درفاصله نزدیک به اعلام نتایج جه احساسی دارید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahsa.

New member
دوستان عزیز آموزش بهداشتی«لیدیز اندجنتلمن»در یه ماه مونده به اعلام نتایج حه احساسی دارین؟

jupiter_sps

New member
سلام مهسا خانومی. یه تاپیک مشابه مال شما هست بنام ---> تا 6 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟
اونجا همه نطر دادن!

جوجو

New member
سلام شب وروز خواب کنکور میبینم همش به خودم امید میدم یه جا خوندم که اگر 18 ثانیه روی خواسته ای که دارید تمرکز کنید زنگی در کاینات در جهت براورده شدن خواشته به صدا درمیاد اگر این تمرکز به 70 ثانیه برسه صد درصد خواسته شما براورده میشه منم چند وقتیه دارم همین کارو میکنم واقعا نتیجه میده امتحان کنید ضرر نداره ولی خیلی مشکله

biosta

Well-known member
درخواست

سلام
از دوستان خواهش می کنم این گونه تاپیک ها و موضوعات را ایجاد نکنند
بنظر من بیشتر باعث تشنج و اضطراب می شه
بگذارند گذشت زمان همه چیز را مشخص می کنه

mahsa.

New member
سلام مهسا خانومی. یه تاپیک مشابه مال شما هست بنام ---> تا 6 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟
اونجا همه نطر دادن!
سلام ممنون ازاطلاعتون چک نکرده بودم ولی اینجام نظربدبد ضررنداره که.
مرررررررررررررررررررررسی

mahsa.

New member
دوستان آموزش بهداشت یکم نسبت به رشتمون تعصب داشته باشید هررشته ای پیام میذاره جرخانواده آموزش بهداشت.

پرستاری86

New member
البته بچه هایی میان داخل این سایت که احساس قبولی دارن یا شک به قبولی دارن
به نظر من خوبه بچه ها بیان نظرشون بدن باعث ارامش بیشترشون میشه و این 6 ماه خیلی زودتر میگزره.

majid45

New member
مهسا منکه بدجور تعصب داشتم به آموزش بهداشت فک میکردم از جامعهشناسی اومدم اموزش بهداشت هنر کردم ولی از بس اومدم انجمن کم کم و نم نمک دارم پشیمون میشم بیچاره وحید چقد زحمت کشید تا نظرمو عوض کرد امان از دست این بی تعصبها

majid45

New member
یه تایپیک بزنید بنویس .: اگه روز اعلام نتایج با این نوشته(مردود) مواجه شدی چیکار میکنی؟

ATJAVAD

New member
سلام من كه روزي چند بار به تخمين رتبه سر ميزنم ببينم چه خبر شده:wacsmiley:هر روز دعا ميكنم دقت كرديد آدم اين روزا چقدر عرفاني ميشه:rose: اين يكي از نكات خوب انتظار براي نتيجه است:riz304:

azadeh92

New member
سلام به همگی
من بیشتر روزرو به نتیجه ارشد فکر میکنم.سعیی میکنم بیشتر به قبولی فکر کنم.بیشتر به این فکر میکنم که کجا قبول میشم.:33:
آرزو میکنم اصفهان قبول بشم:(40):
هر روز هم به تخمین و انجمن سر میزنم.

hi aty

New member
یه تایپیک بزنید بنویس .: اگه روز اعلام نتایج با این نوشته(مردود) مواجه شدی چیکار میکنی؟
اخه چرا باید به همچین موضوع وحشتناکی فکر کنیم من اصلا نمی خواهم حتی تو خوابم با این موضوع مواجه بشم اصلا تحملش ندارم

hi aty

New member
خوبه ما هم امسال این تاپیک داشته باشیم واقعا بعضی روزها نیاز با هم راجع به این انتظار وحشتناک صحبت کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا