اونایی که ارشد بیوتکنولوژِی پزشکی قبول شدن بیان اینجا بگن

biotechnologist

New member
دوستای خوبی که ارشد بیوتکنولوژی پزشکی قبول شدید،بهتون تبریک میگم.لطفا اینجا شهر قبولیتونو بنویسید تا بقیه دوستان هم ببینند.:rolleyessmileyanim:

biotech25

New member
من دانشگاه تهران قبول شدم..
هرکس راهنمایی می خواد ،با تمام وجود در خدمتم!!!

biomar

New member
به به
:4d564ad6:
تبریییییییییییییییییییییییییییییک !
:riz304:
خب به نام خدا!
منابعتون چی بود!؟
از کی شروع کردید!؟
رتبتون و درصداتون چند شدن!؟

biotech25

New member
سپاس
درصدو رتبه ها هنوز نمیاد

اما منابع:
سلولی:لودیش
میکروب:کتاب میکروبشناسی جامع علوم پزشکی از امید عزیزی وکتاب بهادر
زبان:لزگی،کتابای دانشگاه علوم پزشکی شیراز وکتابایdeveloping ,expanding
شیمی:مورتیمر

Cls721

New member
تبریک،در کنار این منابع که اسم بردید چه کتاب تست هایی استفاده کردید،بعد خیلیا تاکید میکنن که جاوتز رو حتما مطالعه کنید شما نظرتون چیه؟

biomar

New member
سپاس
درصدو رتبه ها هنوز نمیاد

اما منابع:
سلولی:لودیش
میکروب:کتاب میکروبشناسی جامع علوم پزشکی از امید عزیزی وکتاب بهادر
زبان:لزگی،کتابای دانشگاه علوم پزشکی شیراز وکتابایdeveloping ,expanding
شیمی:مورتیمر

مرسی. جالبه... یعنی کتاب تستی استفاده نکردید؟
من از هرکی سوال کردم گفتن برای میکروب یکی دو تا کتاب کافی نیست! دو تا از منابع اصلی و یه کتاب کنکوری رو همه ذکر میکردن به هر حال...
برای سلولی کدوم ترجمه ی لودیش رو خوندید؟ بعد همه ی فصول رو خوندید؟ و کل مطالب رو حفظ کردید؟!

saharandishe

New member
دوستان به نظرتون بهترنیست سوالات تخصصی ترمثل منابع ونحوه ی درس خوندن روتوتاپیک مطالعه گروهی بیوتکنولوژی ادامه بدیم،البته تخصصی تروبدون ایجاداسپم وبحث های اضافه،همه نظرات تخصصی داده بشن؟تادوستان ازسوالات اضافه وتکراری وپراکنده توهرتاپیک جداخسته نشن.وپاسخ سوالاتمون روراحت ترپیداکنیم.
فقط اگه بانظرم موافق بودید،ضمن تشکر بابت ورودتون به تاپیک وادامه بحث تواونجا،دوستانه خواهش میکنم که مساءل حاشیه ای وسوالاتی که شایدبه دردهمه نخوره رواونجامطرح نکنیدتادرنهایت وقتی به هرصفحه ای نگاه میکنیم همه نظرات حاوی مطالب مفیدوتجربه های راه گشاباشن.
بازم یه دنیاممنون ازتوجهتون.

بیوتک91

New member
سلام به همه
به همه اونهایی که قبول شدن از صمیم قلب تبریک میگم
منم شیراز قبول شدم/ولی دوست داشتم انتقال خون ادامه میدادم.بهرحال بازم خداروشکر

biotech25

New member
کتاب تست آی کیوبی ...واقعا عالیه(البته توشون اشکال هم هست،که خودتون زحمت بکشید واز تو منابع اصلی پیداشون کنید)
اگه آزمون شرکت کنید..خیلی بهتر میشه..آزمونی دکتر خلیلی وهم آزمونای سنا..خیلی عالی ان
سعی کنید اگه یک صفحه می خونید،20صفحه تست بزنید!!!!
سلولی ومیکروب وبا سرفصلای آی کیو بی جلو برید...
در ضمن به دوستانی که قبول نشدن..اینو بگم..که ناراحت نباشن..من پارسال رتبه م شد102..اما امسال تونستم قبول شم
پس نا امید نباشید...وبا پشتکار جلو برید

unique2000

New member
سلام تبریک میگم خیلی خوشحالم که قبول شدین ولی من الان دپ هستم نمیدونم چیکار کنم
راستی پارسال رتبم 103 شد ولی نتیجه نگرفتم. و حسابی نا امیدم . خواهش میکنم کمک کنین

unique2000

New member
میشه همون طور که یکی از دوستان سوال پرسیدن هم رفرنس هاتون رو معرفی کنین و هم راهنمایی کنین

بیوتک91

New member
منابع من واسه ارشد
زیست:لودیش + برای کنکور
باکتری:مورای+ بهادر+جزوه
شیمی: مورتیمر
زبان:جزوه شیراز+لغات تافل+آزمونهای لزگی
تستiqb + تستای سالهای قبل
منم با بیوک25 موافقم باید با هر فصل تست اونم بزنید.
راستی من فردا میرم ثبت نام و نیستم اگه هر کمکی خواستسد با پیام خصوصی در خدمتتون هستم
دعای من قبولی همه اون عزیزایی هست که صادقانه تلاش کرده و می کنند.
راستی منم پارسال کنکور دادم و با رتبه خیلی بالایی قبول نشدم ولی مهم این بود که نا امید نشد و فهمیدم واسه کنکور91 از خیلیا جلوترم چون مطالبی که خونده بودم همه دیگه برام مرور بود .همین.
رمز موفقیت اراده-پشتکار و علاقه هست می دونم که همه تون اراده و علاقه رو دارید فقط می مونه پشتکار که میدونم اونم دارید.

biotechnologist

New member
به به.به دوستان عزیزی که قبول شدن واقعا تیریک میگم.ممنون که به سوالات بقیه جواب دادید.:ahi5slcgm04mi8jqqkl خدا خیرتون بده.من امسال خیلی به خودم مطمئن بودم ولی قسمت نبود.ان شاا... با کمک همدیگه ما هم سال دیگه میشیم هم دانشگاهیتون:thumbsupsmileyanim: باز هم تشکر

آنیتا

New member
سلام بیوتک 25 تبریک مجدد

میشه لطفا درصداتون رو بنویسید ممنون
منظورتون از کتاب دکتر بهادر کتاب تالیفیشونه یا مورای بهادر؟

آنیتا

New member
سلام بیوتک 91 تبریک مجدد

میشه لطفا درصداتون رو بنویسید چند تا سوال دارم لودیش رو کامل خواندید اگه نه کدوم فصلا؟ جزوه شیراز رو چه جوری تهیه کردید؟

unique2000

New member
[خیلی دلگرم شدم از پاسختون باز هم ممنون و این زنجیره رو قطع نکنین

unique2000

New member
جزوه هایی که در ارتباط با زبان و میکروب که گفتین چیه ؟
:smiliess (11):

biotechnologist

New member
بچه ها زیاد سوال کنید ممکنه دیگه اینورا نیان!!! زیاد خستشون نکنید:riz303:

بالا