دانشگاه شاهد

مجید

New member
به نام خدا

با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات

آیا در گزینش سه برابر ظرفیت دانشگاه شاهد انتخاب اولویت ها هم موثر هست ؟ مثلاً اگه کسی براساس نمره علمی رتبه اول رو بیاره و دانشگاه شاهد انتخاب سوم یا چهارمش باشه ولی فرد دیگه ای تو همون رشته براساس نمره علمی رتبه اش 25 بشه ولی دانشگاه شاهد انتخاب اولش باشه در این صورت آیا بازهم فرد رتبه اول که صددرصد در انتخاب اولش قبول خواهد بود برای سه برابر ظرفیت و مصاحبه به دانشگاه شاهد معرفی می شه ؟

اصلاً کاری به انتخاب اولویت ها دارند یا از رتبه اول نگاه می کنند هرکی دانشگاه شاهد انتخاب هر چندمش بود تا حد سه برابر ظرفیت معرفی می کنند ؟

miler

New member
fk konam ham rotbe moasere ham tartibe entekhab,masalan tak raghamia age entekhabe avalesho0n nabashe 6ahed esme6o0n dar nemiad.fk konam to vase mosahebe davat 6odi? man naraftam,hesesh nabo0d,vali alan pa6imo0nam:(50):

مجید

New member
دو سال پیش این بحث رو راه انداختم که نحوه دعوت به مصاحبه برای دانشگاه شاهد برچه اساسی خواهد بود ؟ آیا انتخاب دانشگاه شاهد به عنوان انتخاب اول تاثیری دارد یا خیر ؟ چون دوستان کنکوری یک ماه دیگه باید انتخاب رشته کنند هرکسی در این زمینه اطلاعاتی داره بیاد و به بقیه بگه ... من احساس می کنم شاید برای کسانی که دانشگاه شاهد رو به عنوان انتخاب اولشون ثبت می کنند امتیازی قائل بشن یا شاید هم اشتباه کنم و براساس رتبه تا سه برابر هرکسی دانشگاه شاهد رو در هر انتخابی زده دعوتش کنند ... دوستان مطلع اطلاع رسانی کنند

مجید

New member
کسی اطلاعی نداره ؟ یعنی یک نفر دانشگاه شاهدی تو این انجمن نیست ؟!!!

کینز

New member
یکی از دوستان من سال گذشته دعوت شد برای مصاحبه دانشگاه شاهد البته قبول نشد میگفت کسانی که انتخابهای قبل از دانشگاه شاهد رو نیاوردن دعوت به مصاحبه میشن یعنی شما اگه مثلادانشگاه تهران و ایران رو قبل از شاهد زده باشی اگه رتبت برسه به تهران و ایران دیگه واسه شاهد دعوتت نمیکنن ولی اگه نرسه اون الویتات کنار گذاشته میشه و انتخاب بعدیت که شاهده برای مصاحبه دعوتت میکنن.واینکه دعوت شدن واسه مصاحبه به معنی قبولی نیست چون 3برابر ظرفیت رو دعوت میکنن و هم رتبه وهم گزینش باهم برای قبولی لازمه ممکنه.

مجید

New member
یکی از دوستان من سال گذشته دعوت شد برای مصاحبه دانشگاه شاهد البته قبول نشد میگفت کسانی که انتخابهای قبل از دانشگاه شاهد رو نیاوردن دعوت به مصاحبه میشن یعنی شما اگه مثلادانشگاه تهران و ایران رو قبل از شاهد زده باشی اگه رتبت برسه به تهران و ایران دیگه واسه شاهد دعوتت نمیکنن ولی اگه نرسه اون الویتات کنار گذاشته میشه و انتخاب بعدیت که شاهده برای مصاحبه دعوتت میکنن.واینکه دعوت شدن واسه مصاحبه به معنی قبولی نیست چون 3برابر ظرفیت رو دعوت میکنن و هم رتبه وهم گزینش باهم برای قبولی لازمه ممکنه.

