بهداشت باروری

ana62

New member
با سلام من کارشناس ارشد مامایی فارغ التحصیل 89 از مشهد هستم
در حال حاضر دارم خودمو واسه آزمون دکتری بهداشت باروری آماده میکنم کسی میدونه برای قبولی با یه رتبه خوب چه درصدایی باید داشته باشیم؟

senoritamaria

New member
با سلام من کارشناس ارشد مامایی فارغ التحصیل 89 از مشهد هستم
در حال حاضر دارم خودمو واسه آزمون دکتری بهداشت باروری آماده میکنم کسی میدونه برای قبولی با یه رتبه خوب چه درصدایی باید داشته باشیم؟

سلام دوست خوبم.
منم کارشناسیمو مشهد خوندم و الان منتظر نتایج ارشدم. دوستم دکترای بهداشت باروری با رتبه 1 سال نود قبول شد و الان دانشگاه مشهد میخونه. ازش میپرشم و بهت خبر میدم.
میشه شما هم لطف کنی درصدای ارشدتو بگی و اینکه رتبه ت چند بود و مشهد اولویت چندمت بود؟ ممنونم

ana62

New member
ممنون از لطفت عزیزم
درصد هامو دقیق یادم نیست اما تقریبا اینطور بود
بارداری 60
بهداشت 70
نوزادان 50
جنین 40
زبان 7
داخلی 80
رتبه من 53 بود و مشهد انتخاب چهارمم البته اون سال ظرفیت 72 نفر بود الان فکر کنم 2 برابره تقریبا دو تا از دوستای من امسال شرکت کردن درصداشون پایین تر از منه اما خیلی امیدوارند واسه قبولی. جوابای ارشد کی میاد؟

senoritamaria

New member
ممنون از لطفت عزیزم
درصد هامو دقیق یادم نیست اما تقریبا اینطور بود
بارداری 60
بهداشت 70
نوزادان 50
جنین 40
زبان 7
داخلی 80
رتبه من 53 بود و مشهد انتخاب چهارمم البته اون سال ظرفیت 72 نفر بود الان فکر کنم 2 برابره تقریبا دو تا از دوستای من امسال شرکت کردن درصداشون پایین تر از منه اما خیلی امیدوارند واسه قبولی. جوابای ارشد کی میاد؟

سنجش پی گفته 6 شهریور.
من انتخاب اولم مشهده درصدامم ایناس:
بارداری 51
جنین 42
داخلی 42
بهداشت 72
نوزادان 44
زبان 72
به نظرت مشهدو میارم؟ الان ظرفیت 167

نمره ت اون موقع چند بود؟

ana62

New member
راستش یادم نیست اصلا نمرمو ولی درصدات خیلی خوبه زبانت که عالیه
مشهد قبولیش خیلی هم رتبه عالی نمیخواد به نظر من قبولی

sara120

New member
سلام خوبید ؟ به نظرتون برای مامایی ها بهتره واسه دکتری بهداشت باروری بخونن یا بیولوزی تولید متل؟

emi

New member
سلام خوبید ؟ به نظرتون برای مامایی ها بهتره واسه دکتری بهداشت باروری بخونن یا بیولوزی تولید متل؟

سلام دوست عزیزم.به نظر من بستگی به علاقه تون داره.ولی خب بهداشت باروری که بیس مامایی داره بیشتر با ماها که ماما هستیم سازگاره.بیولوژی تولید مثل رشته فوق العاده خوبیه که بجه های زیست شناسی و ارشد آناتومی تسلط بیشتری روش دارن چون منابعش سال ها خوندن.البته اگه علاقه دارین خیلی رشته خوبی برای دکتری هستش

hnik

New member
سلام:riz304:
دوستان برای درس بهداشت عمومی برای ازمون ارشد و دکتری چه کتاب تستی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
لطفا اگه از بهداشت مادر و کودک و بارداری ج-ز-و-ه دارین ممنون میشم اگه اینجا بزارین تا بتونم استفاده کنم.َ

بالا