کردم یه مشوق خیلی خوب داشتم که متاسفانه پارسال قبول نشد ولی امسال اومد بهزیستی
در ضمن منم دانشگاه علوم بهزیستی هستم

persona

Member
من موقعی که واسه بهداشت شروع کردم یه مشوق خیلی خوب داشتم که متاسفانه پارسال قبول نشد ولی امسال اومد بهزیستی
در ضمن منم دانشگاه علوم بهزیستی هستم

داری جدی می گی ...؟ بابا پس من دیگه خیلی باهات کار دارم ... هم دانشگاهی از آب دراومدیم که ... ! منم سال دیگه (ایشالا، ایشالا، گوش شیطون کر !!! )میام اونجا ... اگه فارغ التحصیل نشده باشی هم دیگه رو میبینیم .. نریا..!!! به اون دوستت هم تبریک بگو از جانب ما ... عضوه اینجا؟خودت هم بیشتر بیا انجمن ... بسی با شما کار خواهیم داشت بهار خانم...!!! بسییییییییییی !!!:28::ad54ad:

abcbahar

New member
داری جدی می گی ...؟ بابا پس من دیگه خیلی باهات کار دارم ... هم دانشگاهی از آب دراومدیم که ... ! منم سال دیگه (ایشالا، ایشالا، گوش شیطون کر !!! )میام اونجا ... اگه فارغ التحصیل نشده باشی هم دیگه رو میبینیم .. نریا..!!! به اون دوستت هم تبریک بگو از جانب ما ... عضوه اینجا؟خودت هم بیشتر بیا انجمن ... بسی با شما کار خواهیم داشت بهار خانم...!!! بسییییییییییی !!!:28::ad54ad:

مرسی بابت تبریکت،دوستم عضو نیست. حالا نیای اونجا مارو تحویل نگیری ...
چشم سر میزنم،هر کمکی از دستم بربیاد درخدمتم
موفق باشی

persona

Member
مرسی بابت تبریکت،دوستم عضو نیست. حالا نیای اونجا مارو تحویل نگیری ...
چشم سر میزنم،هر کمکی از دستم بربیاد درخدمتم
موفق باشی
اختیار دارین ... شما پیش کسوتین... من کی باشم که شما رو تحویل نگیرم!
دست گلت درد نکنه ... اون دوستتم گوشش رو بگیر بیار زورکی اینجا عضو شه ... من بین این همه مشتاقان انستیتو تنها افتادم این گوشه !:dadad4:

بالا