اطلاع رسانی و تشکر

amiir

New member
سلام خدمت همه بچه های گل بهداشت و ایمنی مواد غذایی که دوماه استرس رو تحمل کردن تا نتیجه زحمتشون رو ببینن!
خدا کمک کرد و منم انتخاب اولم،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، قبول شدم امیدوارم که هرکی تلاش کرده قبول شده باشه و اونایی هم که قبول نشدن ناامید نشن سال دیگه حتما قبولن.
از این به بعد هم هر سوالی داشتین از این حقیر بپرسین در حد توانم پاسخگو هستم!
در آخر هم یه تشکر از imeni ghazaei tehran که جواب سوالا رو داد و از استرسم کم کرد!
به امید قبولی همتون.

ساحل

New member
سلام
قبولیتون رو تبریک میگم

سلام به همه دوستان گل که میخوان بهداشت و ایمنی مواد غذایی کنکور بدن؛
ی چیز کوچولووووووووووو بگم و تمام،شما دعا کنین من اصقهان قبول شم راز موفقیت و قبولی تو این رشته رو بهتون میگم،صد در صد تضمینی :smiliess (6):فقط دعا کنین برام.
بای!

وقتشه به قولتون عمل کنیداااا
از ادامه تحصیل و بازار کارش چیزی می دونید؟؟؟

amiir

New member
باشه ساحل،ب قولم عمل میکنم هرچند رشته مورد علاقه ات رو اپیدگذاشتی! تضمین این رشته فقط و فقط خوندن کتابای توصیه شده وزارت بهذاشت و بس!
نه جزوه های آموزشی و نه بسته ها و نه کنکورهای آموزشی.
از بازار کار و ادامه تحصیلم چیزی که میگم از قول مدیر گروه همین رشته تو یکی از دانشگاهاس،دکترای این رشته در حال حاضر در دانشگاه شیراز و تبریز تدریس میشه/بازار کار این رشته هم تو بخش خصوصی بنظر خوب میاد و تو بخش دولتی هم اینطور که ایشون گفتن تا دو سه سال دیگه خوب میشه. در حال حاضر اطلاعاتم در همین حد بود اگه چیز جدیدی فهکیدم حتما بهتون میگم،موفق باشین/بای

ساحل

New member
باشه ساحل،ب قولم عمل میکنم هرچند رشته مورد علاقه ات رو اپیدگذاشتی! تضمین این رشته فقط و فقط خوندن کتابای توصیه شده وزارت بهذاشت و بس!
نه جزوه های آموزشی و نه بسته ها و نه کنکورهای آموزشی.
از بازار کار و ادامه تحصیلم چیزی که میگم از قول مدیر گروه همین رشته تو یکی از دانشگاهاس،دکترای این رشته در حال حاضر در دانشگاه شیراز و تبریز تدریس میشه/بازار کار این رشته هم تو بخش خصوصی بنظر خوب میاد و تو بخش دولتی هم اینطور که ایشون گفتن تا دو سه سال دیگه خوب میشه. در حال حاضر اطلاعاتم در همین حد بود اگه چیز جدیدی فهکیدم حتما بهتون میگم،موفق باشین/بای

اوکی مرسی...
اتفاقا اونقدر که به رشته های مرتبط به تغذیه علاقه دارم به اپید ندارم...و چون ممکنه رشته ای که سال بعد امتحان میدم رو تغییر بدم و احتمالا یکی از انتخابام همین رشته باشه ازتون راهنمایی خواستم...اتفاقا یکی از همکلاسیهای سابقم رو احتمالا تو دانشگاهتون به عنوان هم رشته ی سال بالایی میبینید...اگه زحمتی نیست میشه بگید باید همه رفرنسها رو خوند یا نه؟ میشه مهمترین رفرنسها رو بگید؟ البته اگه تمایل به جواب دادن دارید چون بای گفتنتونیه جورایی نشون میده خیلی تمایلی به جواب دادن ندارید

