ناباروری

nazgol-khanom

New member
سلام دوستای خوبم
امیدوارم حالتون خوب باشه.

برای یه زوج عزیز یه مشکلی پیش اومده که شاید بتونیم با کمک هم براشون کاری انجام بدیم.
این زوج در سن 20 سالگی با هم ازدواج کردن. اختلاف سنیشون هم فقط یک ساله. هشت سال اول زندگی رو برای اینکه بچه دار نشن جلوگیری کردن. حالا این زوج در سن 33 سالگی قرار دارن و متاسفانه نمیتونن بچه دار بشن. هیچ مشکلی هم از لحاظ جسمی ندارن. فقط استرس خانم مانع از این میشه که بچه دار بشن. ترس از اینکه آیا این ماه میشه یا نه. ترس از هوو ، حرفای مردم و ... . به نظر من میشه این مشکل رو حل کرد.

گفتم شاید شما دوستای مامایی خوبم بتونید کمکی بکنید یا تجربه ای در این زمینه داشته باشید.
لطفا اگه راه حلی به ذهنتون میرسه دریغ نکنید.

obstetrician88

New member
ناباروري

به نظر من به مركز مشاوره حتما مراجعه كنن...با روانشناس حتما صحبت كنن....حتما
يادشون باشه داشتن body image بدي كه اين خانم بخاطر مسيله ي ناباروري براشون پيش اومده را نميتوان دست كم گرفت ..چون بعد از اين همه جلوگيري اگر نميگفتن كه بخاطر استرس يا هرچيزي كه در كارهست ..اون موقع ما بايد تعجب ميكرديم...
پس توصيه تمام من اينه كه اول به روانشناس.....كه اول بتونه يه بچه را در وجودش بپروراند.....
بعدا هم متخصصين زنان و مامايي....كه بتوانن بهشون در زمينه باروري كمك كنن....
موفق باشيد

ali tafakori

New member
من رشته ام مامایی نیست اما میتونم پیشنهاد کنم که این دعا رو بخونه
طلسم مجرب رفع نازائی زنان
در صفحه 287 کتاب التحقة الرضویه که کتابی است مورد بسیاری از خواص و اهل فن، آمده است که طلسم زیر از دستورا مجرب در جهت رفع نازایی زنان می باشد.
زن نازا می بایست که روز 5 شنبه را روزه گرفته و طلسم زیر را نوشته و حین نزدیکی و مجامعت همراه خود داشته باشد. بسیاری از علمآء فرموده اند که زن بدون شک باردار خواهد شد و از مجربات است.

م م م م ط هـ هـ ا علی علی علی علی علی علی له له له اه اه اه اه اه اه اه اه اه له له له مو لعو هو فسو

noorolhoda

New member
سلام دوست عزیز.
دیگه با وجود موسسه ناباروری رویان.روشهای باروریIvf ... چه نیازی به طلسم و خرافات هست؟!8 سال را هم با طلسم و دعا نویسی از دست بدهند!از شما بعیده عزیزم!
زوجی را میشناختم که 5 سال جلوگیری کردند بعد فهمیدند ناباروری دارند بلاخره با Ivf نتیجه گرفتند.اگر چه بعد از مدتها انتظار برای فرزند دارشدن وقتی خداوند بهشون یه دختر ناز نعمت داد با خرافات که فامیل شوهرم سحرم کرده اند که محبت شوهرم نسبت به من کم بشه زندگی اشونو نابود کردند!
در صفحه 287 کتاب التحقة الرضویه که کتابی است مورد بسیاری از خواص و اهل فن، آمده است که طلسم زیر از دستورا مجرب در جهت رفع نازایی زنان می باشد.
زن نازا می بایست که روز 5 شنبه را روزه گرفته و طلسم زیر را نوشته و حین نزدیکی و مجامعت همراه خود داشته باشد. بسیاری از علمآء فرموده اند که زن بدون شک باردار خواهد شد و از مجربات است.

م م م م ط هـ هـ ا علی علی علی علی علی علی له له له اه اه اه اه اه اه اه اه اه له له له مو لعو هو فسو

آخرین ویرایش:

sol

New member
بهشون بگين بيان من رو به فرزندي قبول كنند درس خوندم خونه و ماشين هم دارم كار هم مي كنم دردسري هم ندارم :4d564ad6: به نظر من هم بايد به مركز ناباروري مراجعه كنند. توي مركز رويان خانم دكتر طاهره معدني تو اين مورد خيلي خوبن اگه پيش انسيه شاهرخ تهراني يا اشرف معيني يا حافظي و غفاري بره ميگيرن يا ميكرو اينجكشن مي كنند يا IVFولي به نظرم كلا يه سر به رويان بزنه البته يه چيزي توي رويان نميتونن پزشك رو انتخاب كنند. دكتر طاهره معدني مطبش توي كرجه من 2 سال توي رويان كار كردم مطمئنا نتيجه مي گيره اگه واقعا مشكل خاصي نداشته باشه البته رويان روانپزشك خوب هم داره .

ali tafakori

New member
دوست عزیز این فقط یه پیشنهاده و این که امتحان شده است درسته با دوا درمون میشه نتیجه گرفت اما وقتی که زن ارامش داشته باشه و این ارامش با دعا و توسل و توکل به وجود میاد این هم یکیش هست
با تشکر

karshenasgh

New member
به نظر منم تا جایی که اطلاعاتم قد میده و از یه متخصص زنان هم شنیدم نباید خیلی زود ناامید بشن. چون بعضی وقتها حداقل 6 ماه تا یک سال باید سعی کنن و فرصت بدن تا نتیجه بگیرن و اگه تا این مدت نتیجه نگرفتن باید مراجعه کنن و دنبال علت و درمان آن باشن. البته با توجه به اینکه شما اشاره کردید که خانم دچار استرس میشن، بهتر است درخصوص این مشکل حتماً با یه روانپزشک خوب هم مشورتی داشته باشن تا ان شاءالله مشکلشون حل بشه.
چیزی که به نظر من می رسید همین قدر بود، امیدوارم که تونسته باشم بهتون کمک کنم. البته باید توکل بر خدا را هم از دست ندهند و ناامید نشوند. در پناه حق باشید. :ad54ad:

armin van buuren

New member

vaghean tahshi jaei k elm hast ivf-pgd in chiza ch maskhare baazie akhe?

farzad!

New member
آیا دوستان میتونن درک صحیحی از موضوع پیش اومده ارائه بدن؟

varia

Well-known member
به نظر منم نازایی باید در حد توان!درمان بشه ولی اینم باید دونست که لقاح،لانه گزینی و .... از قانون احتمالات پیروی میکنه!!!!

mj1919

New member

.......................
:25r30wi:

mamayi87

New member

یعنی با ااین دعا حله علی؟ ! اخه چرا اینقد خودمونو زدیم به خوابوبجای استنباط پزشکی به دعا متوسل شدیم !واقعا که

توی کگتاب ما نوشته بود 10٪ زوج ها نابارور هستن...الان میگن تقریبا درصدش صفر شده...چون هزار روش جدید برای بارووری اومده...دیگه کسایی که گامت هم ندارن اجاره ای میگرن...رحم اجاره ای هست....
دیگه راهی برای بچه دار نشدن وجود نداره..فقط آرامش داشته باشن ایشالا مشکلشون حل میشه...

بالا