این هم امکان پذیره ... ولی نکته اینجاست که بین کسی که دانشگاه شاهد رو انتخاب چهارم پنجم زده و رتبه بالاتری داره با کسی که دانشگاه شاهد رو انتخاب اول زده ولی رتبه پایین تری داره تفاوتی وجود نداره و معرفی صرفا براساس رتبه انجام می شه ... به نظر من باید برای کسانی که دانشگاه شاهد رو انتخاب اول می زدن اولویتی قائل می شدند یعنی از رتبه یک نگاه می کردند می دیدند چه کسانی این دانشگاه رو انتخاب اولشون زدن تا سه برابر اونها رو برای مصاحبه معرفی می کردند ... این برای خود این دانشگاه هم بهتره

aytak1

New member
من دانشگاه شاهد رو انتخاب 63 زدم تو وزارت علوم. برا مصاحبه هم دعوت شدم. فک نکنم قبل اونارو نتونم قبول شم!!!!!!!!!!!

مجید

New member
من دانشگاه شاهد رو انتخاب 63 زدم تو وزارت علوم. برا مصاحبه هم دعوت شدم. فک نکنم قبل اونارو نتونم قبول شم!!!!!!!!!!!

شایدوزارت علوم و وزارت بهداشت باهم فرق داشته باشند ... تو وزارت علوم صدتا رشته محل می شه انتخاب کرد اما تعداد انتخاب تو وزارت بهداشت محدودتره .

senior

New member
دوستان دانشگاه شاهد برای اینکه به مصاحبه دعوت بشیدباید نمره علمیتون به حد خاصی برسه و نکته دیگه اینکه اگه به مصاحبه رفتید اگه توی مصاحبه قبول شدید انتخاب های قبل شاهد دیگه میسوزه ولی انتخاب های بعد شاهد رو میتونید بریدمثلا کسی تهران و ایران رو زده و بعد شاهد رو زده اگه توی مصاحبه قبول شه دیگه تهران و ایران نمیتونه بره ولی انتخابای بعدی رو میتونه بره
در مورد مصاحبه هم که کلا سیستم بیخودی داره ... اصلا معلوم نیست ملاکشون چیه
البته یه ملاک مهم دارن برای خانم ها باید حتما حتما چادری باشن برای اقایون هم توی پوشش خیلی گیرن استین کوتاه نباشه ریش و این جور چیزا
ببینید به اخلاقیاتتون میخوره بعد انتخاب کنین

کینز

New member
دوستان دانشگاه شاهد برای اینکه به مصاحبه دعوت بشیدباید نمره علمیتون به حد خاصی برسه و نکته دیگه اینکه اگه به مصاحبه رفتید اگه توی مصاحبه قبول شدید انتخاب های قبل شاهد دیگه میسوزه ولی انتخاب های بعد شاهد رو میتونید بریدمثلا کسی تهران و ایران رو زده و بعد شاهد رو زده اگه توی مصاحبه قبول شه دیگه تهران و ایران نمیتونه بره ولی انتخابای بعدی رو میتونه بره
در مورد مصاحبه هم که کلا سیستم بیخودی داره ... اصلا معلوم نیست ملاکشون چیه
البته یه ملاک مهم دارن برای خانم ها باید حتما حتما چادری باشن برای اقایون هم توی پوشش خیلی گیرن استین کوتاه نباشه ریش و این جور چیزا
ببینید به اخلاقیاتتون میخوره بعد انتخاب کنین

نمیدونم شاید من اشتباه کنم ولی تقریبا میتونم بگم دوستم با اطمینان میگفت که اگررتبت به دانشگاههایی که رنج بهتری نسب به شاهد دارن برسه دیگه واسه شاهد دعوتت نمیکنن چون یکی دیگه از دوستانم که الان تهران میخونه واسه شاهد باهاش تماس نگرفتن.حالا بازم اطلاعات شما دقیقتره من فقط نقل قول کردم

