تست جالب

skafild

New member
من خودم انجامش دادم و جوابای جالبی گرفتم فقط لطفا سر حوصله باشه
این یک آزمون بسیار جالب است. خود دکتر فیل مک*گرا(روان*شناس معروفی که مجری یک برنامه فوق*العاده پرطرفدار تلویزیونی است) در این آزمون نمره ۵۵ گرفته است. او این آزمون را روی اپرا وینفری، مجری معروف برنامه تلویزیونی، انجام داده که نمره ۳۸ گرفته است.
به ۱۰ سوال ساده زیر پاسخ دهید تا ببینید شما چه نمره*ای در این آزمون به دست می*آورید و تفسیر آن چیست.

تذکر مهم: به سوال*ها براساس آنچه که امروز هستید پاسخ دهید، نه آنچه که در گذشته بوده اید .

..::* Dr Phils*::..

roj

New member
من 46 شدم اینم تحلیلش بود(

شما 46 امتیاز کسب کرده*اید، بنابراین:

دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می*کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می*آیید. کسی که همیشه به آن*ها دلداری می*دهد و آن*ها را کمک می*کند.)

shahram25

New member
من 48 شدم
دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می*کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می*آیید. کسی که همیشه به آن*ها دلداری می*دهد و آن*ها را کمک می*کند.

OMID2010

New member
من 39 امتیاز
شما به چشم دیگران آدمی فهمیده، محتاط، دقیق و واقع*بین هستید. آن*ها شما را به چشم فردی باهوش، با استعداد، با ذوق و فروتن می*بینند. شما از آن دسته آدم*هایی نیستید که به سرعت و به آسانی دوست می*گیرند، بلکه فردی هستید که به دوستانی که انتخاب می*کنید به شدّت وفادارید و از دوستانتان نیز متقابلاً همین انتظار را دارید. کسانی که شما را می*شناسند می*دانند که به آسانی اعتمادتان را نسبت به دوستانتان از دست نمی*دهید امّا اگر این اتفاق بیافتد، زمان زیادی طول می*کشد تا دوباره اعتمادتان به آن*ها جلب شود.

mw.ashel

New member
من 36 امتیاز کسب کردم:

* شما به چشم دیگران آدمی فهمیده، محتاط، دقیق و واقع*بین هستید. آن*ها شما را به چشم فردی باهوش، با استعداد، با ذوق و فروتن می*بینند. شما از آن دسته آدم*هایی نیستید که به سرعت و به آسانی دوست می*گیرند، بلکه فردی هستید که به دوستانی که انتخاب می*کنید به شدّت وفادارید و از دوستانتان نیز متقابلاً همین انتظار را دارید. کسانی که شما را می*شناسند می*دانند که به آسانی اعتمادتان را نسبت به دوستانتان از دست نمی*دهید امّا اگر این اتفاق بیافتد، زمان زیادی طول می*کشد تا دوباره اعتمادتان به آن*ها جلب شود.

epi_info

New member
وجهه علمی نداره. با ده تا سوال نمیشه در مورد شخصیت کسی اون هم با چنین اطمینانی نظر داد

8521413

New member
من 39 امتیاز
شما به چشم دیگران آدمی فهمیده، محتاط، دقیق و واقع*بین هستید. آن*ها شما را به چشم فردی باهوش، با استعداد، با ذوق و فروتن می*بینند. شما از آن دسته آدم*هایی نیستید که به سرعت و به آسانی دوست می*گیرند، بلکه فردی هستید که به دوستانی که انتخاب می*کنید به شدّت وفادارید و از دوستانتان نیز متقابلاً همین انتظار را دارید. کسانی که شما را می*شناسند می*دانند که به آسانی اعتمادتان را نسبت به دوستانتان از دست نمی*دهید امّا اگر این اتفاق بیافتد، زمان زیادی طول می*کشد تا دوباره اعتمادتان به آن*ها جلب شود.

من هم دقیقا 39 شدم...

samar.sh

New member
شما 40 امتیاز کسب کرده*اید، بنابراین:

sssss

New member
شما 41 امتیاز کسب کرده*اید، بنابراین:

دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می*کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می*آیید. کسی که همیشه به آن*ها دلداری می*دهد و آن*ها را کمک می*کند.

modir

New member
من شدم 38
تقريبا قبول دارم آخه چند تا ديگه از ان تست هاي روانشناسي هم انجام دادم و جواباشون شبيه به همه
از نظر ديگران فردي با استعداد و با ذوق و پايبند به دوستانتان:rolleyessmileyanim:

amiir hosein

New member
شما 49 امتیاز کسب کرده*اید، بنابراین:

* دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می*کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می*آیید. کسی که همیشه به آن*ها دلداری می*دهد و آن*ها را کمک می*کند.
جالب بود:riz304:

lHamedl

New member
اینم مال من

شما 47 امتیاز کسب کرده*اید، بنابراین:

saeedms

New member
منم 42 شدم:

saeedms

New member
منم 42 شدم:

armin van buuren

New member
شما 50 امتیاز کسب کرده*اید، بنابراین:

بالا