نتایج ارشد

korkodil

New member
سلام به همه
میشه بهم کمک کنین!!!!!!!!!
کسی میدونه نتایج ارشد واسه کسایی که تو لیست استعدادهای درخشانن کی مشخص میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با بقیه نتایج یا جدا؟
اگه جدا کی مشخص میشه؟؟؟؟؟؟؟
مرسی از همه

reihan

New member
سلام
میگن نتایج آزمون 6 شهریور میاد ولی اگه اون موقع نیومد تا 12 شهریور میاد ،تو سایت سنجش پی که از زمان اعلام نتایج چیزی ننوشتن، نتایج استعدادهای درخشان حدود 8-9 روز بعد از نتایج آزمون میاد چون پارسال که اینطوری بود...

korkodil

New member
سلام
مرسی خیلی بهم لطف کردی:riz304:
فقط با عرض پوزش یه سوال دیگه!زمان اعلام نتایج استعدادهای درخشانم سایت سنجش پی خودش اعلام میکنه؟!

anesthesia87

New member
سلام...بچه ها کمکم کنید...من بدون کنکور آمار زیستی قبول شدم...انتخاب اولم شهر خودمون کرمانشاه بود ولی انتخاب دومم همدان بود...منم همدان قبول شدم.چون یه نفر دیگه امتیازش از من بیشتر بود اون کرمانشاه قبول شد...مسئله اینجاست من زیاد راضی نبودم برا آمار...ولی چون انتخاب دیگه ای نمیتونستم بکنم اینو زدم...چون رشته های دیگه رو بچه هایی که امتیازشون بیشتر بود زده بودن...الان نمیدونم من با مدرک کارشناسی هوشبری میتونم تواین رشته موفق بشم...همه هم از این رشته تعریف میکنن...

yosof

New member
دکتری اپیدمیولوژی بخون یا سیاست های غذا وتغذیه اینا رشته های خوبی ان .تاجایی که من می دونم دیگه باید ادامه بدی

mexin

Well-known member
سلام...بچه ها کمکم کنید...من بدون کنکور آمار زیستی قبول شدم...انتخاب اولم شهر خودمون کرمانشاه بود ولی انتخاب دومم همدان بود...منم همدان قبول شدم.چون یه نفر دیگه امتیازش از من بیشتر بود اون کرمانشاه قبول شد...مسئله اینجاست من زیاد راضی نبودم برا آمار...ولی چون انتخاب دیگه ای نمیتونستم بکنم اینو زدم...چون رشته های دیگه رو بچه هایی که امتیازشون بیشتر بود زده بودن...الان نمیدونم من با مدرک کارشناسی هوشبری میتونم تواین رشته موفق بشم...همه هم از این رشته تعریف میکنن...

دوست عزیز اگه آمار و ریاضیت خوب نباشه واقعا به مشکل میخوری ..بیشتر افرادی که ارشد آمار قبول میشن از رشته های ریاضی وزارت علوم و آمار هستن ..
ما یه همکلاسی داشتیم که اونم استعداد درخشان آمار رو انتخاب کرد بعدش واقعا کم آورد و بعد یه ترم مجبور شد دوباره اپیدمیولوژی رو انتخاب کنه ..موفق باشی

javadrazaviyan

New member
به نام خدا
با سلام
متن قانون دقیقا میگه که اولویت پذیرش با دانشجوی همون دانشگاست
حتی اگرامتیاز پائین تری داشته باشه
این حالت در صورتی ممکنه که اون فرد از دانشگاه خودتون بوده باشه که معمولا دفتر استعداد درخشان هر دانشگاه به بچه های خودشون میگن که چه کسی چه رشته ای رو انتخاب کرده که بچه ها تو دانشگاه خودشون سر یه رشته رقابت نکنن که یکی قبول نشه مگر اینکه اتفاق دیگه ای رخ بده
آمار هم به نظر من با توجه به سیر صعودی تحقیقات که در کشور ما وجود داره رشته واقعاً آینده داریه
حتماً تو کنگره ها شرکت کنین
حتماً سعی کنین کار با برنامه ها و نرم افزارهای آماریتون رو تقویت کنین
چرا که این توانمندی هم از نظر مالی و هم از نظر علمی خیلی در پیشرفتتون کمک کننده میتونه باشه
با نظر اون دوستمون هم در مورد خوندن اپیدمیولوژی موافقم
البته نظر شخصی خودم هست
اپیدمیولوژی واقعاً رشته گسترده و با آتیه ای هست.

پیروز باشید

Soroush Star

New member
سلام ظرفیت دانشگاههای ارشد وزارت بهداشت اومده (خیلی عجیب کاهش دادن) از تعداد روزانه کم و به بین الملل و شبانه اضافه شد

بالا