چرا Like ؟

RBC!

New member
پایین هر ارسالی در سمت چپ گزینه ای وجود داره با عنوان Like
کاربرد این گزینه اینه که وقتی از چیزی خوشت اومد روش کلیک می کنی
این گزینه باعث میشه دیگه شاهد ارسال هایی مثه : "ممنون. موافقم. عالی بود." و ارسال های دیگه ای از این قبیل توی تاپیک ها نباشیم.

دوستان عزیز! لطفا با استفاده از Like به کم شدن اسپم ها کمک کنید! اینجوری پیدا کردن ارسال های مفید راحت تر میشه.
اسپم ها جز اینکه تعداد ارسال های بی ارزش رو افزایش بدن و باعث سردرگمی دیگران بشن نقش دیگه ای ندارن.

لطفا کمی مراعات کنید!

mamai86

New member
واقعا به جا بود.
من خودم خیلی از لایک استفاده می کنم.اما گاهی هم تعریف می کنم
سعی میکنم کمترش کنم

8521413

New member
من هم کاملا موافقم... اما خیلی از دوستان ترجیح میدن از نوشتن یک نظر استفاده کنن... مخصوصا اگر بحث رو خودشون ایجاد کرده باشن... اینجوری باعث مبشه بحث همیشه توی صفحه ی اول جزء آخرین ارسالها باشه...

RBC!

New member
من هم کاملا موافقم... اما خیلی از دوستان ترجیح میدن از نوشتن یک نظر استفاده کنن... مخصوصا اگر بحث رو خودشون ایجاد کرده باشن... اینجوری باعث مبشه بحث همیشه توی صفحه ی اول جزء آخرین ارسالها باشه...

خب دوستان باید مراعات کنند و نظرشون رو در صورتی در قالب پاسخ جدید ارسال کنند که بدوند نتیجه بخش ِ. یعنی به دیگران سود میرسونه. نه اینکه باعث سردرگمی دیگران و شلوغ شدن بی ارزش تاپیک ها بشه.
تاپیک هایی که علمی و درسی هستند طرفداران خاص خودشون رو دارند. یعنی حتی اگه در صفحه اول هم نباشند کسی که مشتاق ِ میره دنبالشون و پیداشون میکنه. پس بهتره حداقل اسپم ها از این تاپیک ها حذف بشند تا وقت دوستان گرفته نشه.
چه بسا اگه اسپم ها حذف بشند تاپیک های خوب رو هم در صفحه اول شاهد باشیم.
در ضمن الان تاپیک های کنکور و نتایج در صفحه ی اول هستند که متاسفانه پرند از اسپم. به نظر من چه اسپم باشه و چه نباشه این تاپیک ها به دلیل اینکه در موقعیت زمانی خاصی طرفدار پیدا کردند در هر صورت در صفحه اول خواهند موند. پس بهتره ما خودمون رعایت کنیم که ارسال های بی ارزش رو ازشون کم کنیم.

RBC!

New member
ولی گزینه لایک من کار نمیکنه....

یعنی همه ش در وضعیت لود می مونه و تایید نمیشه؟

شاید سرعت اینترنت شما پایینه. می تونید صفحه رو رفرش کنید و دوباره لایک بزنید.

ayda

New member
مشکل از سرعتش نیست
ولی نمیدونم چرا اینجوره

mamai86

New member
منم قبلنا مثل آیدا لایکم کار نمی کرد
کلی کلنجار می رفتم کار کنه. اما وقتی ویندوز رو عوض کردم درست شد.علتشو واقعا نفهمیدم

xavi

New member
اگه ممکنه راجع به فینگلیش نوشتن هم تذکر بدین اخیرا خیلی از کاربرا انگلیسی تایپ میکنن

ممنون

ayda

New member

برای منم اینطوری میشد قبلا ولی یه نفر بهم گفت روی کلمه Compatibility View توی آدرس بار بالای صفحه کلیک کن درست میشه، همین طور هم شد. شکل آیکونش مثل یه صفحه کاغذ هست که پاره شده.
مرسی عزیزم درست شد

reza.n

New member
پایین هر ارسالی در سمت چپ گزینه ای وجود داره با عنوان Like
کاربرد این گزینه اینه که وقتی از چیزی خوشت اومد روش کلیک می کنی
این گزینه باعث میشه دیگه شاهد ارسال هایی مثه : "ممنون. موافقم. عالی بود." و ارسال های دیگه ای از این قبیل توی تاپیک ها نباشیم.

دوستان عزیز! لطفا با استفاده از Like به کم شدن اسپم ها کمک کنید! اینجوری پیدا کردن ارسال های مفید راحت تر میشه.
اسپم ها جز اینکه تعداد ارسال های بی ارزش رو افزایش بدن و باعث سردرگمی دیگران بشن نقش دیگه ای ندارن.

لطفا کمی مراعات کنید!

"ممنون. موافقم. عالی بود.":dadad4:

nsj

New member
من اصلا نفهمیدم چی گفتی ؟ میشه یه جوری توضیح بدی نم هم مطلبو بگیرم ؟

maxin

Well-known member
این اسپمو گذاشتم ک دوبالره تاپیک بالا بیاد ودوستان بیشتری بتونن بخوننش.
آفرین تاپیک خوبی بود.

Nike313

New member
حالا ديدين من چرا فقط لايک ميكنم:whistle:
اصن يه حسی بهم میگفت همچين تاپيکی هست :motat:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.
بالا