مجید

New member
نمیدونم شاید من اشتباه کنم ولی تقریبا میتونم بگم دوستم با اطمینان میگفت که اگررتبت به دانشگاههایی که رنج بهتری نسب به شاهد دارن برسه دیگه واسه شاهد دعوتت نمیکنن چون یکی دیگه از دوستانم که الان تهران میخونه واسه شاهد باهاش تماس نگرفتن.حالا بازم اطلاعات شما دقیقتره من فقط نقل قول کردم

به نظر من هم حرف مریم خانم بیشتر قابل قبوله ... ولی واقعا برای اعتبار یک دانشگاه خوب نیست که کسی که این دانشگاه رو تواولویت نداشته پذیرش کنه

مجید

New member
با توجه به اینکه چادر جزو شرایط الزامی برای دانشگاه شاهد محسوب می شه آیا دخترخانم های غیر چادری هم که خیلی میونه خوبی با چادر ندارند بازهم این دانشگاه رو انتخاب می کنند ؟ به نظرم خیلی جدی نمی گیرند

کینز

New member
با توجه به اینکه چادر جزو شرایط الزامی برای دانشگاه شاهد محسوب می شه آیا دخترخانم های غیر چادری هم که خیلی میونه خوبی با چادر ندارند بازهم این دانشگاه رو انتخاب می کنند ؟ به نظرم خیلی جدی نمی گیرند

سلام.بستگی داره کدوم تو الویت باشه ولی به نظرم خیلیا حتی اگر میونه خوبی با چادر نداشته باشن حاضرن برای ورود به دانشگاه چادر بپوشن.راستی سوالای دانشگاه شاهد شبیه گزینش برای استخدامه,خوندن رساله آموزشی امام هم کمک زیادی میکنه

aytak1

New member
من مصاحبه وزارت علوم شاهد رو رفتم.سوالاتش خیلی اسون بود.

مجید

New member
اطلاعیه شماره 13 مورخ 5/5/ 92 درخصوص اعلام اسامي واجدين شرايط مصاحبه در دانشگاه شاهد
(براي رشته هاي مورد پذيرش آن دانشگاه درآزمون كارشناسي ارشد سال 92) :

2- اسامي اعلام شده بر اساس اولويت بوده و صرفاً پذيرفته شده اين مرحله مي باشند .

اینجا بعد از کلمه اولویت ، نمره علمی یادشون رفته بنویسند یا انتخاب دانشگاه شاهد به عنوان اولویت های بالاتر یا اولویت های اول واقعا تاثیری داره ؟!

کینز

New member
اطلاعیه شماره 13 مورخ 5/5/ 92 درخصوص اعلام اسامي واجدين شرايط مصاحبه در دانشگاه شاهد
(براي رشته هاي مورد پذيرش آن دانشگاه درآزمون كارشناسي ارشد سال 92) :

2- اسامي اعلام شده بر اساس اولويت بوده و صرفاً پذيرفته شده اين مرحله مي باشند .

اینجا بعد از کلمه اولویت ، نمره علمی یادشون رفته بنویسند یا انتخاب دانشگاه شاهد به عنوان اولویت های بالاتر یا اولویت های اول واقعا تاثیری داره ؟!

یه سوال داشتم .توی دفترچه ثبت نام رشته ما اسم دانشگاه شاهد واسه رشتمون بود ولی الان موقع انتخاب شهر نیست. به نظرتون جای اعتراض داره؟

کینز

New member
شاید درست دقت نکردین چون چنین چیزی خیلی بعیده

باور کنید خوب آخه بحث کاهش ظرفیت نبود اون موقع ولی موقع انتخاب شهر همه متوجه کاهش ظرفیت شدن برای همین یه سری دانشگاههای شهرستان که نبود اضافه شده و دانشگاه شاهد حذف شده

بالا