ایمنی

New member
سلام خدمت همه بچه های گل بهداشت و ایمنی مواد غذایی که دوماه استرس رو تحمل کردن تا نتیجه زحمتشون رو ببینن!
خدا کمک کرد و منم انتخاب اولم،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، قبول شدم امیدوارم که هرکی تلاش کرده قبول شده باشه و اونایی هم که قبول نشدن ناامید نشن سال دیگه حتما قبولن.
در آخر هم یه تشکر از imeni ghazaei tehran که جواب سوالا رو داد و از استرسم کم کرد!
به امید قبولی همتون.
سلام و تبریک بسیار
ممنون میشم اگه بگید چه منابعی رو مطالعه کردین و زبان چند بزنم قبول میشم؟ با آرزوی موفقیت بیشتر
baranz18@gmail.com

amiir

New member
سلام ساحل،نه چرا جواب سوالات ندم؟فقط خیلی حوصله نوشتن ندارم،چون جمله بندیم خوب نیست.!!!
اینی که گفتی همه منابع رو بخونی یا نه ،به نظرم اگه بخونی بد نیست،من خودم برا میکروب کتاب ادمز رو کامل خوندم+خلاصه میکروب جی یا مثلا برا زبان هرچی میتونی دامنه لغاتت رو افزایش بده من کتاب 504+450لغات تافل رو پیشنهاد میدم و اینکه حداقل حتما حتما یک دور کتاب امیر لزگی رو بخونی.برا مابقی درسا هم همون کتابای پیشنهادی به نظرم کافی میاد!

mohammad12177

New member
سلام امیدوارم همگی موفق بوده باشید
منم بهداشت و ایمنی تهران قبول شدم
خیلی خوشحالم

ساحل

New member
سلام ساحل،نه چرا جواب سوالات ندم؟فقط خیلی حوصله نوشتن ندارم،چون جمله بندیم خوب نیست.!!!
اینی که گفتی همه منابع رو بخونی یا نه ،به نظرم اگه بخونی بد نیست،من خودم برا میکروب کتاب ادمز رو کامل خوندم+خلاصه میکروب جی یا مثلا برا زبان هرچی میتونی دامنه لغاتت رو افزایش بده من کتاب 504+450لغات تافل رو پیشنهاد میدم و اینکه حداقل حتما حتما یک دور کتاب امیر لزگی رو بخونی.برا مابقی درسا هم همون کتابای پیشنهادی به نظرم کافی میاد!

ممنون از راهنماییتون

am-ml

New member
به امید قبولی همتون.

خیلی از قبولیتون خوشحال شدم ،امیدوارم ما رو تنها نگذارید و اگه میتونید بعدا ما رو بیشتر در مورد جزییات این رشته راهنمایی کنید.
تبریک میگم:rose:

sara.j.s

New member
به امید قبولی همتون.

سلام
بهتون از صمیم قلب تبریک می گم.
سه تا درخواست و سؤال دارم:
1.میشه لطف کنید رفرانس هایی که مطالعه کردید رو دقیقاً اعلام کنید.
2.بعد از دریافت کارنامه نمره علمی و درصدها تون رو اعلام کنید.
3.میشه با 0 % زبان دانشگاه اصفهان یا یزد قبول شد؟

amiir

New member
ممنون از لطفتون؛
من تو پستای قبلی هم عرض کردم که زبان تنها ملاک نیست،به نظر من باید روی همه درسا وقت گذاشت و اینی که بگیم زبان رو باید چقد بزنیم تا اصفهان و یزد قبول بشیم بنظرم اشتباه ولی برا قبولی تهران و اصفهان باید یه کم بیشتر تلاش کنی.
موفق باشی.

albaloo

New member
ایمنی مواد غذایی

آقا امیر شما قول دادی راز موفقیتت رو صد در صد تضمینی بگی.بگو دیگه:applause:

amiir

New member
سلام آلبالو!
عزیزم پستای قبلی رو هم یه نگاه بنداز گفتم که:thumbsupsmileyanim:

albaloo

New member
امیر جان بیشتر توضیح می خوام.مثلا اینکه رفرنسای انگلیسی هم که به عنوان منبع گفتن,خوندی؟:thanks:

salam amir jan khobi
tabrik migam kh khoshhal shodam ke gofti esf ghabol shodi khobe dg ye dostam esf darim
hadeaghal ye off mizashti v behem khabar midadi ke koja ghabol shodi
kh khoshhalam kardi
movafagh bashi
baz tabrik migam:28:

salam
tabarik khedmate hame kesani ke reshte behdasht v imeni ghazayi ghabol shoadan
kh khoshhalam ke mibinam bache ha natije zahamateshon ro didan
am-ml bas shodi hamdaneshgahi ma kh khsohalam tabrike dobare:applause:

tabrike koli khedmate hame kesani ke imeni ghazayi ghabol shodan
ishalla maghate balatar ham shahede movafaghiyateton bashim
kochike shoma
imeni ghazayi tehran 90