مشاوره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mostafa1368

New member
دوستان من رشتم دامپزشکیه ولی به تغذیه علاقه دارم ودوساله دیگه فارغ التحصیل میشم،میخواستم بدونم برای قبولی تو دکتری این رشته از چه زمانی واز چه منابعی استفاده کنم نتیجه میگیرم ؟؟؟؟؟

با تشکررررر:rolleyessmileyanim:

hadis90

New member
با سلام
من رشته تحصیلی خودم تغذیه است..اگه منبعی چیزی بخواهید می توانم کمک کنم...ولی اینکه شما بخواهید بعد تمام کردن دکتری دام تغذیه بخوانیدو در جریان نیستم...اخه من به خیلی یا که تغذیه دوست داشتنو می خواستن ارشدشو بدن راهنمایی دادم ولی اونا واسه ارشد بوده ولی شما که دارید دکتری رشته دام می گیرید دقیقا اطلای ندارم ..ولی اگه کمکی بخواهید در خدمتم...
.
بدرود

.Neda

New member
دوستان من رشتم دامپزشکیه ولی به تغذیه علاقه دارم ودوساله دیگه فارغ التحصیل میشم،میخواستم بدونم برای قبولی تو دکتری این رشته از چه زمانی واز چه منابعی استفاده کنم نتیجه میگیرم ؟؟؟؟؟

با تشکررر

سلام دوست عزيز.من بزشك عمومى هستم و ميخوام ان شا الله در امتحان phd تغذيه امسال شركت كنم،دروس امتحانى فيزيولوزى،بيوشيمى و تغذيه است و از مدارك لازم براى ثبت نام يه مدرك زبان مثل mhle و .... هستش،من برا فيزيو كايتون،بيو ضروريات بيوشيمى و تغذيه خود كراوس و جزوه دكتر طريقت رو ميخونم.از نظر زمان هم بستكى به بايتون داره،براى بزشكان فقط تغذيه جديده وزمان ميبره.موفق باشيد.

negar91

New member
منابع ارشد و دکترای تغذیه یکی هستن تفاوت در نحوه و نوع سوال هاست به طور مثال در ازمون phd درس تغذیه اکثر سوالا از مباحث رژیم درمانی مطرح میشه در حالی که در آزمون ارشد اکثر سوالا از تغذیه اساسیه هم چنین بیوشیمی در آزمون phd مباحث بیوشیمی بالینی اهمیت بیشتری دارن در کل سطح سوالا خیلی تفاوت نداره حتی گاهی سوالای phd آسونتر هم هستن منابع اصلی هم :
بیوشیمی لنینجر
فیزولوژی گایتون
تغذیه کرواس و مدرن

varia

Well-known member
عزیزم فکر کنم واسه اونایی که بیس تغذیه ندارن کم یقبولی تو تغذیه سخت باشه حتی با قبولی در مرحله اول آزمون.بنابر این سعی کن cvتو قوی کنی و پایان نامتو حتما در این زمینه برداری،اساتید بهداشت مواد غذاییتون مورد خوبی واسه پایان نامه هستند. ایشالا موفق شی.

AFSANEjoon

New member
ما كه رشتمون تغذيه است تو گل گير كرديم چه برسه به رشته هاي ديگه!! دامپزشكا هم مي تونن دكتراي تغذيه شركت كنن ولي قبولي توش خيلي خيلي سخته. تا حالا كه هيچ دامپزشكي حتي در مرحله اول آزمون هم قبول نشده... ولي خوب به قول معروف كار نشد نداره

varia

Well-known member
ما كه رشتمون تغذيه است تو گل گير كرديم چه برسه به رشته هاي ديگه!! دامپزشكا هم مي تونن دكتراي تغذيه شركت كنن ولي قبولي توش خيلي خيلي سخته. تا حالا كه هيچ دامپزشكي حتي در مرحله اول آزمون هم قبول نشده... ولي خوب به قول معروف كار نشد نداره

من دامپزشکی میشناسم که تخصص تغذیه شو گرفته و با اصرار زیادی که تو تبریز واسه تدریس تو دانشکده بهداشت وتغذیه تبریز ازش داشتن ولی نیومد البته متاسفانه رفت ترکیه الانم تو دانشکده اپیدمی ایزمیر ترکیه تدریس هم میکنه(البته یکم مسنه) بعدشم اگه سراغ نداری منتظر من باش!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا