اعتراض به قانون جدید برای شرکت در ارشد پرستاری مراقبت های ویژه و nicu

OR Nurse

New member
سلام دوستای عزیز ، همونطور که از عنوان مشخصه میخواستم ازتون دعوت کنم که بیاین همگی با هم تا دیر نشده به این قانون جدید ( داشتن 2 سال سابقه کار برای شرکت در آزمون ارشد مراقبت های ویژه و nicu ) اعتراض کنیم و نزاریم هر جور دوست دارن با آیندمون بازی کنن ، حتی اگه تصمیمشون عوض نشد ولی باز خیالمون راحته که تلاشمون رو کردیم و در مقابل این بی تدبیری ها و تصمیم گیری های عجولانه و غیر منطقی ساکت نبودیم ..

samar.sh

New member
این کار ما آب در هاون کوبیدنه....من هستم هرچند می دونم باد در قفس کردنه...........

sahar6952

New member
سلام منم هستم.بچه ها بیاین همگی اینجا باهم جمع بشیم و اعتراض کنیم..........................الان آیندمون رو هواست من که احساس میکنم کاملا بی هدف شدم برای درس خوندن..............

nazgol-khanom

New member
منم هستم. واقعا حالم گرفتست. منم اعتراض دارم ولی امید چندانی ندارم.

sky

New member
:smiliess (14):بچه ها توی این سایت که فایده نداره باید به وزارت یا دفتر وزیر یا 20 و سی اعتراض کنیم

jo-boy

New member
دوستان اصلا نا امید نباشید و فک نکنید که اعتراضتون بیهوده واقع میشه
اعتراض کنید تا جایی که دستتون میرسه ! ما اعتراض کردیم و کسی فک نمیکرد
کلید نهاییو بشه تغییر داد اما شد و تغییر کرد پس شما هم میتونید
فقط میخواستم بهتون بگم "غیر ممکن غیر ممکنه"
همگی موفق باشید

OR Nurse

New member
بچه ها ناامید نباشین اگه با هم متحد بشیم میتونیم نتیجه بگیریم ، ضرری که نداره ، سنگ مفت گنجشک مفت ..
در مورد نحوه ی اعتراض اگه نظری دارین بگین ، تو این سایت که قرار نیست اعتراض کنیم اینجا فقط قرار با هم متحد بشیم و مراحل اعتراض رو هماهنگ کنیم ، لطفا اطلاع رسانی کنید تا تعدادمون زیاد بشه و همه با هم پیش بریم ..
به نظر من بهتره یه نامه بنویسیم و همه با هم به ایمیل دکتر محققی و بقیه ی مسئولین بفرسیم .. لطفا هر کس راه ارتباطی برای رسوندن صدای اعتراضمون داره بگه ، تلفن ، ایمیل و .. باید از هر راهی که ممکنه اعتراض کنیم ..
فعلا این صفحه رو واسه ارتباط با دکتر محققی پیدا کردم ، تلفن و ایمیلش رو گذاشته ..
دكتر محمدعلي محققي
امیدوارم که با کمک هم به نتیجه برسیم ..

SANAOR

New member
سلام بچه ها من جا داره از آقا امید بسیار تشکر کنم بابت پیگیری مشکل تازه تمام اونهایی که علاقه دارند ارشد ویژه شرکت کنن
آره یه تصمیم خوبیه منم هستم باید اعتراض کنیم باید.منم تمام شماره هایی که تاکنون یافتم جهت پیگیری به شرح زیر هستند
02181452911(و)02181452913 برای برقراری ارتباط با معاونت آموزشی وزارتخونه
7-02188363976(تلفنخانه وزارت بهداشت)
80-02188363560(برای برقراری ارتباط با معاونت آموزشی وزارتخونه)
عقب نکشید لطفا .................................منم هستم از اخبار جدید در این حیطه از طریق ایمیل زیر باخبرم کنید.
arbabior@yahoo.com

OR Nurse

New member
قرار بذاریم جمع بشیم بریم وزارت خونه
امید جان با این تعداد کمی که الان هستیم فک نمی کنم مراجعه ی حضوری جواب بده و اینکه از همین تعداد هم بعضی ها نمیتونن هماهنگ بشن که یه روز بریم همه باهم اعتراض کنیم ..
به نظرم فعلا با ایمیل و تلفن بهتر میتونیم جواب بگیریم و اینکه میشه هر کس روزی چند بار تلفن بزنه و پیغام بذاره ، یا با چندتا ایمیل مختلف نامه نگاری کنه .. :whistle:

skyy

New member
منم هستم!!
اما تعدادمون کمه
باید تلفنی اقدام کرد
بچه ها هرکی هر اقدامی کرد هر جوابی حتی بی منطق( که کاملا قابل انتظاره) بیاید بگید، که بدونیم حداقل داریم یه کاری میکنیم...

OR Nurse

New member
بچه ها کجایین پس ؟ فکر میکردم تعدادمون خیلی بیشتر از اینا باشه ..
موافقین از فردا ، 12 شهریور ،شروع کنیم با شماره تلفن هایی که دوستمون گذاشته؟ چون فردا جواب ارشد میاد و خیلی از بچه ها که قبول نشدن میخوان دوباره شرکت کنن و اعتراض دارن به این قانون ، این فرصت خوبیه ..

سلام بچه ها من جا داره از آقا امید بسیار تشکر کنم بابت پیگیری مشکل تازه تمام اونهایی که علاقه دارند ارشد ویژه شرکت کنن
آره یه تصمیم خوبیه منم هستم باید اعتراض کنیم باید.منم تمام شماره هایی که تاکنون یافتم جهت پیگیری به شرح زیر هستند
02181452911(و)02181452913 برای برقراری ارتباط با معاونت آموزشی وزارتخونه
7-02188363976(تلفنخانه وزارت بهداشت)
80-02188363560(برای برقراری ارتباط با معاونت آموزشی وزارتخونه)
عقب نکشید لطفا .................................منم هستم از اخبار جدید در این حیطه از طریق ایمیل زیر باخبرم کنید.
arbabior@yahoo.com

skyy

New member
بچه ها منو الیاس به واحد مرکز خبر ایمیل زدیم
شما هم بفرستید
به انجمن icu سر بزنید

niloufar_v

New member
man taze emruz fahmidam ke hamchin ghanoni gozashtan!!!!aslan bavaram nemishe,chikar bayad kard hala!!!!!!

ariya21

New member
اخه ما چه کار میتونیم بکنیم مارو که حساب نمیکنن خودشون میبرن و میدوزن اهههههههههه

elyas0098

New member
سلام امروز اصلا این شملره تلفنهای وزارت رو کسی جواب نمیده خسته شدم

المی

New member
سلام دوستان.وقت هگی بخیر.بعد مدتی اومدم سایت و متاسفانه این خبرو دیدم.واقعا برا متاسف شدم.نمیدونم تا کی میخوان صبح زود صورتتشونو نشسته برا ما تصمیم بگیرن.امسال نتونستم ازمون بدم بخاطر طرح.خوشحال بودم که بالاخره امسال تموم شد.ولی سابقه من تو ویژه تازه میشه یه سال.اخه یکی نیس بگه فقط ویژه نیاز به نرسای زبده داره؟؟؟؟؟بقیه گرایشای پرستاری نباید این شکلی باشه؟هر طور بگید اعتراض کنیم.شده بریم تهران.شورشو در اوردن دیگه

tala

New member
بچه ها کم نیارید. تا میتونید اعتراض کنید.
خداییش من که وقتی قضیه رو فهمیدم حسابی حالم گرفت آخه این چه قانون مسخره اییه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:New (6):

بالا