آناتومي 0 يا 100 ؟

hadis90

New member
با سلام
مي خواستم از همه دوستان دكتر خودمون يه كمكي واسه خواندن درس آناتومي بگيرم ...
چه در مورد روش خواندن....چه كتاب خوبي...چه يه جزوه خوب...خلاصه
هر چيزي كه بشه باهاش آناتومي را خوب فهميدو خوب تستشو زد...
..................................منتظر نظراي مفيدو خوبتون هستم دوستان.........................

diptera

New member
حدیث جون نمیاد کسی .... اینا خودشونو بالاتر از این حرفا می دونن عزیزم......

khabari

New member
حدیث جون کتاب آنانومی و فیزیولوزی اکبر زاده پاشا از انتشارات پاشا کتاب خوبییه (ضمنا این کتاب دو جلدیه )و این کتاب شامل تمام مطالب بافت شناسی و آناتومی دستگاهی و فیزیولو÷ی میشه یعنی خلاصه 3 کتاب

oruji

New member
کتاب آناتومی اسنل خوبه البته آناتومی به همره اطلس خونده بشه بهتره که تو این زمینه هم کتاب اطلس نتر کتاب خوبیه
برای یادگیری بهتر و اطلاعات بیشتر آناتومی گری هم کتاب خوبیه
امیدوارم به دردت بخورن
:thumbsupsmileyanim:

Proteus

New member
سلام دوستان . كتاب اسنل بهتره يا گري ؟ كدوم قسمت ها مهم تره و بيشتر روش تاكيد ميشه ؟ كل سه جلد رو شما ميخونيد ؟
ممنوووووووووووون

oruji

New member
خب اگه میخوای سریع بخونی خوندن این کتابا خیلی طول میکشه بهتره از تو کتاب خلاصه دروس آزمون جامع علوم پایه انتشارات میر بخش آناتومیشو بخونی که خوب و خلاصه هم آناتومی سرو گردن هم تنه هم اندام و هم نورو رو داره:thumbsupsmileyanim:

Proteus

New member
ممنون از راهنماييتون:4d564ad6:
ميشه راجع به اين كتاب بيشتر توضيح بديد چند جلده ؟ همه دروس علوم پايه رو داره ؟ براي كنكور اين خلاصه كافيه ؟ خود بچه هاي پزشكي هم اين كتابو فقط ميخونن ؟ :33:

yasamin2

New member
کتاب آناتومی اسنل خوبه البته آناتومی به همره اطلس خونده بشه بهتره که تو این زمینه هم کتاب اطلس نتر کتاب خوبیه
برای یادگیری بهتر و اطلاعات بیشتر آناتومی گری هم کتاب خوبیه
امیدوارم به دردت بخورن
:thumbsupsmileyanim:
منم عاشق اسنل هستم به نظرم فوق العاده است

oruji

New member
خواهش میکنم
کلا یه کتابه که تمام دروس علوم پایه رو داره و فکر میکنم اکثر بچه های پزشکی برای آزمون علوم پایه همین کتابو بخونن
البته به غیر از این کتاب یه کتاب تست هم هست که آزمونای طبقه بندی شده سالهای اخیر علوم پایست که اونم میخونن که این کتابم از انتشارات میر اسمش آزمون جامع علوم پایه پزشکی و دندان پزشکی( آزمون های طبقه بندی شده) است

Proteus

New member
خيلي خيلي ممنووووووووووون:riz304:
پس اين كتاب خلاصه فقط يك جلده ؟ جدا از تستش ؟

سارا 10

New member
سلام بچه ها.تورو خدا یه روش خوب برای شروع کردن به خوندن علوم پایه بدین؟
کتاب های abs بهتره یا درسنامه جامع میر ؟ یا اینکه کتابای خودمون رو بخونیم ؟ من واقعا استرس دارم. راهنماییم کنید .
خواهش

dani

New member
سلام حدیثه خانم ! اگه میخواهی آناتومی رو خوب یاد بگیرید کتابچه اطلس نتر خوبه ، که اگه با آناتومی گری هم همراه باشه عالیه میشه!!!

keyvant

New member
بهترین کار دیدن فیلم کامل آناتومی بدن انسانه که همه چیز رو کامل میگه؛ البته این همراه با یه کتاب خوب مثل آناتومی گری به یادگیری کامل این درس منجر میشه

Proteus

New member
بهترین کار دیدن فیلم کامل آناتومی بدن انسانه که همه چیز رو کامل میگه؛ البته این همراه با یه کتاب خوب مثل آناتومی گری به یادگیری کامل این درس منجر میشه

ميشه لطف كنيد اسم يكي از اين فيلم هاي اموزشي رو بگيد ؟

بالا