سلام به همه ی پچه های ویژه

SANAOR

New member
بچه هایی که میخوان سال بعد ارشد ویژه شرکت کنن بیان اینجا و اعتراضاتشون را در حیطه قانون جدید(2 سال سابقه کار بالینی)اعلام کنن در ضمن هرچی اعتراضات و تعداد نفرات بیشتر باشه بهتره .

skyy

New member
سلام من شماره رو به دوستم دادم گفتن رفتن مرخصی!!!!!!!!!!!!
احمقانه تر ازین حرف چی هست؟!!:New (6):

elyas0098

New member
سلام .منم به خبرگزاری 20:30 باشگاه خبر نگاران جوان و همچنین دکتر محققی ایمیل زدم ولی هیچ خبری نیست.این مرخصی رفتنشونم یعنی ساکت شید حق اعتراض ندارید!!!!!!!!

راز

New member
سلام دوست عزیز:رویکرد ارشد ویژه بیشتر بالینی ست ,به همین خاطر کسانی بیشتر در این رشته موفق میشن که یه حداقلی سابقه کار بالینی داشته باشن.نمونش در کلاس خود ما مشخص بود فرق کسی که مستقیما اومده بود ارشد با کسی که چند سال سابقه کار بالینی داره

parisa_sisi

New member
سلام دوستان
طبق گفته ی دوست عزیزمون به نظر من هم باید برای ارشد ویژه سابقه کار داشت چون این رشته یک رشته ی حیاتی یک دانشجوی پرستاری وقتی فارغ التحصیل میشه خیلی روی کار عملی وارد نیست مثلا در زدن یک آنژیوکت مهارت نداره بعد میخواد همچین رشته ای رو بخونه!!!!!!!یا در کل دوره ی دانشجوی اگر 10 تا cprدیده و......
حالا به نظر شما آیا به درد این رشته میخوره؟آخه همه از یک ارشد پرستاری ویژه خیلی توقع دارن نه یک پرستاری که اصلا کار نکرده.

kasraa

New member
دوستان شما قرار در این رشته برای بالین آموزش ببینید . پس دوسال کار بالینی لازمه ی ورود به یک رشته ی بالینی هست . اصلا وارد حرفه بشین ببینین پرستاری و کار بیمارستان چطوریه بعد در مورد این رشته و ادامه تحصیلش اقدام کینین شاید نظرتون تغییر کرد

critical nurse

New member
منم با داشتن سابقه بالین موافقم. چون مانور رشته بیشتر روی بالین هست. طبق تجربه ای هم که از همکلاسهای بدون سابقه بالینی دارم باز تایید می کنم چون واقعا فهم بعضی موضوعات براشون سخت بود.

ماتاتا

New member
سلام منم موافقم باید تجربه بالینی داشت.من پنج ساله سی سی یو کارمیکنم

بالا