درصدهاي شركت كنندگان ارشد ويروس

farid

New member
سلام بر همه.لطفا درصدهاتون رو اعلام كنيد.ممنون از حسن همكاريتون

waria

New member
اقا فرید تو این سایت از بچه های ویروس خبری نیست...یعنی هستنا ....ولی زیاد همکاری نمیکنن...

farid

New member
واقعا دمشون گرم.من میمیرم برا حسن همکاریشون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ناشناس

New member
سلام :خودتون هم حس نداشتید که درصداتونو بذارید.من درصدامو توی مطالعه ی گروهی گذاشتم.انقدرا هم چنگی به دل نمی زنه که حس همکاری بهم بده.فقط منتظرم........ و امیدوارم همه قبول بشیم خداوند لطفش بیشتر از تصور ماست .

farid

New member
سلام ناشناس جان.درصدهاتو دیدم.1سوال دارم.جون من جواب بده!!!!!!!!!گرفتی مارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قربونت برم عالی بودی قول میدم قبولی!تو درصدای منو ببینی چی میگی!!!!!!ویروس85 ،ایمنی81،انگل78،زبان39 ،بیوشیمی39 ،قارچ28،باکتری19،ژنتیک8.راستی توی تخمین رتبه چندمی؟

ناشناس

New member
سلام دوست عزیز . از شما ممنونم ولی خوب شما به دو دلیل از من جلوتری 1.رتبه ی من تو نرم افزار 5بود روز اخر هم 7شد2.من فقط تهرانو زدم.بهر حال امیدوارم هر دو قبول بشیم.من هم سر امتحان خیلی بد اوردم سر زبان تمرکزمو از دست دادم چون این ازمون بعد چند سال شرکت نکردن توی ازمون و حل شدن مشکلاتم بود .دوست ندارم یه سال دیگه صبر کنم.امتحانشون هم سخت بود من سال اخر که بودم رتبم 11شد ولی خوب راحتتر از این بود.

farid

New member
سلام توكلت به خدا باشه ايشالا قبول ميشي.من اگه جاي تو باشم هيچوقت نااميد نميشم و براي رسيد به هدف شكستهاي احتمالي رو متحمل ميشم تا رسيدن به پيروزي ان شاءا...
برات آرزوي بزرگترين موقيتهارو دارم فقط نااميد نباش دوست عزيز:rolleyessmileyanim:

Rahai

New member
بچه های تازه وارد به انجمن ویروس... خوش آمدید اما شماها که قبل از آزمون حتی یه پستم نذاشتید بهتره الان توقع همکاری نداشته باشید هرچند من درصدامو گذاشتم:p7977cujr38iyymsu8:

بالا