شايد فردايي نباشد باهم مهربان باشيد(متن آموزنده)

shahram25

New member
اينو از راديو شنيدم، يه روز يه مردي با زنش به يه روانشناس مراجعه ميكنه كه اقا اين زنم نميزاره بخوابم شبا همش خروپف ميكنه اذيتم ميكنه و قسم ميخوره من هيچگاه بخاطر صداي اين به خواب نميرم زنه هم برميگيرده ميگه نخير من خروپف نميكنم تو اذيتم ميكني به نتيجه ايي نرسيدن و روانشناس گفت بريد بعدا بياييد شبو خوابيدن نصف شبي صداي خروپف زنه در اومد مرده زود گوشيشو برداشت و صداشو ضبط كرد كه مثلا مدرك به دست اورده وقشنگ گوشيو ميزاره كنار به زور ميگيره ميخوابه بالش ميزاره روي گوشاشو اينجور مسايل خلاصه،صب زود زنو تكون ميده ميگه هي هي پاشو اماده شو بريم پيش روانشناس ببينم كي خروپف ميكنه هي تكونش ميده اي بابا چرا تكون نميخوره؟ بهش ميگه ميدونم مچتو گرفتم واسه همين بلند نميشي بلن شو ديگه شونشو برميگردونه ميبينه سرش مي افته يه ور و دستاش يه ور و زنه فوت شده، مرده مدتي بعد ميره پيش رواشناسه قسم ميخوره ميگه تا من هر شب به اين صداي خرو پف زنم گوش ندم خوابم نميبره.
بچها نگاه كنيد انسان چقد متغيير هست و يه محرك ميتونه ادمو تغيير بده[/color][/size]

آخرین ویرایش:

patris

New member
مطلب خوبی بود مرسی
ولی خودتونم متوجه این همه میگه شدین!!!!!!!!:(50):

obstetrician88

New member
بله واقعا

آدمها اگر بدانند با هم بودنشان محدود است محبتشان به هم نامحدود ميشود..........................................

كاش يه روز همه اين چيزا را همه بدانند

mikhak s

New member
بله واقعا

آدمها اگر بدانند با هم بودنشان محدود است محبتشان به هم نامحدود ميشود..........................................

كاش يه روز همه اين چيزا را همه بدانند

و كاش همه ميدونستن كه نبايد از محبت طرفت سواستفاده كني . كاش

بالا