مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی ، آزمون 91-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saharandishe

New member
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت همه دوستان عزیز،من 93کنکوردارم،وتصمیم گرفتم بیوبخونم،ازالانم میخوام شروع کنم،بابچه های 92هرکی پایس بسم الله...یه تاپیکیرودیدم مربوط بودبه لغات زبان لزگی خیلی جالب بود بچه هاباهمکاری هم لغاتشودرمی آوردن وبه ایمیل هم میفرستادن،چقدرخوبه ماهم بیاییم یه همچین کاری انجام بدیم،لطفاازنظراتتون من رو هم مطلع کنید...مرسی.

mortaza

New member
دوست عزیز فعلا عجله نکن اول دقیق این رشته رو بشناس.من برا معرفی این رشته یه کتاب بهت معرفی میکنم. کتاب "مقدمه ای بر کلون سازی ژن ها و آنالیز dna" نوشته پروفسور براون مال انتشارات خانه زیست شناسی. کاری هم داشتی بهم پیام بزن

الهه87

New member
دوست عزیز فعلا عجله نکن اول دقیق این رشته رو بشناس.من برا معرفی این رشته یه کتاب بهت معرفی میکنم. کتاب "مقدمه ای بر کلون سازی ژن ها و آنالیز dna" نوشته پروفسور براون مال انتشارات خانه زیست شناسی. کاری هم داشتی بهم پیام بزن
بهتر نیست همینجا در مورد رشته بیوتک توضیح بدید تا همه استفاده کنن
راستش من بین ایمونو و بیوتک موندم ممکنه نظرتونو در مورد این رشته ها بگید!

saharandishe

New member
ممنون ازراهنماییتون حتما.

saharandishe

New member
من درس 4 زبانم رو تقریبا تموم کردم
امشب میخوام فصل دو مورتیمر رو هم بخوووونم
پس نفراول خودتی بااین سرعت باریک الله،من هنوزدارم تحقیق میکنم ودنبال منبع درست وحسابی میگردم،فعلا تاتکلیفم مشخص بشه،زبانم وقوی میکنم.

saharandishe

New member
مثل اینکه امسال هیشکی نمیخواد بیوتک امتحان بده!!! :21:خب بگید منابعتون چیه؟جزوه ؟کتاب؟برا مولکولی لودیش بهتره یا مجد؟
سلام دوست عزیز،من که خودم اطلاعات زیادی ندارم،وقصدم این هست که درمحضرشمادوستان چیزهایی یادبگیرم،چون درواقع 93 کنکوردارم،بنابراین پیشنهادمیکنم به دوستانتون که قصدارشدبیو دارنداطلاع دهیدتادراین تاپیک مشترک شوند،بازیادشدن افرادهم سطح انگیزه وهم اطلاعات افزایش پیدامیکنن که وجودهردوبرای ادامه کاملاضروری هستن.

saharandishe

New member
مثل اینکه امسال هیشکی نمیخواد بیوتک امتحان بده!!! :21:خب بگید منابعتون چیه؟جزوه ؟کتاب؟برا مولکولی لودیش بهتره یا مجد؟
راستی من تواین مدت تعریف زیادی ازمجدنشنیدم!!!البته براکنکور.

biotech25

New member
لودیش کتاب کامل وجامعی هست هرچندم کتاب مفصل باشه میزان فراموشیش کمتره
من خودم کتاب خالصی ولودیش وخوندم،وجالبه که فقط مطالب لودیش تو ذهنم میموند چون هم کامله وهم شکل داره!!!
ودرضمن بهتره کتاب لودیش واز روی سرفصلهای تستای آی کیوبی بخونین،اینجوری کلی از هدر رفت انرزی شما روی مطالب غیر کنکوری جلوگیری میکنه!!!!
این توصیه ی منه که خیلی هم جواب میده!!!
با آرزوی سربلندی وروزهای روشن واسه همه
بخوص اونایی که واقعا دنبال یادگرفتنن!!!

saharandishe

New member
لودیش کتاب کامل وجامعی هست هرچندم کتاب مفصل باشه میزان فراموشیش کمتره
من خودم کتاب خالصی ولودیش وخوندم،وجالبه که فقط مطالب لودیش تو ذهنم میموند چون هم کامله وهم شکل داره!!!
ودرضمن بهتره کتاب لودیش واز روی سرفصلهای تستای آی کیوبی بخونین،اینجوری کلی از هدر رفت انرزی شما روی مطالب غیر کنکوری جلوگیری میکنه!!!!
این توصیه ی منه که خیلی هم جواب میده!!!
با آرزوی سربلندی وروزهای روشن واسه همه
بخوص اونایی که واقعا دنبال یادگرفتنن!!!
ازاین که به فکرپیشرفت بقیه هم هستیدوبابت اطلاعات مفیدتون ممنون.به امیدروزی که هممون هدفمون یادگرفتن باشه نه چیزدیگه......

firtina

New member
منم ممنون ميشم يكي بگه كدوم ترجمه لوديش بهتره؟؟؟......
همينطور كدوم ترجمه جاوتز؟؟؟؟

zanbagh

New member
امیدوارم تایپیک مطالعه گروهیتون سوت وکوروبی روح وبی هدف نباشه مثل تایپیک گروهی91این رشته وخارج ازلج ولجبازی باشه؛وبهمدیگه تاجای ک میتونیدکمک کنیدبرای پیشبردهدفتون

saharandishe

New member
امیدوارم تایپیک مطالعه گروهیتون سوت وکوروبی روح وبی هدف نباشه مثل تایپیک گروهی91این رشته وخارج ازلج ولجبازی باشه؛وبهمدیگه تاجای ک میتونیدکمک کنیدبرای پیشبردهدفتون

