ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    2
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    رها.. رتبه ت چند شد دندون بین الملل قبول شدی؟
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط as1374 نمایش پست ها
    عجب!!
    یعنی آزاد هزینش کمتره اما بار علمی و مدرکش نسبت به بین الملل کمتره ؟
    عزیرم بار علمی به دانشجو بستگی داره که درس بخونه یا نه.موقع استخدام ازت نمیپرسن کدوم دانشگاه درس خوندی!
    بین الملل هزینه اش سرسام آوره!چون کمتر کسی هست که همچین پولی بده قبول شدنش به نسبت راحتتره از بقیه دانشگاه هاست
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط shima.p نمایش پست ها
    بچه ها چرا هی میگین به جز پزشکی ارزش نداره رشته های دیگه
    دوستان علوم آزمایشگاهی از شما ها بعیده
    اگه شما نباشین این پزشکا اصلا قدرت تشخیص ندارن.انگار برن پزشکی ابو علی سینا در میان
    با اینکه من خودم عاشق پزشکی هستم ولی این طرز تفکر رو که یا پزشک یا هیچ رو قبول ندارم
    یه نگاه کنین به کشورهای دیگه اونجا هر رشته ای ارزش خودشو داره
    اونا هم که از اول با فرهنگ نبودن که .زمانی که ما جراحی مغز میکردیم اونا توو غار بودن و توو آشغال و لجن دستو پا میزدن.بالاخره باید فرهنگ سازی بشه و این کار رو ما قشر تحصیل کرده به عهده داریم.الان ما کجاییم اونا کجا
    به نظر من هر کسی باید توو رشته ای که عشقشه بره و باغث ارتفای خودش و رشته اش بشه
    اینکه توو ایران همه به پزشکا یه جور دیگه نگاه میکنن و فک میکنن چیه نشانه ی بی فرهنگی هستش و نشون میده ما کجای کار هستیم

باز این چیزایی که گفتم به کسی بر نخوره
    البته ببخشید بی ربط به موضوع تاپیک بود
    کاملا موافقم
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sefidrooze نمایش پست ها
    ببین درگیره بار علمی نباش.همین کتابای دانشگاهو خودتم بخونی میشی مثله همون استادا.دانشگاه ازاد خب یکم ابدوغ خیاریه البته نه همه جا.دولتی کتاب باید بخونیو کلا پوستت کنده میشه.به هر حال در سخوندن سخته چه ازاد چه دولتی.من توی شهرم ازاد بودم برای لیسانسم.کسی که کارمند یونی بود رفته بود از این رشته های شناور که بچه 2 سالم قبوله و دکترا گرفته بودو شده بود استاد من.استادی داشتیم که دخترا باید بهش پا میدادن تا نمره بیارن.همه جا همه جوره پیدا میشه و حتی توی دولتی و در بهترین شهر که به نظر الان تهرانه.این خود تو هستی که اگر قصد دکتر شدن یا استاد دانشگاه شدن داری از خودت یه ادم با سواد بسازی.خودتو به روز نگه دار یاز نظر علمی.استاد میاد درس میده و اخر ماه حقوقشو میگیره.اون دنبال این نیست که ببینه من یا تو تشنه علمو دانشیم.امید وارم منظورمو رسونده باشم
    آزاد و سراسری نداره !مشکلات همه جا هست!توی دانشگاه سراسری بین دانشجوها ها میدونید چقد معتاد زیاده؟چرا یکی که صنعتی شریف قبول شده باید اینقد بهش فشار بیاد و اینقد کم عقل باشه که واسه درس خوندن بره طرف مواد؟همه چیز توی درس خلاصه نمیشه خیلی ها از توی دانشگاه آزاد چزو نوابغ شدن.اتفاقا من به شخصه دیدم که بین سراسری ها روابط نا مشروع اعتیاد و...خیلی بیشتره.البته با معذرت همه رو یکی نمیکنم فقط میخوام بگم این چیزا همه جاییه توی آزاد هم هست .ربطی به دانشگاه و استاد نداره خودتون باید تلاش کنید!من یکی از دوستام روانشناسی و تاریخ قبول شده بود بین این دو تا چون تاریخ شهید بهشتی بود رفت اونجا الانم توی خونه نشسته مدرکشو قاب کرده بالا سرش در صورتی که حتی اگه روانشناسی پیام نورهم میرفت براش کار بود..برادر دوست مامانم صنعتی شریف میخوند بورسیه شده بود بره خارج از کشور که به خاطر اعتیادش و مشکلاتی که براش پیش اومد نتونست ادامه بده ...واقعا باعث تاسفه خیلی پسر باهوشی بود...در هر صورت امیدوارم همه موفق باشن چه آزاد چه سراسری
    ویرایش توسط nazanin s : 2013/10/13 در ساعت 22:40
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34