نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 91

dr.alireza

New member
سلام! هم دوره ای هاتون که میگفتن اسون بوده و نمره هاشون خوب میشه؟

aminika

New member
به نظر من که به جز فیزیو بقیه درسا خیلی اسون طرح شده بودند مخصوصا بیو با اینکه سوالای تکراریش کم بود ولی سطح سوالات خیلی ساده بود.
من که اول فکر میکردم به زور قبول میشم ولی الان دعا میکنم حداقل نمره 140 رو بگیرم
فردا که کلیدو تو سایت میزنند ببینیم چه کار کردیم

مهسا.ش

New member
سلام به نطر من که سخت بود فقط ایمنی و بهداشت خوب بود:smiliess (11)::New (6):

مهسا.ش

New member
خوش به حالت که خوب دادی خواهش میکنم بعدا توضیح بده که چی خوندی چون من واقعا کلافه شدم مرسی

dr raha.y

New member
خوب دادین؟140؟؟؟؟میشه بگین چیکار کردین؟؟؟چی خوندین؟؟؟یه راهنمایی به ما بگو شاید دفعه بعد ما هم مثل خودت همچین نظری بدیم.....

alireza.nm

New member
انصافا خیلی سخت بود تکراریش خیلی کم بود تا حالا فیزیو به این سختی نداده بودن به هر حال من که گند زدم.میشه بقیه بچه ها هم بگن چه جور دادن؟

daneshju

New member
واقعا خوش به حال اونایی که میگن خوب بوده خواهشا بگن از چی خوندن؟ من که خیلی خوب خونده بودم و فکر میکردم نمره خیلی خوبی میگیرم الان مطمئنم میفتم از هر کی هم پرسیدم میگن خیلی سخت بود و میفتیم

مهسا.ش

New member
میگم کاش همه اعتراض کنیم شاید مثل شهریور 90 به ما هم 30 نمره اضافه کنن

آذین

New member
وای چرا اینقدر سخت داده بودن؟!!! حالا کلید اولیه رو چرا نمیذارن رو سایت؟ :((

Pari.GH

New member
قرار نیس اعتراضی شه نمره اضافه کنن؟من پاس نمیشم.جواب بعضی از سوالارم که دراوردم با کلید وزارتخونه فرق داره.این سوالا تکلیفش چی میشه؟کلا کسی خبر جدیدی نداره؟

Pari.GH

New member
بچه ها خبرهایی از اعتراض کردن به دستتون نرسیده؟؟؟؟یونی ما احتمالا نمیرن انگار همه خوب دادن!!!!!!

بالا