باهمکاری شماوبقیه دوستان.انشاالله......

saharandishe

New member
سلام دوستان،کسی نظردیگه ای نداشت؟؟؟؟!!!!:shocked:هیچکی نیست!:sadsmiley:!!!!!هم اکنون به یاری شمانیازمندیم.:riz304:

mortaza

New member
دوستان عزیز من کتاب مبانی سلولی مولکولی مجید مهدوی انتشارات خانه زیست شناسی و کتاب سلولی برای کنکور مال انتشارات خسروی که روش نوشته زیر نظر دکتر اصغرزاده رو پیشنهاد میکنم. کتاب مجد که اصلا ارزش خوندن نداره کتاب لودیش هم یه کتاب تکست مال تحصیلات تکمیلی هست و مناسب یه دانشجوی لیسانس نیست که واسه کنکور بخونه کتاب خالصی هم کنکوری هست ولی این کتابایی که من گفتم از هر لحاظ از خالصی بهترن

saharandishe

New member
دوستان عزیز من کتاب مبانی سلولی مولکولی مجید مهدوی انتشارات خانه زیست شناسی و کتاب سلولی برای کنکور مال انتشارات خسروی که روش نوشته زیر نظر دکتر اصغرزاده رو پیشنهاد میکنم. کتاب مجد که اصلا ارزش خوندن نداره کتاب لودیش هم یه کتاب تکست مال تحصیلات تکمیلی هست و مناسب یه دانشجوی لیسانس نیست که واسه کنکور بخونه کتاب خالصی هم کنکوری هست ولی این کتابایی که من گفتم از هر لحاظ از خالصی بهترن

ازلطف وراهنمایی که نسبت به ماپشت کنکوری هاداریدبینهایت سپاسگذارم حضورتون تواین تاپیک باعث دلگرمی ماست امیدوارم باحضورپیوسته وهمراهی همیشگیتون باما،ماروازپیش دلگرم ترکنید.بازم به این تاپیک سربزنید،منتظر پیشنهادهای خوبتون هستیم.

saharandishe

New member
راستی آقامرتضی منابع پیشنهادیتون برای منی که میخوام ازپایه شروع کنم،واطلاعاتم اززیست درحدکتابهای دبیرستان هست،میتونه کافی وپاسخگوی نیازیک رتبه خوب باشه؟درحدقبولی درتهران؟

NEWHORIZON

New member
سلام اقایی که واسه بیو کتاب معرفی کردی،میشه شفاهی توضیح بدی لطفا!اینجوری که ما احساس خطر کردیم که!بهت!ترس!:13:

mortaza

New member
دوست عزیز من سال 90 قبول شدم و بچه هایی که امسال ازم کمک خواستن ابراز رضایت کردن.این کتابایی گفتم برا کسی که اطلاعات دبیرستانی داره کافیه البته از مجید مهدوی شروع کنین که ساده تره. در ضمن اگه کسی هم میخواد با برنامه این حقیر جلو بره و از بنده کمک بخواد میتونن بهم ایمیل بدن و اگه خواستن شماره ام رو هم میدم: 1989pasteur@gmail.com

آخرین ویرایش:

biotech25

New member
سلام به همه ی دوستان عزیز
زبان تورشته ی ما خیلی مهمه!!!!اما واسه درصد خوب..باید بگم اگه گرامر بلد نیستی،حتما ابتدا یک کتاب گرامر تهیه کنید..از همین حالا شروع کنید!!!!..بعدش کتابایdeveloping&expanding in readingرو بخونید که سطح بندی هست و شما با توجه به سطح خودتون کتاب وتهیه کنید!!!
وبعدشرو ع کنید به لزگی خوندن!!!!کتاب 504 و1100 رو اصلا وابدا توصیه نمیکنم.....اینو ازم جدی بگیرید..ودر ضمن کتابای دانشگاه علوم پزشکی شیراز (improving reading skill)واقعا خوبه!!!!

واسه شیمی:..مورتیمر کافیه!!!!!
سلولی:..من خودم لودیش خوندم..وکتاب کاملی هست،اما نمیخواد که شما ریز به ریز مطالبشو بخونید،..بلکه یک کتاب تست سلولی مثل آی کیو بی رو داشته باشید،وبراساس سر فصلای اون لودیش وبخونید..البته کتاب سلولی برای کنکور هم کتاب خوبی هستش!!من با یکی از دوستام تبادل اطلاعات داشتیم،من لودیش میخوندم واون کتاب برای کنکور،ومطالب وواسه هم میل میکردیم!!!ا
سعی کنید با یک دوست صادق درس بخونید!!!!
واسه میکروب:..سوالای امسال متفوت بود،اما باید بگم سوال تکراری هم داشت..من کتاب عباس بهادر رو پیشنهاد میکنم!!!!
در ضمن..بچه ها قوی وبا پشتکار باشید واصلا نا امید نشید!!!!!!!!!کنکور هرقدر هم که سخت باشه،شما ازون سخت ترین!!!
پایدار وسربلند باشید!!!
ودر ضمن به هم احترام بذاریم!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا