آینده شغلی روانشناسی با مدرک کارشناسی ارشد و دکترا

shahram25

New member
سلام
بچها رواننشاسی علمی نوپا هست که بیش از صدو چن سال از عمرش نگذشته اما با این عمر کوتاه خودش به جرات میشه گفت در تمام مشاغل وبین تمام انسانها رواج پیدا کرده و جزو جدایی ناپذیر هر کس شده.امروز کسانی میبازند که روانشناسی رو بلد نباشن و امروزه کسانی کاری با بازده بالا دارن که روانشناسی دارن و امروز رادیو و تلویزیونی موفق هست که روانشناسانی داره و امروز زوجی موفق هست که از خلقیات و رفتار طرفش اگاه باشه.به همین خاطر روانشناسی علمی هست که درامد مکفی داره و شغلهای متنوع در جاهای متنوع رو داره که میتونید با کمی درایت به شخصی موفق تبدیل شید

psychology123

New member
درسته در رشته روانشناسی اگر اطلاعات و تجربه کافی داشته باشی آینده شغلی خیلی خوبی داره.
تازگی های شنیدم که توی طرح پزشک خانواده ای که می خوان راه بندازن از روانشناسان نیز استفاده می کنند و از آنها هم دعوت به همکاری می شه.
این رشته نوپا داره روز به روز جای خودش رو توی جامعه باز می کنه و نیاز مبرم جامعه رو نشون می ده.
و هر چی مقطع تحصیلی بالاتر باشه شرایط کاری بهتر می شه.البته باز هم داشتن موقعیت کاری خوب به معلومات و همت خود روانشناسان بر می گرده.

shahram25

New member
کاملا درسته در طرح پزشک خانواده روانشناسان را با مدرک فوق لیسانس و گرایش بالینی رو بر میدارند

PMN

New member
دوستای روانشناس راهنمایی کنین لطفا
من به رشته روانشناسی علاقه دارم و میخوام درباره بازار کارش اطلاعاتی داشته باشم با ارشد روانشناسی چه کارایی میشه کرد؟ میزان درآمد تقریبی هم اگه لطف کنین ممنون میشم
لیسانس علوم آزمایشگاهی هستم و ارشد روانشناسی وزارت علوم میتونم شرکت کنم مدرک علوم با بهداشت تو بازار کار تفاوت میکنه؟
ممنون از راهنماییتون

PMN

New member
روانشناسا کجایین پس! :p7977cujr38iyymsu8:
دلتون میاد من روانشناس نشم؟ :(40):

safoora

New member
دوستای روانشناس راهنمایی کنین لطفا
من به رشته روانشناسی علاقه دارم و میخوام درباره بازار کارش اطلاعاتی داشته باشم با ارشد روانشناسی چه کارایی میشه کرد؟ میزان درآمد تقریبی هم اگه لطف کنین ممنون میشم
لیسانس علوم آزمایشگاهی هستم و ارشد روانشناسی وزارت علوم میتونم شرکت کنم مدرک علوم با بهداشت تو بازار کار تفاوت میکنه؟
ممنون از راهنماییتون

درباره بازار کار نمیشه نظر داد تا حد زیادی بستگی به سواد و کمی هم بخت و اقبال داره یا شهری که هستید...........درامد متوسط هست و هیچ وقت میلیونر نخواهید شد...........گذشته از اینها اگر یک روانشناس به خاطر درامد بیاد توی این رشته مطمئنا باخته......اینجا باید اول از همه مردم رو دوست داشته باشی و به کارت علاقه داشته باشی.......سختی هایی هم داره که اگر به خاطر درامد بیایید توی این رشته شاید دوام نیارید................... مگر اینکه بیشتر به یک روانشناسی بازاری فکر کنید

بهرحال خوشحالیم که شما هم دوست دارید به جمع ما بپیوندید

PMN

New member
درباره بازار کار نمیشه نظر داد تا حد زیادی بستگی به سواد و کمی هم بخت و اقبال داره یا شهری که هستید...........درامد متوسط هست و هیچ وقت میلیونر نخواهید شد...........گذشته از اینها اگر یک روانشناس به خاطر درامد بیاد توی این رشته مطمئنا باخته......اینجا باید اول از همه مردم رو دوست داشته باشی و به کارت علاقه داشته باشی.......سختی هایی هم داره که اگر به خاطر درامد بیایید توی این رشته شاید دوام نیارید................... مگر اینکه بیشتر به یک روانشناسی بازاری فکر کنید

بهرحال خوشحالیم که شما هم دوست دارید به جمع ما بپیوندید

مرسی دوست عزیز! فقط خواستم اطلاعاتی در این زمینه داشته باشم که بعدا اگه دیدم اوضاع کاری این رشته خوب نیس سرخورده نشم!:thanks:

بالا