هر چه می خواهد دل تنگت بگو (تاپیکی برای بچه های آمار زیستی)

biosta

Well-known member
لطفا در تاپیک های علمی آمار زیستی احوال پرسی یا خاطره یا هر مورد دیگری را که غیر علمی هست بیان نکنید :78:
این تاپیک شماست برای این گونه موارد :28:

دیگه از بس پست پاک کردم خسته شدم لطفا خواهشا التماس می کنم به تاپیک های علمی آمار زیستی برای بیانات غیر علمی کاری نداشته باشید :sad::13:​

rahele.t

New member
ای بابا!
باز با این جناب بیو چکار کردین؟:shocked: قبلا موهاشونو میکندن حالا بنده خدا سرشونو میکوبن به دیوار:25r30wi:

همشهری بهتره بیخیال این سایت بشین. آخه ممکنه خدای نکرده دیگه نتونین برین دانشگاه:whistle:

shayeste

New member
بابا راحله جون این همشهری شما خیلی سخت میگیره به خودش! خوبی چه خبر ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟
هوراااااااااااااااااااااااااااااااا
دیگه پاتوق من اینجاست!
:a2d3:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biosta

Well-known member
آفرین

همین درسته :smilies-azardl (113
بیا این جا بنویس کسی هم باهات کاری نداره که مطلبت به عنوان تاپیک نمی خوره

rahele.t

New member
خوبم مائده جان
یعنی هم خوب هم کلافه. گفتم که پایم ضعیفه. میترسم نتونم سال بعد...

shayeste

New member
خوبم مائده جان
یعنی هم خوب هم کلافه. گفتم که پایم ضعیفه. میترسم نتونم سال بعد...
نگران نباش راحله جون رتبه اول پارسال آمار ریاضی معدلش 13 بود! تازه آمار زیستی اونقدرا هم سخت نیست! پایه منم قوی نیست خیالت راحت :riz304:

shayeste

New member
برای عوض شدن روحیه خاطره میتعریفم:
چند سال پیش روز آمار افتاده بود شبای قدر ما هم چند روز در تدارک آماده سازی و دکور و اینجور برنامه ها بودیم . همایش رو برگزار کردیم خیلی شدید خسته بودم. شب با مامانم رفتیم احیا خونه همسایمون خوابم میومد شدید! همش چرت می زدم. مامانم حرص میخورد میگفت آبروم رو بردی نزدیکای ساعت 2 داشتم بیهوش می شدم. دیگه پا شدم اومدم خونه! از اون موقع دیگه مامانم با خودش احیا نبردم کسی میدونه چرا؟ :shocked:

rahele.t

New member
حالا این حرفو زدم ولی هوا برتون نداره. همچنان سر رتبه یک رقیب میطلبم...

rahele.t

New member
نه عزیزم. اصلا مشخص نیست دلیل مامانت چیه. حتما ازش بپرس به منم بگو که هر دومون ندونسته از دنیا نریم.

rahele.t

New member
اتفاقا من علاوه بر روشهای آماری، دارم یه کتاب میخونم به اسم "روشهای حذف رقبا". اسم دیگه شم اینه "چطور سر رقیبان را زیر آب کنیم؟"

shayeste

New member
اون دومی رو بخون بیشتر کاربرد داره تازه میتونی از اون همشهریت که دست به حذف کردن پستش خوبه کمک بگیری :a2d3:

shayeste

New member
راستی شنیدم ( شاید هم دیدم) کارنامه و در صدها رو الان نمیزنن! فقط میگن قبولی یا نه پس کی کارنامه ها میاد؟
بچه هایی که قبول میشن میان اینجا خودشون رو معرفی میکنن. دوستای ساکن شرق کشور به راحله و دوستای ساکن غرب کشور به من شیرینی میدن! :4d564ad6:

biostat

New member
وايييييييييييييييييييييييييييي
شما دو تا چقدر خبيثيد من خبر نداشتم!!!!!!!!!!!!!:5:

shayeste

New member
راحله اون تاپیک همه واسه خودشون جشن گرفتن
اشکال نداره منم به تو قبول نشدنت رو تبریک میگم.
حالا شیرینیت کو :ad54ad:

shayeste

New member
نمیدانم با نگاه اول عاشقش شدم یا بعد از دلبری هاش بین 11 دوست دیگه اش؟
و یا از ردی که بر کاغذ سفید دلم گذاشت.
ولی میدانم دنیا بدون او انگار رنگ نداشت! کوه بود، رود بود؛ خونه بود اما خورشید نبود.
و از همان روز گل سرسبد نقاشی هایم شد.
رنگ زرد را میگویم.
پ ن: رنگ مورد علاقه کودکی من! رنگ خرد و شادی! حتما در اتاق مطالعتون ازش استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

rahmani65

New member
نگران نباش راحله جون رتبه اول پارسال آمار ریاضی معدلش 13 بود! تازه آمار زیستی اونقدرا هم سخت نیست! پایه منم قوی نیست خیالت راحت :riz304:
جدی ؟؟ معدلش 13 بود؟؟!!! منظورت کنکور وزارت علومه؟

بالا