کلاس تقویتlistenning زبان انگلیسی در تابستان امسال

mandana99

New member
همانطوری که میدونید listenning یکی از فاکتورهای آزمونها و شروع زبان انگلیسی هست.در این تاپیک از افراد مبتدی تا سطح پیشرفته می توانند در صورت علاقه به استفاده از فرصتی که در این تاپیک پیش آورده شده است با هم برای تقویت listenning شروع کنیم

برنامه به اینصورت خواهد بود که میزان تسلطتان را با آیدی یاهو مسنجرتان بنویسید،بعد از مشخص شدن تعداد،روزی را هماهنگ خواهیم شد در یاهو بصورت کنفرانس تک تک افراد قرائت خواهند کرد و پرسش از تک تک افراد پرسیده میشود

آخرین ویرایش:

Gilda

New member
اووووووووووو چه کاریه؟کلی نرم افزار برای تقویت listenning و speaking وجود داره که حتی میشه باهاش میزان تسلط روی تلفظ درست را هم چک کرد.ببخشیدا ولی این کار وقت تلف کردنه چون کسی نیست که اونقدر عالی باشه تا بتونه بقیه را هم به نحو صحیح راهنمایی کنه،اونم از این طریق.کلاس و CD و کتاب بهتر هستن برای این کار.البته جسارت نباشه،من فقط نظرمو گفتم.اگر کسانی مایل هستن میتونن این روش را هم امتحان کنند،شاید نتیجه خوبی بده.

mandana99

New member
اووووووووووو چه کاریه؟کلی نرم افزار برای تقویت listenning و speaking وجود داره که حتی میشه باهاش میزان تسلط روی تلفظ درست را هم چک کرد.ببخشیدا ولی این کار وقت تلف کردنه چون کسی نیست که اونقدر عالی باشه تا بتونه بقیه را هم به نحو صحیح راهنمایی کنه،اونم از این طریق.کلاس و CD و کتاب بهتر هستن برای این کار.البته جسارت نباشه،من فقط نظرمو گفتم.اگر کسانی مایل هستن میتونن این روش را هم امتحان کنند،شاید نتیجه خوبی بده.

گیلدا جان هدف اینه از فرصتی که آنلاین هستیم به بهترین نحو استفاده بشه...نرم افزار و موارد دیگری که هستند غالبا کمی کسل آوره و خوبی این کاری که میخواهیم شروع کنیم اینه هیچ کس عالی و کامل نیست پس در واقع از سطح یک شروع میشه و نهایت امر نتیجه ایی خواهد داشت..از بابت نتیجه اش مطمئنم...اگر مطالعه منفردی پاسخگو بود که اینهمه تاپیکهای مطالعه دسته جمعی راه نمی انداختند...

shenya

New member
سلام ماندانا جان من موافقم .از خدامه زبانم تقویت بشه .امتحان کردن این روش ضرری نداره شایدم خوب از آب در اومد .

شکلات

New member

یه لطفی چند تا از این نرم افزارهای به روز را معرفی کن پلیز

arshadbio

New member
سلام دوستان

کسی اطلاعی از شیوه و سبک تلفظ زبان انگلیسی تو سطح آیلتس داره؟ یعنی تو آیلتس اکثرا کدوم نوع تلفظ مد نظر هستش؟ بریتانیایی، آمریکایی، استرالیایی، کانادایی و...
با تشکر

rezgar

New member
فر?‚ ا?Œ?„تس ?ˆتاف?„ ?ˆ.....?†?Œ?‡?Ÿکد?ˆ?… سطحش با?„اتر?‡?Ÿ

دوست عزیزم سلام
هدف از برگزاری این آزمون ها ارزیابی سطح زبان انگلیسی کسانی هست (که زبان مادری آنها غیر انگلیسی می باشد) که میخواهند در کشوری دیگر ادامه تحصیل دهند و یا به آنجا مهاجرت کنند. فرق عمده این دوتا آزمون در نحوه سوالات آنهاست مخصوصا در آزمون گفتاری ( اسپیکینگ) که در آیلتس به صورت مصاحبه حضوری برگزار میشه اما در تافل پاسخ شما به سوالات ظبط خواهد شد و به مرکز آی ـی اس ارسال می شود.
در کل نمیشه گفت که کدام سطح بالاتری دارند بسته یه نمره ای دارد که شما کسب می کنید در ظمن بالاترین نمره آیلتس 9 است و تافل اینترنتی 120

rezgar

New member
همانطوری که میدونید listenning یکی از فاکتورهای آزمونها و شروع زبان انگلیسی هست.در این تاپیک از افراد مبتدی تا سطح پیشرفته می توانند در صورت علاقه به استفاده از فرصتی که در این تاپیک پیش آورده شده است با هم برای تقویت listenning شروع کنیم

برنامه به اینصورت خواهد بود که میزان تسلطتان را با آیدی یاهو مسنجرتان بنویسید،بعد از مشخص شدن تعداد،روزی را هماهنگ خواهیم شد در یاهو بصورت کنفرانس تک تک افراد قرائت خواهند کرد و پرسش از تک تک افراد پرسیده میشود

سلام
نظر خوبیه اما چرا هیچکس اعلام آمادگی نکده؟؟

بالا