شرط جدید شرکت در آزمون ارشد رشته های پرستاری مراقبتهای ویژه(icu) و nicu

زهرا-آ

New member
خدایا !!!!!!!! خدای همه ی خوبی ها خدای همه ی دست های بالا نگه داشته شده کمکمون کن والا که سال بعد نمیشههههههههههههههههههههههههه

nazgol-khanom

New member
یعنی چی؟ من سال دیگه فارغ التحصیل میشم. یعنی نمیتونم شرکت کنم؟

mahraz

New member
دیگه هیچ نظر خاصی نسبت به این وزارت ندارم..تازه میفهمم کجا زندگی میکنم...واقعا که چه درد آوره..خدایا میبینی بنده هاتو..الان دقیقا احساس میکنم ارزشم از یه موش آزمایشگاهی هم کمتر شده..سعی کنیم آروم باشیم ..فقط توکل ب خدا همین...[/FONT]

پرستاری86

New member
اره اینا قانون و همه چی دست خود وزارت بهداشته هر قانونی دلش بخواد میگزاره تا به اهداف خودش برسه.
پیشنهاد من به دوستان اینه که بشینین داخلی جراحی و زبان بخونین چون اکثرا اینا توی هر رشته ای امتحان میگیرن
تا ببینین دوباره چه قانون جدیدی میزارن
تا اون جایی که در جریان هستم سال آینده دیگه پرستاری آموزش نیست و رشته ها بالینی میشه
مثلا رشته بهداشت و روان و اطفال امتحان همگی جدا میشه.

farshad25

New member
برید بابا بااین قانونای مسخره من ترم 3هستم ازالان باصدامید برای نوزادان خودمواماده میکردم........برای خودم متاسفم زیرنظراین وزارت درس میخونم

S

smko.boukan

Guest
ای بابا دوستان از شماها بعیده!!!!!!!
به این داستانا عادت نکردین!
مث همین قانون طرح

S

smko.boukan

Guest
ای بابا دوستان از شماها بعیده!!!!!!!
به این داستانا عادت نکردین!
مث همین قانون طرح

OR Nurse

New member
خیلیییییییییییی مسخره اس ، تو این کشور برنامه ریزی هیچ معنایی نداره ، هر روز یه قانون جدیدی درست میکنن تا راه جوونا رو سد کنن ، تا گند بزنن تو آیندشون و برنامه ریزی هاشون ...

sky

New member
ای خدااااااااااااااااااااااااااااا. حالا چه کنیم. من امسال کنکور ندادم تا بتونم از قانون 1 بار حق شرکت قبل طرح استفاده کنم. بچه ها تو رو خدا اعتراضی. چیزی . یعنی در حین طرح نمیشه کنکور داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لعنت به شما با قانونتون. کاش هر چه زود تر این وزیر بهداشت عوض میشد. داغونمون کرد با این قانونای لحظه ایش.

skyy

New member
یعنی واقعیت داره؟!!!
پس چرا تد سایت سنجش هیچی نی!!!
لعنت بر هرچی جوان آزاره

آخرین ویرایش:

OMID2010

New member
ای خدااااااااااااااااااااااااااااا. حالا چه کنیم. من امسال کنکور ندادم تا بتونم از قانون 1 بار حق شرکت قبل طرح استفاده کنم. بچه ها تو رو خدا اعتراضی. چیزی . یعنی در حین طرح نمیشه کنکور داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لعنت به شما با قانونتون. کاش هر چه زود تر این وزیر بهداشت عوض میشد. داغونمون کرد با این قانونای لحظه ایش.

من نزدیک آزمون توی شک بودم شرکت کنم یا بذارم سال بعد که خدارو شکر به اصرار خانواده و استادام شرکت کردم....

زهرا-آ

New member
واقعا میمونم چی بگم ...... فقط میتونم بگم خیلی بی فکرین اقای مسئول و خانم مسئول

بالا