کمـــــــــــــک!!! کی کتاب 1100 واژه رو خونده؟؟

nilam

New member
از کسانی که کتاب 1100 واژه رو خوندن خواهش میکنم که بیان بگن که کتاب خوب و بدرد بخوری هست؟ شنیدم که با این کتاب بیشتر زبان محاوره ای ادم قوی میشه
تافل و 504 رو واسه ارشد خوندم الان میخوام 1100 رو بخونم،اگه پیشنهاد بهتری واسه زبان دارین لطفا بگین ممنون
d2c457f.gif

biotechnologist

New member
من واسه امسال تافل و 1100 رو خوندم.زبان صبح 5 شنبه رو 70 زدم.البته کتاب زبان عمومی رضازاده رو هم خوندم.1100 خیلی عالیه.هم دایره واژگان رو وسیع میکنه هم کلا یه سر و گردن بالاتر بقیه میشید.اگه منابع دیگر رو خوندید حتما 1100 رو هم بخونید.موفق باشید.:riz481:

armin16

New member
سلام . به نظر من بعد از کتابهایی مثل تافل و 504 که شما خوندید بهتره که کتاب لزگی رو بخونید چون شما وقتی زبان رو یاد می گیرید که بتونید مفهوم یک متن رو متوجه بشید و بتونید به سوالهایی که از ی متن میاد جواب بدین.کتاب آقای امیر لزگی به شما کمک میکنه که هم دامنه لغات خوبی داشته باشید و هم بتونید با زبان ارتباط برقرار کنید و سوالای متن رو جواب بدید.
من کتاب امیر لزگی رو خوندم راضی بودم.البته کلش رو نخوندم.
من 1100 رو هم دیدم کتاب خوبیه اما من اولویت رو به کتاب امیر لزگی میدم.
امیدوارم موفق باشید.:ad54ad:

biotechnologist

New member
ولی به نظر من لزگی برای 3-2 ماه آخر خوبه که میخوایم تستهای سالهای گذشته رو هم کار کنیم.البته بستگی داره که بتونید تو این مدت لغتهاش رو یاد بگیرید یا نه.:smiliess (3):

armin16

New member
البته زبان یه درس عمومیه و سطح زبان بچه ها با هم خیلی فرق داره و رفرنس های زبان هم خیلی زیادن.به نظر من شما با هر کتابی که بهتر میتونید ارتباط برقرار کنید همون رو بخونید.

nilam

New member
سلام . به نظر من بعد از کتابهایی مثل تافل و 504 که شما خوندید بهتره که کتاب لزگی رو بخونید چون شما وقتی زبان رو یاد می گیرید که بتونید مفهوم یک متن رو متوجه بشید و بتونید به سوالهایی که از ی متن میاد جواب بدین.کتاب آقای امیر لزگی به شما کمک میکنه که هم دامنه لغات خوبی داشته باشید و هم بتونید با زبان ارتباط برقرار کنید و سوالای متن رو جواب بدید.
امیدوارم موفق باشید.:ad54ad:

خوووووووو من لزگی هم خوندم واسه ارشد
من امسال ارشد شرکت کردم واسش تافل و 504 و لزگی رو خوندم
الان واسه اوقات بیکاری میخوام زبان بخونم خواستم ببینم چه کتابی بهتره؟؟
میخوام 1100 رو بخونم

manizheh.h

New member
امیدوارم موفق باشید.:ad54ad:[ سلام.زبان چند زدي؟من 65 زدم.رتبت تو تخمين چنده؟

ناشناس

New member
سلام دوست عزیز:یه سری به سایت applyneedes.comبزنید منابع خوبی داره با فایلهای صوتی فکر کنم فایل صوتی 1100 هم داشته باشه خیلی راحت دانلود میشه.

samar.sh

New member
بنظرم شماکه تافل و504خوندی کافیه الان لزگی رو کارکن با skills readingازبان خیلی فراره بایدمداوم متن بخونی تا بابازی کلمات آشنابشی من خیلی هارودیدم بااینکه تافل رهنماروخونده بودن زبان فقط10%زدن از الان ژورنال باریدینگ بخون بهترین راه همینه.....موفق باشی

nilam

New member
بنظرم شماکه تافل و504خوندی کافیه الان لزگی رو کارکن با skills readingازبان خیلی فراره بایدمداوم متن بخونی تا بابازی کلمات آشنابشی من خیلی هارودیدم بااینکه تافل رهنماروخونده بودن زبان فقط10%زدن از الان ژورنال باریدینگ بخون بهترین راه همینه.....موفق باشی

گفتم که لزگی رو هم خوندم دوست عزیز

biotechnologist

New member
گفتم که لزگی رو هم خوندم دوست عزیز

آفرین که همرو خوندی. منم همرو خوندم + کتاب رضازاده. همزمان 1100 رو هم خوندم.اولاش یه ذره سخت بود.بعد راه افتادم. ولی کلی واژه و اصطلاح یاد گرفتم هرچند خیلی هاش واسه ارشد نیست ولی حالا که همرو خوندی اینم بخون.من زبان 80 زدم.:a2d3:

Azin E

New member
اگه واسه ارشد میخوای بخونی 1100 اصلا لازم نیست.به نظرم کتاب رضازاده رو بخون به اضافه ی 400.در کل مهمترین لغات برای ارشد essential word for tofelهست که تو کتاب رضازاده هم اومده

vahid28

New member
برای کنکور ارشد درکنار لزگی٬ ۵۰۴ بهتره یا لغات ضروری یا ۱۱۰۰؟

بالا