اطلاعیه (Admin): پیشنهاد تاپیکهای آینده شغلی هر رشته

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستانی که رشته مورد علاقه خودتون رو تعیین کردید و روی اون تعصب دارید،... از شما میخوام حتی اگر اندک اطلاعاتی در مورد آینده کاری رشته مورد علاقه خودتون دارید به بقیه افرادی که در مورد آینده شغلی رشته مورد علاقه شما اطلاعی ندارند و برای انتخاب مسیر زندگی شون هی به من و بقیه پیغام خصوصی میدند کمک کنید

بزرگترین کمکی که می تونید این هست:

در انجمن مطالب تخصصی هر رشته علاوه بر زیربخش آزمون ارشد، دکترا و... زیر بخشی با عنوان مباحث صنفی اون رشته وجود داره که شما در این زیر مجموعه تاپیکی با عنوان زیر باز کنید:

آینده شغلی رشته .... (نام رشته)

باور کنید تا زمانیکه اون تاپیک موجود باشه(حتی چندین سال) باعث دعای خیر واسه خودتون خواهید شد! شاید شما یک مورد رو ذکر کنید ولی بقیه با انجام بحث در تاپیکی که باز کردید باعث میشن که بهترین اطلاعات در مورد اون رشته به بقیه(حتی خود شما!) داده بشه

waria

New member
ادمین میشه اطلاعاتی رو که از سایتای دیگه به دست اوردمم اینجا بذاریم؟

admin

Active member
پرسنل مدیریت
ادمین میشه اطلاعاتی رو که از سایتای دیگه به دست اوردمم اینجا بذاریم؟

هدف ما دریافت اطلاعات واقعی و معتبره
ولی برداشتی که از رشته مورد علاقه تون هست از همه مهم تره

Dead.Man

New member
فرصت های شغلی

سلام ادمین جان
این اطلاعات رو از سایت علوم پزشکی تهران گرفتم و فکر میکنم معتبر هم باشه،

وظايف حرفه*اي دانش آموختگان رشته ژنتیک انسانی در مقطع کارشناسی ارشد:

-آموزش دروس ژنتيك در مقطع كارداني............................خوب اینکه تابلو چیه ، یعنی تدریس در سطح کاردانی و شایدم کارشناسی دانشگاههای پرت!(چون دیگه با مدرک ارشد نمیشه واسه دوره کارشناسی تدریس کرد ، دیگه همه جا phd یا دانشجوی phd میخوان)
- آموزش عملي دروس ژنتيك مقاطع مختلف......................مثلا مسول آزمایشگاه ژنتیک در دانشکده های مختلف به فرض دانشکده پزشکی واحد آزمایشگاه ژنتیک علوم پایه
- مشاركت فعال در اجراي پژوهشهاي ژنتيك انساني و پزشكي پايه*اي و كاربردي....................کار در پژوهشکده های معتبر مثل پژوهشکده رویان تهران(wow!) و پژوهشکده بوعلی مشهد و ...
- همكاري با متخصصان صاحب صلاحيت در زمينه پيشگيري، تشخيص و درمان بيماري*هاي ژنتيكي..............................این فکر کنم از بقیه جامع تر باشه ، کار در آزمایشگاههای تخصصی و نیمه تخصصی ژنتیک پزشکی

admin

Active member
پرسنل مدیریت
اصلا هدف من از مطرح کردن این بحث این بود که لایک هام زیاد شه ممنون از دوستانی که فقط لایک می زنند!!!
کسی اصلا گوش به حرف من نکرد و فقط دوتا رشته اومدن اینکارو کردند! :13:

vb2

New member
رشته مامایی آینده شغلیش هم تو بیمارستان و هم تو دانشگاه هست تو رشته های آناتومی.بهداشت.اپید.فیزیولوژیو تقریبا اکپر رشته ها میشه اداامه داد باید واسه این رشته علاقه داشته باشید و حتما ادامه داد

dr.alireza

New member
پزشکی رشته خوبیه اینده شغلیشم خوبه میشین پزشک خوانواده. اینم به خاطر admin عزیز که دیگه سرشو نکوبه به دیوار :D

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان اینجا نه :14:
برید بخش مباحث صنفی رشته خودتون تاپیک جدید باز کنید
یکبار دیگه پست اولم رو بخونید

reza.n

New member
دوستان اینجا نه :14:
برید بخش مباحث صنفی رشته خودتون تاپیک جدید باز کنید
یکبار دیگه پست اولم رو بخونید
یعنی خوشم میاد بچه ها کاری به تاپیک ندارن.فقط نظر یکی دو نفر و میخونن بعد میگن خب ما هم باید همین کارو کنیم.شروع میکنن نظر دادن:13::25r30wi:خیلی دوستون دارم بچه ها:rose:

RBC!

New member
ادمین.. حرص نخور.. پوستت خراب میشه
34019_j4m1w5950m851i23.gif

kian

New member
استاد چرا انقد حرص میخوری حتما بچه ها علاقه ای به گرم کردن این تاپیک ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شوخی کردم بعضیا انگار خدا .اند اونا رو گزاشته بیان اینجا تاپیکهای بدر خور رو خوره کنن برن!! به جای این عمل تاقت فرسا که به این ملت بگی واسه خودشون هم کاری کنن و عمرا نتونی!! خوب در هر انجمن به سر تیتر های مباحث صنفی این پست رو هم خود گلتون اضافه کنین ملت بیان نظر بدن!!!
ولی واسه اینده بشریت در ایران واقعا مفیده که بدونن!! چراندن بز در رشته کوهای زاگرس از تحصیل در رشته دامپزشکی اینده دار تر است!!! به نقل از یکی از مسولان دولت!!! و با این تاپیک شاید بشه بهشون حالی کرد ما در برنامه5یا( 60ام بهتره )توسعه!!!! نیت داریم برگردیم به عصر طلایی جمشید جم و پیشه وری اجدادی رو به پاسداشت خدمات این عزیز دوباره احیاء کنیم که دیگر مجبور نباشیم تفکیک جنسیتی را هم با هزینه زیاد در دانشگاهها برای آموزش بیل زدن به باغ همسایه و خیاطی مفتی برای اون یکی همسایه ! با مدرک phd علوم از پایه بی اساس بفرستیم خونه بخت!!!

aohm

New member
خداااااييش اينا ربطي داره به موضوع؟

ادمين
.
.
.
خدا صبرت بده

حسان

Well-known member
آخی ادمین جان بد اخلاق نباش دیگه.....
بخند بذار خودم واست اون تاپیکو پر میکنم...
دیگه غصه نخوریاااااااااااااااااا:thumbsupsmileyanim:

mikhak s

New member
اصلا هدف من از مطرح کردن این بحث این بود که لایک هام زیاد شه ممنون از دوستانی که فقط لایک می زنند!!!
کسی اصلا گوش به حرف من نکرد و فقط دوتا رشته اومدن اینکارو کردند! :13:

من قبلا همين موضوع رو : آينده شغلي ... تو بخشه مربوط به رشته خودم گذاشتم. تقريبا هر كسي اطلاعاتي داره توي اين بخش گذاشته:))

بالا