آزمون به پزشکی

سلام دوستان من دانشجوی ارشد بیوتک هستم می خوام امسال کنکور لیسانس به پزشکی بدم البته در کنار ادامه ارشدم
چون حس می کنم این رشته تو ایران آینده نداره،در واقع جایگاه خوبی نداره
نظر شما چیه؟

sahar-a

New member
کار خوبی می*کنی ولی شرایطش رو داری؟ منم می*خواستم اینکارو بکنم اما معدلم کمه و نمی*تونم!

Proteus

New member
سلام . مگه ميشه هم ارشد بخوني هم اين آزمونو بدي ؟؟؟!!!!!!:33: حتما منظورت اين بوده كه بعد از تموم شدن ارشدت ميخواي تو اين آزمون شركت كني .
منم ميخوام اين آزمونو بدم :smilies-azardl (113

majede

New member
سلام.میشه بگین معدل چند برای این آزمون می خاد؟

نه میخوام امسال امتحان بدم و تا شروع کلاساش ارشدم تموم میشه
البته نمیدونم شاید با دانشجو بودنم نذارن امتحان بدم
شرایطشو دارم معدل دیپلم بالای 18 و معدل کارشناسی بالای 16

mahraz

New member
ا

سلام دوستای عزیز منم میخاستم امتحان بدم ولی مدرک تافل ندارم .راسته که حتما باید یکی از مدارگ زبان داشته باشیم؟؟؟

a_67

New member
سلام دوستای عزیز منم میخاستم امتحان بدم ولی مدرک تافل ندارم .راسته که حتما باید یکی از مدارگ زبان داشته باشیم؟؟؟
با سلام
بدون داشتن مدرک زبان هم می توان به صورت مشروط در آزمون شرکت کرد و بعد از قبولی طی مدت زمانی که قبلاً مشخص شده، مدرک زبان رو به دانشگاه ارایه داد.
در ضمن در انجمن لیسانس به پزشکی در مورد شرایط و ... کلی بحث شده.
اینم از لینکش:
http://olumpezeshki.ir/forum/forum26.html
با تشکر

آخرین ویرایش:

aohm

New member
سلام دوستان من دانشجوی ارشد بیوتک هستم می خوام امسال کنکور لیسانس به پزشکی بدم البته در کنار ادامه ارشدم
چون حس می کنم این رشته تو ایران آینده نداره،در واقع جایگاه خوبی نداره
نظر شما چیه؟

حس ميكني..؟؟!! يا تحقيق كردي و به اين نتيجه رسيدي؟

abed530

New member
سلام
با اين شرط معدل كه خيلى سخته. تازه اون درس ها رو هم واقعا خورد تا قبول شد.
حالا سوالم اينكه ايا ميشه مقاله اى يا طرحى داد كه جز نخبه ها حساب بشيم و معاف از شرط معدل بشيم؟

a_67

New member
سلام
با اين شرط معدل كه خيلى سخته. تازه اون درس ها رو هم واقعا خورد تا قبول شد.
حالا سوالم اينكه ايا ميشه مقاله اى يا طرحى داد كه جز نخبه ها حساب بشيم و معاف از شرط معدل بشيم؟

با سلام
به لینک زیر یه سر بزنید؛ شاید جواب سوالتان آنجا باشد.
اطلاعيه ها-معاونت آموزشی - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران-اطلاعيه پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي دوره ششم سال تحصي
با تشکر

abed530

New member
سلام دوست عزيز
من اون لينك رو باز كردم ولى كمكم نكرد. من فارغ التحصيل شدم و فكر كنم ديگه نميشه جز اون گروه معاف از شرط معدل بشم اما ممنون از كمكت
راستش اگه هزينه اين پزشكى تو سراسرى انقدر بالا نبود خيلى بهتر از ليسانس به پزشكى هستش چون نه شرط سنى داره,نه شرط معدل و نه محدوديت شهر.
يه كمى ظلمه كه مثلا من كه چهار سال روزانه خوندم بايد تمام پول هفت سال دكترا بدم.اون سه سال رو ازش كم ميكردن با انصاف تر بود.

بالا