ارشد مامايي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

khabari

New member
سلام بچه هاي گل مامايي كي مي خواين مطالعه براي ارشد 92 رو شروع كنيد تا چشم به هم بزنيم اين 9 ماه باقي مونده تموم ميشه پس هر چه سريع تر شروع كنيم بهتره لطففففففففففا همه مامايي ها همراهي كنن چه اوناي كه امسال قبول شدن(كه انشاالله دكتري قبول بشن)كه ماها خيلي به تجربشون نياز داريم اينكه از چه دروسي شروع كردن و ازروش مطالعه توي اين 9 ماه باقي مونده بگن بچه هاي كه امسال قبول نشدن دوباره كمر همت ببندن و شروع كنن و از برنامه خودشون و نحوه مطالعه بگن از چه دروسي شروع مي كنن زبان رو از كي شروع كردن يا اينكه مي خواهند شروع كننپيشاپيش از همه ماماهاي دست طلا متشكرم:smiliess (10):

سلام . من 86 فارغ التحصیل شدم و طرحم هم گذروندم . امسال تو ازمون ارشد همینطوری شرکت کردم . نمره م حدودای 190 تا 200 شدش. میخام ایشالا امسال جدی تر بخونم . کمکم کنیییییییید:a2d3:

mw.ashel

New member
سلام دوستای خوبم.ماماهای عزیز ما در تایپیک مطالعه گروهی ارشد 92 جمع شدیم و برنامه ریختیم با هم بخونیم،خوشخال میشم شما هم به جمع ما بپیوندید. امیدوارم همه مون موفق باشیم:bunnyearsmiley:

khabari

New member
mw.ashelعزيزمطالعه گروهي رو ديدم ولي از نحوه مطاله و اينكه از كي شروع كنيم چيزي نديدمميشه راهنمايي كنيدمر30

fateme1990

New member
تو این قسمت یه بار تقریبا همه بچه ها اومدن گفتن برنامه سال قبلشون چه جوری بوده: http://olumpezeshki.ir/forum/thread2843.html
حالا نوبت شما 92 ای یاس که با هم برنامه ریزی کنین.
ولی این تن بمیره ویلیامزا رو بیشتر بخونین. :riz277: امسال چند تا از سوالای نوزادان و بهداشتو عینا از خط به خط ویلیامز داده بودن. حتما هر شب 1 ساعت زبان بخونین

mw.ashel

New member
تو این قسمت یه بار تقریبا همه بچه ها اومدن گفتن برنامه سال قبلشون چه جوری بوده: http://olumpezeshki.ir/forum/thread2843.html
حالا نوبت شما 92 ای یاس که با هم برنامه ریزی کنین.
ولی این تن بمیره ویلیامزا رو بیشتر بخونین. :riz277: امسال چند تا از سوالای نوزادان و بهداشتو عینا از خط به خط ویلیامز داده بودن. حتما هر شب 1 ساعت زبان بخونین

سلام فاطمه جون.میشه بیشتر دوستان رو راهنمایی کنی؟شما هم امسال ارشد شرکت کرده بودید؟:bunnyearsmiley:

fateme1990

New member
سلام فاطمه جون.میشه بیشتر دوستان رو راهنمایی کنی؟شما هم امسال ارشد شرکت کرده بودید؟:bunnyearsmiley:

سلام .
اخه تو انجمن تو قسمت ازمون ارشد مامایی بری خیلی تاپیک برا ارشد داره فکر کنم اونا رو بخونین کاملتر باشه چون خیلی ها اومدن پست گذاشتن. دیگه شاید همون ادما گذرشون به سایت نخوره یا تاپیک شما رو نبینن.
اره امسال شرکت کردم خدا رو شکر قبول شدم

shima.p

New member
بچه ها کسی خبر داره کتاب نواک 2012 از انتشارات گلبان وارد بازار شده یا نه؟
آخه قرار بود بیاد

آخرین ویرایش:

khabari

New member
بنظرتون صلاحه كه قبل از شروع براي ارشد آناتومي و فيزيوو پاتو لوژي البته از يه كتاب خلاصه بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/مر30

naboonid

New member
سلللللللللللللللللللللللا م

بچه هاي مامايي يكي به من بگه رتبمونو تو چه سايتي مي شه ديد من هنوز رتبمو نمي دونم؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):

obstetrician88

New member
ميشه درباره نمايشگاه كتاب برام توضيح بدين جديدا مگه كجا ميخواد برگزار بشه تبريز.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من بوشهرم دانشگاهمم فارسه چطور برم بگيرم

khabari

New member
خانمي هر سال از 5 تا 12(اين تاريخ پار ساله)مهر در نمايشگاه بين المللي تبريز نمايشگاه كتاب هست كه ميشه گفت تمام ناشر هاي كتب پزشكي هستن

jila

New member
سلام دوستان عزیز میشه لطفا به من بگید دفترچه ارشد مامایی کی میاد وچطور باید تهیه کرد

:New (6)::33::33:

mid.68

New member
بچه ها من یه ماهه شرع کردم:p 8فصل ویلیامزجلدیک و4فصل زنان و3فصل اول نلسون و2فصل بهداشت و10برک جنین خوندم.زبانم روزی10 کلمه جدید میخونم.به نظرتون خوبه؟

mw.ashel

New member
بچه ها من یه ماهه شرع کردم:p 8فصل ویلیامزجلدیک و4فصل زنان و3فصل اول نلسون و2فصل بهداشت و10برک جنین خوندم.زبانم روزی10 کلمه جدید میخونم.به نظرتون خوبه؟
سلام دوست عزیز...خسته نباشی....خوب داری پیش میری ولی فقط سعی کن از این روحیه ای که واسه درسیدن داری نهایت استفاده رو ببری و وسط راه نا امید نشی...موفق باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا