آمادگی برای تافل

حسان

Well-known member
نه هنو تو فکر آزمون زبان نیستم نمیدونم باید از کجا روع کنم کمک کنید لطفا

iimba

New member
سلام
یه با مرام پیدا بشه جزوه تافل دکتر آموخته رو بذاره رو سایت بچه ها استفاده کنن
این فروم تافل چقد سرد و بی روحه
مثلا بچه های پزشکی اینا باید تو زبان قوی باشن
منتظر کمک دوستان هستیم

factorVIII

Member
سلام...بچه ها باید جامع تر کار کنیم...به نظرم هرکسی که میخواد زبان کار کنه حتما از فروم سایت Applyabroad.org استفاده کنه..بسیا بسیار عالیه

factorVIII

Member
من دارم میخونم...بیشتر از کتاب های بارونز و دلتا استفاده میکنم... برای ماه آخر هم به نظرم کتابی هست به نام the Complete Guide to the TOEFL test iBT ; که برای speaking و listening معجزه میکنه!
لینک دانلود: Link of software: دانلود نرم افزار The Complete Guide to the TOEFL Test iBT Edition

Link of Pdf: دانلود کتاب The Complete Guide to the TOEFL Test iBT Edition

Link of voices: دانلود فایل های صوتی کتاب The Complete Guide to the TOEFL Test iBT Edition

aliakbar64

New member
سلام
دارم خودمو اماده می کنم برای امتحان تافل البته خیلی وقت دیگه
504 و esseintial words toefl و how to perpare tor toefl و toefl kit رو یا خوندم یا دارم می خونم
می خوام یه کتاب لغت بهم پیشنهاد کنید
اولا مناسب تافل
دوما اگه شد با ترجمه فارسی (یعنی ترجمه شده ش موجود باشه)
و سوما یه خرده سطح بالاتر از این کتاب ها
کتاب 1100 رو خیلی جاها دیدم توضیه نمی کنن می گن کلمات نامناسب و غیرکاربردی زیاد داره
بیشتر از یه کتاب هم شد اشکال نداره اما این ویژگی ها رو (1 و3 رو حتما) داشته باشه
ممنون

aliakbar64

New member
سلام
دارم خودمو اماده می کنم برای امتحان تافل البته خیلی وقت دیگه
504 و esseintial words toefl و how to perpare tor toefl و toefl kit رو یا خوندم یا دارم می خونم
می خوام یه کتاب لغت بهم پیشنهاد کنید
اولا مناسب تافل
دوما اگه شد با ترجمه فارسی (یعنی ترجمه شده ش موجود باشه)
و سوما یه خرده سطح بالاتر از این کتاب ها
کتاب 1100 رو خیلی جاها دیدم توضیه نمی کنن می گن کلمات نامناسب و غیرکاربردی زیاد داره
بیشتر از یه کتاب هم شد اشکال نداره اما این ویژگی ها رو (1 و3 رو حتما) داشته باشه
ممنون
سلام
یک کتاب بهم معرفی کنید در مورد قواعد تافل این جوریبگم بهتره، قواعد ازمون های تافل رو تو یه کتاب جمع کرده باشن و با پاسخ تشریحی جواب داده باشه یه قسمت هم داشته باشه که قواعد رو توضیح داده باشه بهتر،اگه اجیانا کتابی با این ویژگی دیدید که به فارسی ترجمه اون رو بهم معرفی کنید؟

بالا