سهمیه رزمندگان آری یا خیر؟؟؟؟

ariya21

New member
منظورتون از این سوال چیه؟؟

خوب حقشونه به نظرم واسمون زحمت کشیدن جدا به خاطر وطن پرستی شون باید ازشون تشکر کرد

soso26

New member
اونی که عضو بسیجه اگه واقعا نیتش خالصانست پس این سهمیه واسه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

princess

New member
سلام

در آزمون سراسری بسیج سهمیه نداره. خانواده شهدا سهمیه دارن که اونم حقشون

soso26

New member
حقشونه درسته قبول دارم اونا سرپرسته خانواده بودن ولی تا حدی حق دارن نه دیگه اینقدررررررررر.مگه پدرای ما جنگ نرفتن مگه کم ضربه روحی بهشون وارد شده چون شهید یا مجروح نشدن دیگه حقی ندارن.من با سهمیه دانشگاه مخالفم دولت ساپورتشون کنه حرفی نیست ولی آخه حدی داره.لطفا سریع جوشی نشین و فقط بخواین جواب بدین
مطمونم الان میگین به هزار دلیل نباید اینارو بگم اونی که الان میخوای در برابر من موضع بگیری اینو بدون که گفتم 100%مخالف نیستم دولت حمایت کنه چون واقعاحقشونه ولی با سهمیه دانشگاه مخالفم.این چه عدالتیه که اونا اندازه ماها درس نمیخونن و راحت وارد دانشگاه میشن

shahram25

New member
حقشونه درسته قبول دارم اونا سرپرسته خانواده بودن ولی تا حدی حق دارن نه دیگه اینقدررررررررر.مگه پدرای ما جنگ نرفتن مگه کم ضربه روحی بهشون وارد شده چون شهید یا مجروح نشدن دیگه حقی ندارن.من با سهمیه دانشگاه مخالفم دولت ساپورتشون کنه حرفی نیست ولی آخه حدی داره.لطفا سریع جوشی نشین و فقط بخواین جواب بدین
مطمونم الان میگین به هزار دلیل نباید اینارو بگم اونی که الان میخوای در برابر من موضع بگیری اینو بدون که گفتم 100%مخالف نیستم دولت حمایت کنه چون واقعاحقشونه ولی با سهمیه دانشگاه مخالفم.این چه عدالتیه که اونا اندازه ماها درس نمیخونن و راحت وارد دانشگاه میشن
افرين سوسو حرف دلمو زدي.منم تا اون حد موافقم

mohana

Well-known member
با وجود احترامی که به خانواده شهدا و جانبازان قائلم اما به نظر من دادن سهمیه دانشگاه بهشون اصلا عاقلانه نیس
باید از نظر مالی تامین بشن اما اصلا درست نیست یکی درس نخونه چون میدونه دانشگاه خوب رشته خوب قبوله...اونوقت همچین باسوادایی تحویل جامعه داده شه

آخرین ویرایش:

thickety

New member
دولت اگر می خواد به این خوانواده ها کمک بکنه خب بفرستشون کلاس هاب مختلف تا برای کنکور آماده بشن.. از نظر مالی ساپورتشون کنه یا ختی یه دانشگاه بزنه مختص فرزندان شهدا و جانباران...
اما این که بدون زحمت و البته معلومات وارد بهترین دانشگاه ها بشن خیلی ناعدالتیه...

najma

New member
منم میگم حمایت مالی نه سهمیه اونم 20 درصد !
اگر حمایت مالی بشن قطعا اگراستعدادی داشته باشن شکوفا میشه

atrin

New member
به نظر من که اصلا حقشون نیست.حالا شهدا یه حرفی اما بقیه.......

ariya21

New member
دوستان خودتونو بذارین جای اون ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه بچه بدبخت که پدرش شهید شده با یه مادر تنها!!!!!!!!

البته خوب زندگی های انچنانی هم میکننا

soso26

New member
دوستان خودتونو بذارین جای اون ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه بچه بدبخت که پدرش شهید شده با یه مادر تنها!!!!!!!!

البته خوب زندگی های انچنانی هم میکننا
اگه بخوایم خودمونو جای کسایی بزاریم هستن خانواده هایی که سرپرستشونو ازدست دادن چه تو جنگ چه غیر.ولی بحث ما سهمیه دانشگاه و این ربطی نداره که راحت وارد دانشگاه شن

مجید

New member
http://www.sbmu.ac.ir/SiteDirectory/...ents/19L10.pdf
این لینک از سایت شهید بهشتی است
لطفا قسمت فیزیولوزی اونو ببینید

سلام

با اینکه شما قبول شدین و می تونست براتون مهم نباشه بازم از اینکه معرفت به خرج دادین و این موضوع رو مطرح کردین و حتی بحث جداگانه راه انداختین ازتون تشکر می کنم

Leila.genetic

New member
منم با سهمیه شدیدا مخالفم. تازه وارد محیط کار هم که شدید تازه متوجه میشید که شما با تمام مهارت وعلمی که دارید عقب تر از سهمیه یی ها قرار میگیرید!!!!!

laeya

New member
من هم با سهمیه مخالفم. همین الانش هم از طرف دولت تأمین مالی میشن، حتی واسه بچه ها مدرسه شاهد هم دارن، ولی سهمیه دانشگاه خیلی بی انصافیه.حق خیلی ها اینطوری خورده میشه.

ali_ah

New member
به قول یکی از دوستان تیغ رو دست گبر زنگی دادنه این کار

بهترین معلما و وسائل اموزشی و مشاورین و... رو بدن بهشون تا خودشون قبول بشن هم عزت نفسشون با این بحث ها کم نمیشه هم ارزش دانشگاه خوب و رشته خوب رو بهتر درک میکنند

soso26

New member
بسوزیمو بسازیم یا بسوزونیم ازاول بسازیم یا کلا بیخیال هرچه باداباد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من از نزدیک 2 تا مورد اینطوری میشناختم.بچه های خوبی هم بودن.خودشون هم خیلی اذیت میشدن بنده های خدا. یکیشون که هر ترم سر امتحانا همیشه گریه میکرد.واقعا نه میتونست بخونه و نه دلش میخواست. چون خودشو از بقیه پایینتر میدید اعتماد به نفسشم از دست داده بود.هر ترم استرس امتحانو گریه.من مونده بودم که چطور میشه کسی رتبش انقد خوب شده باشه ولی نتونه درسو بفهمه و بخونه!بعدها در ترمهای آخر متوجه شدم که با سهمیه اومده بوده.
من با این مطلبی که دوستان مطرح کردن واقعا موافقم که رای این بچه ها امکانات اضافی بذارن و تمام خرج تحصیلشونو بدن.هرچی لازمه از قبیل جزوه و استاد و ... در اختیارشون بذارن ولی تو کنکور سهمیه به این شکل نداشته باشن و بیسواد نیان بالا.امکانات اضافی داشته باشن اما مثل بقیه کنکور بدن. هم خودشون لطمه میخورن و هم به جامعه لطمه میزنن وقتی بدون علم بالا میان.

آخرین ویرایش:
بالا